از راه دور آموزش برای پیش-k از مجموعه یک دیدگاه تاریخی

شادی توماس به یاد می آورد او مدرسه تعطیل برای سال 1925 فلج اطفال بیماری و اینکه او چگونه از راه دور آموزش از طریق پست. آن را یک تجربه مثبت برای او. (من قطعا توصیه تصویری, اما این مقاله را پوشش می دهد اصول اولیه). او همچنین برخی از مشاوره خوب برای دانش آموزان انجام می دهند از راه دور آموزش مجازی امروز است.
ارسال شده توسط Salamandrous (2 نظر تعداد) 6 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
توصیه های خود را برای کودکان به صرف فقط ساعت اول صبح یادگیری و سپس از آن لذت ببرید نشان می دهد که چگونه متفاوت تجربه یادگیری الکترونیکی و یادگیری توسط صفحه نمایش است. (و شاید هم چقدر متفاوت از راه دور یادگیری در سن که در آن یکی از والدین احتمالا کار نمی کند).

از دوستان من که کودکان می شنوم که بچه ها به طور کلی برنامه ریزی کرده اند که در آن زمان آنها را مجبور به نشستن در مقابل یک کامپیوتر و انجام زمان واقعی درس. شاید که مفید به پدر و مادر است که آن را نگه می دارد بچه های اشغال شده برای یک بیت به طوری که آنها می توانید انجام دهید چیزی دیگری است, اما آن را نیز از دست می دهد و این فرصت را برای خانواده ها به ساخت برنامه روزانه خود را در یک راه است که آنها را مناسب.
ارسال شده توسط lollusc در 8:52 PM on May 23

من نمی توانم تصور کنید که آن را ممکن است برای معلمان برای آموزش ده ها تن از دانش آموزان با داشتن برنامه ریزی شده به طور تصادفی بار برای هر بچه.
ارسال شده توسط اصل در 9:03 PM on May 23

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de