Rep., John Lewis, وجدان کنگره آمریکا تصویب کرده است.

John Lewis, یک, حقوق مدنی, آیکون که رفت به یک حرفه ای از بیش از سه دهه در کنگره به عنوان یک دموکرات به نمایندگی از آتلانتا درگذشت شب جمعه. او 80 سال و در درمان سرطان لوزالمعده است. (تماس رول) آمریکایی ها از سراسر طیف سیاسی و تمام جنبه های زندگی افتخار لوئیس که اواخر جمعه شب در سن 80 سالگی. لوئیس حک شده جای خود را در تاریخ با یک حرفه ای طولانی برای دفاع از حقوق مدنی را از اینکه مورد ضرب و شتم به عرض یک اینچ از عمر خود را در ادموند Pettus پل در سلما علا., در “یکشنبه خونین” را به خدمت 17 نظر نمایندگی آتلانتا-منطقه منطقه در کنگره است. (تپه)

طولانی مشخصات: John Lewis, کنگره و حقوق مدنی افسانه هرگز امید را از دست بدهند (نیویورک Mag)

نه یو پی اس و فراز بسیار تحت تأثیر خود حس خوش بینی. حتی آن های اخیر آزمون — قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس و اعتراضات و شورش و اغلب خشونت آمیز سرکوب پلیس که به دنبال — تولید در Lewis فراوان دلیلی برای امید. فقط بیش از یک ماه قبل از مرگ لوییس صحبت کرد و به نیویورک در مورد اینکه چرا او می ماند این دوره برای مدت طولانی حتی به عنوان timeworn استراتژی های سیاسی به نظر می رسید ناکافی برای رفع فوری مشکلات اجتماعی و او آشکارا می ترسید بیدار شدن از خواب یک روز برای پیدا کردن که دموکراسی آمریکایی ناپدید شده بود. این غریزه باید مراقب باشند اما سرسختانه, امیدوار, بود, برای, بسیاری, میان الهام بخش ترین صفات است. او همچنان در مرگ یک مثال از آنچه که می توان به دست آورد اگر یک مایل را در کلمات خود را “خوب مشکل است.”

چرا John Lewis نگهداری گفتن داستان از حقوق مدنی حتی اگر آن صدمه دیده است (مجله تایم)

شما باید به جلو و بر روی بهترین در روح انسان. شما فقط می گویند “من قصد ندارم به پایین.” شما آنچه که من اسمش اجرایی جلسه با خودتان است. شما می توانید می گویند: “گوش دادن خود, گوش دادن John Lewis, شما فقط نمی خواهید برای دریافت از دست رفته در دریای ناامیدی. شما در حال رفتن به پایین. شما در حال رفتن برای به دست آوردن.”

اوباما خود را ‘قهرمان’ Rep. John Lewis: “من تنها وجود دارد به دلیل فداکاری های او ساخته’ (NBC News)

Rep. John Lewis “عاشق این کشور آنقدر زیاد است که او زندگی خود را به خطر انداخته و خون خود را به طوری که آن را ممکن است زندگی می کنند تا به آن وعده” رئیس جمهور سابق باراک اوباما گفت: جمعه شب در پرداخت ادای احترام به یکی از قهرمانان شخصی.

“و از طریق این دهه او نه تنها به تمام از خود به آرمان آزادی و عدالت اما الهام بخش نسل های پس سعی کنید به زندگی می کنند تا به عنوان مثال” اوباما در بیانیه ای گفت.

John Lewis چپ ردپای سراسر مترو آتلانتا (Atlanta Journal-Constitution)

حقوق مدنی آیکون جان لوییس برای اولین بار به آتلانتا نقل مکان کرد در سال 1963 زمانی که به عهده گرفتن ریاست دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی. در آن آلاباما بومی در حال حاضر در سراسر کشور برای حقوق مدنی فعالیت در نشویل که در طی آن زمان او با نشویل جنبش دانشجویی شد و آزادی سوار.

اما این امر می تواند در آتلانتا که لوئیس خواهد خود را ترک بزرگترین ردپای – به عنوان یک شهروند خصوصی یک سیاستمدار محلی یک نماینده در کنگره و بالاتر از همه rabble-rouser.

ارسال شده توسط گه نور دزد (40 دیدگاه کل) 16 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

بقیه در قدرت ،
ارسال شده توسط نشاط در 7:07 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط اجاق گاز در 7:09 AM در جولای 18
برگرد. C. T. ویویان که او نیز وجود دارد که بعد در سلما و که در نظر گرفته شد دکتر کینگ برای اولین بار ستوان همچنین درگذشت روز گذشته در آتلانتا در سن 95. شهر ما عزادار است. شهر ما در حال مرگ است از COVID سرشار در بیمارستان. شهر ما هنوز هم در خیابان ها هر روز برای مبارزه با آنچه تشکر. لوئیس و برگرد. ویویان جنگیدند. خوب مشکل است.
ارسال شده توسط hydropsyche در 7:12 AM در جولای 18 [13 مورد علاقه]
من به اندازه کافی خوش شانس برای دیدار با او چند بار زمانی که من در مدرسه گراد و من فقط مرتب کردن بر اساس fangirled speechlessly; من فکر می کنم او ممکن است دلیرترین مرد که تا کنون زندگی می کردند.

من معمولا گریه در مرگ و میر افراد مشهور, حتی زمانی که آنها یک فروشي اما من sobbed برای بیش از یک ساعت از شب گذشته. من فقط او را تحسین بسیار برای مدت طولانی و از دست دادن احساس ژرف. هیچ کس انجام داده است بیشتر برای این کشور بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.
ارسال شده توسط ابرو مک گی در 7:12 AM در جولای 18 [6 علاقه]

.
ارسال شده توسط Catblack در 7:19 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط موس ارتش در 7:23 AM در جولای 18
پل مجسمه بله دوباره نام آنها راست آنها; اما درست بنای تاریخی به لوئیس خواهد بود جدید فدرال حق رای عمل می کنند.
ارسال شده توسط eustatic در 7:23 AM در جولای 18 [17 علاقه]
.

بیرون کشیدن من کپی از مارس – که من به شدت توصیه می شود. بقیه در قدرت است.
ارسال شده توسط inflatablekiwi در 7:27 AM در جولای 18 [3 علاقه]

.

ما باید برای پایان کار برای او.
ارسال شده توسط infini در 7:27 AM در جولای 18 [1 علاقه]

من در میانهی شب گریه در یک مدت زمان طولانی. گریه کردم امروز صبح.
بقیه در قدرت ،
ارسال شده توسط bookmammal در 7:29 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط potrzebie در 7:29 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط GenjiandProust در 7:30 صبح در جولای 18
آقای لوییس شده است من نماینده برای 8 سال, و من خیلی افتخار به او رای هر زمان. آن را تنها زمانی که من بوده ام افتخار خود من انتخاب شد.
ارسال شده توسط کلاه از جهنم در 7:33 AM در جولای 18 [4 علاقه]
“سخنرانی در ماه مارس در واشنگتن” (28 اوت 1963)

به کسانی که گفته اند “صبور باشید و صبر کنید,” ما از مدت ها گفت که ما نمی توانیم صبور باشید. ما نمی خواهیم آزادی ما به تدریج اما ما می خواهیم به رایگان در حال حاضر! ما خسته هستند. ما خسته از اینکه مورد ضرب و شتم توسط پلیس. ما خسته از دیدن مردم ما در زندان قفل شده بارها و بارها. و سپس شما holler “صبور باشید.” چه مدت می تواند به ما بیمار است ؟ ما می خواهیم آزادی ما و ما می خواهیم آن را در حال حاضر. ما نمی خواهید برای رفتن به زندان است. اما ما را به زندان برود اگر این قیمت ما باید به پرداخت برای عشق برادری و صلح واقعی است.

من درخواست تجدید نظر به همه شما به این انقلاب بزرگ است که فراگیر در این کشور است. رسیدن و ماندن در خیابان های هر شهر و هر روستا و هملت از این ملت تا زمانی که آزادی واقعی می آید تا زمانی که انقلاب 1776 کامل است. ما باید در این انقلاب و تکمیل انقلاب است. در دلتا در می سی سی پی در جنوب غربی گرجستان در کمربند سیاه و سفید از آلاباما در هارلم در شیکاگو و دیترویت و فیلادلفیا و بیش از همه این ملت, توده سیاه و سفید هستند و در ماه مارس برای شغل و آزادی است.

57 سال بعد از این کلمات هنوز هم مرتبط است. او در آن برای مسافت های طولانی و ما باید بیش از حد.

.
ارسال شده توسط dudemanlives در 7:37 AM در جولای 18 [6 علاقه]

.

او را در حال مرگ در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و پل قیام ملی واقعا لوئیس زندگی در چشم انداز; او خیلی اما ما باید خیلی بیشتر به کار و تلاش هرگز به پایان می رسد.
ارسال شده توسط octothorpe در 7:39 AM در جولای 18 [3 علاقه]

.
ارسال شده توسط MythMaker در 7:40 AM در جولای 18
من هم معمولا نمی کنید بیش از حد احساسی در رابطه با افراد شناخته شده است مرگ و میر. اما این مرد فوق العاده بود انسانی که کار می کرد و رنج می برد برای دیگران. او از دست رفته خواهد شد. من عمیق ترین همدردی برای کسانی که ممتاز به او را می دانم. استراحت خوب ،
ارسال شده توسط terrapin در 7:41 AM در جولای 18
من می دانستم که این آمد و من لعنتی هنوز هم خشمگین. من خشمگین است که ما نیستند و نزدیک به دستیابی به چیزهایی که او صرف تمام عمر خود را برای مبارزه و که بسیاری از پیروزی های خود را در خطر است. من خشمگین است که او مرده و بدتر مردم هنوز زنده هستند. آن را گنگ اما شما بروید وجود دارد.

بنابراین من قصد دارم به کانال که خشم به پیدا کردن برخی از رای گیری سازمان های حقوق را به کمک به ثبت نام برای برخی از تغییر داوطلب برای برقراری تماس به صورت دموکراتیک نامزدها.
ارسال شده توسط ArbitraryAndCapricious در 7:42 AM در جولای 18 [2 علاقه]

ما از دست یک آمریکایی غول. (همچنین من دوست دارم که او cowrote یک رمان گرافیکی در مورد سلما مارس او رفت و به یک Comicon و doggystile خود را جوانتر از خود)

برای رای گیری گروه های حقوق NAACP این صندوق دفاع حقوقی (LDF) می کند مقدار زیادی از کار بر روی آن است و (متاسفانه) انجام شده است آن را برای یک مدت زمان طولانی. من کمک به آنها و دیگران را تشویق به انجام این کار.

.
ارسال شده توسط rmd1023 در 7:46 AM در جولای 18 [4 علاقه]

.
ارسال شده توسط XMLicious در 7:46 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط ltl در 7:49 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط sammyo در 7:54 AM در جولای 18
.

بازخوانی مارس امروز.
ارسال شده توسط Akhu در 7:56 AM در جولای 18

.
ارسال شده توسط nightrecordings در 7:59 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط notyou در 8:04 AM در جولای 18
.

خوب مشکل
ارسال شده توسط JoeXIII007 در 8:09 AM در جولای 18

.
ارسال شده توسط zsh2v1 در 8:09 AM در جولای 18
John Lewis: عکس از یک زندگی صرف وارد شدن به خوب مشکل (Alan Taylor اطلس)

در طول یک شروع نشانی در سال 2016 لوئیس گفت بیتس فارغ التحصیلان دانشگاه چگونه او تا به حال شده است با الهام از مارتین لوتر کینگ جونیور به “دردسر خوب مشکل” و توصیه آنها این است که “شما باید در پیدا کردن یک راه برای گرفتن در راه و در خوب مشکل لازم است مشکل … شما باید یک تعهد اخلاقی یک ماموریت یک دستور زمانی که شما را ترک اینجا به بیرون بروید و به دنبال عدالت برای همه است. شما می توانید آن را انجام دهید. شما باید آن را انجام دهد.”

.
ارسال شده توسط کترا در 8:10 AM در جولای 18

.

من قصد دارم برای اضافه کردن صدای من به دیگران توصیه مارس آن را به خوبی به ارزش خواندن.
ارسال شده توسط Darken Skye در 8:10 AM در جولای 18

.
ارسال شده توسط cybrcamper در 8:13 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط key_of_z در 8:20 AM در جولای 18
.

چه غول پیکر.
ارسال شده توسط jameaterblues در 8:36 AM در جولای 18

.
ارسال شده توسط: ضعف لب به لب در 8:38 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط oozy موش در یک سرویس بهداشتی باغ وحش در 8:43 AM در جولای 18
.

این است که بسیار خوب پست به افتخار او و نظرات بیش از حد.
ممکن است او هرگز فراموش نخواهد شد.
ارسال شده توسط mumimor در 8:43 AM در جولای 18

.
بقیه در قدرت کنگره. و ممکن است همه ما الهام به #goodtrouble
ارسال شده توسط pointystick در 8:45 AM در جولای 18
او بیشتر برای جهان خوب خود را در اوایل 20s از بسیاری از ما انجام خواهد داد در کل ما زندگی می کند.

شروع خوب مشکل است.
ارسال شده توسط benzenedream در 8:48 AM در جولای 18

.
ارسال شده توسط ChuraChura در 8:49 AM در جولای 18
.
ارسال شده توسط kewb در 8:51 AM در جولای 18
من می دانم که یک مقدار مناسب و معقول از مردم که زندگی و کار در منطقه خود را. لوئیس را به محلی تئاتر جمع آوری اعانه و یا صحبت کردن با ترکیبات خود را در مورد قانون. در علاوه بر این به یک غول از حقوق مدنی او همچنین یک نماینده بود که فوق العاده درگیر با جامعه خود را.

من و زندگی در بسیاری از کنگره مناطق بیش از 20 سال گذشته و من چیزی دیده نمی خواهم خاطرات من از دیدن این صبح از کسانی که زندگی می کردند و در جان لوییس’ منطقه.

.
ارسال شده توسط JustKeepSwimming در 9:03 AM در جولای 18

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themeskumar uçak oyunubetizm girişgates of olympus oynaLevitraMobil Ödeme BozdurmarekorbetVan Escortgenco bahiskombi servisideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüsanayi tipi çamaşır makinesi