گزارش: کلیپرز’ بالمر در مذاکرات برای خرید فروم

لس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر در “پیشرفته مذاکرات” برای خرید این فروم از باغ میدان مدیسون شرکت و توافق است “قریب الوقوع” ESPN گزارش یکشنبه شب.

MSG که صاحب فروم و نیویورک نیکز برپا کرده یک نبرد قانونی با بالمر در طول دو سال گذشته با توجه به اینگلوود کالیفرنیا منطقه ای که شامل فروم و زمین که بالمر صاحب فقط یک مایل دور. بالمر است که ماهیگیری برای ساخت کلیپرز ورزشگاه خود را در منطقه هر چند متعدد پرونده های حقوقی آورده شده توسط MSG کاهش آن تلاش.

کلیپرز با صدور بیانیه ای به ESPN روز یکشنبه که نه تایید یا رد گزارش پیشرفته مذاکرات یا به یک توافق قریب الوقوع.

“کلیپرز همچنان به دنبال برنامه ای برای ساخت یک state-of-the-art, 18,000-صندلی بسکتبال آرنا و سرگرمی های پیچیده در کالیفرنیا و در حال حاضر این شهرستان با موفقیت کامل جامع زیست محیطی گزارش” بیانیه ای به ESPN گفت. “ما در حال بررسی هر راه ممکن برای حل و فصل اختلافات ما با Madison Square Garden Co. توجه به عرصه جدید است.”

شده اند وجود دارد سه پرونده های حقوقی در اطراف این موضوع از جمله یکی از پرداختن به این شهر توافق به ترویج فروم رقابت و دیگری که در آن نیکز مالک و MSG مدیر عامل جیمز دولان متهم به شهر کالیفرنیا انجام یک under-the-جدول مقابله با بالمر.

با توجه به ESPN بالمر و MSG شده اند به دنبال یک قطعنامه با پتانسیل فروش فروم “در مسیر کمترین مقاومت برای هر دو طرف است.” این فروم است و انتظار نمی رود به تعطیل تا کلیپرز’ آرنا کامل است و شاید در آن زمان.

بالمر که تبدیل به 64 اواخر این ماه است که لیگ را ثروتمندترین مالک. او تاکید کرد به شدت سرمایه گذاری در حق رای دادن و امکانات آن — تضاد کامل با صاحب قبلی دونالد استرلینگ — پس از او آن را خریداری برای $2 میلیارد دلار در سال 2014.

کلیپرز در حال حاضر در حال بازی در مرکز استیپلز به اشتراک گذاری آن را با لس آنجلس لیکرز و NHL پادشاهان لس آنجلس از سال 1999. فعلی خود را اجاره اجرا می شود از طریق 2024 فصل است.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>