یک سنگ کوه مرد دستگیر شد, این هفته پس از گفته های پیشرو Monroe County نمایندگان در 120 مایل در ساعت تعقیب و گریز به پایان رسید که با او توفنده به چندین اتومبیل های گشت مکن بر اساس اخبار ایستگاه WGXA گزارش شده است.

علی مزن Khaleel بازداشت شده بود روز شنبه پس از 7 صبح تعقیب که او گفت که گفته نمایندگان آغاز شد “چرا که او ترسیده بود از اجرای قانون” اخبار ایستگاه گزارش شده است.

این رویداد پس از معاونان خال خال Khaleel آبی فورد Mustand عدم حفظ آن خط در I-75 در نزدیکی نشانگر مایل 191, کلانتر دفتر گفت WGXA. نمایندگان گفته آموخته Khaleel ثبت نام متوقف شد, به طوری که آنها در تلاش برای شروع یک ترافیک متوقف شود. اما موستانگ sped کردن باعث تعقیب است.

بیش از چهار مایل نمایندگان گفت Khaleel سوار سریع تر از 120 مایل در ساعت ادغام خطوط بدون علامت و به طور کلی سوار بی پروا, WGXA گزارش شده است. در یک نقطه, او شروع به رانندگی جنوبی در I-75 شمالی بنابراین نمایندگان قطع خود را پیگیری کلانتر شدهاند.

Khaleel ادامه رانندگی راه اشتباه در بین ایالتی تا زمانی که او در Johnstonville جاده و سوار به سمت ته-Monroe county خط کلانتر, گفت:. این زمانی است که دیگر معاون re-تحریک تعقیب است.

نمایندگان به دنبال موستانگ به Greystone تقسیم که در آن یک معاون در تلاش برای جلوگیری از مشکوک و خودرو با یک خودروی گشت, اخبار, ایستگاه گزارش شده است. اما Khaleel “شتاب به شدت” به سمت معاون قبل از swerving دور “در آخرین ثانیه” کلانتر شدهاند.

در این مرحله نمایندگان مسدود شده بود ورود به زیربخش. به گمان نزدیک به آمار های متعدد دیگر معاون وسایل نقلیه در نهایت قبل از برخورد با یک معاون را مشخص دوج شارژر و دیگری معاون مشخص شده فورد اکسپلورر, اخبار ایستگاه گزارش شده است.

Khaleel شد و سپس به زندان برده شد. آن را در طول بازداشت خود در زمانی که نمایندگان گفت که او به آنها گفت که او فرار کرد و آنجا بود که ترس از آنها WGXA گزارش شده است.

او به رزرو مونرو زندان شهرستان جنایت فقره از تشدید حمله و فرار از پلیس, بازی آنلاین زندان سوابق نشان می دهد. او همچنین چهره هشت جنحه که شامل رانندگی مربوط استنادهای.

WGXA گزارش داد که کلانتر است و به دنبال اضافی جنایت حکم علیه Khaleel. AJC.com رسیده است به Monroe County Sheriff را برای اطلاعات بیشتر.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im