گزارش: بازداشت مرد در Gwinnett به سرقت مسلحانه در فایت AT&T در فروشگاه

یک لاورنسویل مرد دستگیر شده بود در اوایل این هفته در شهرستان گوینت قبل از انتقال به شهرستان فایتی به صورت سه جنایات این شهرستان فایتی شهروند گزارش شده است.

استفان دی جی Profitt بلند, 27, رزرو شد به Fayette زندان سهشنبه به صورت اتهامات در ارتباط با سرقت مسلحانه در AT&T در فروشگاه فایت سال گذشته این روزنامه گزارش داد. او را متهم به تشدید حمله و سرقت مسلحانه و حبس نادرست.

در آوریل 19, 2019, پلیس در پاسخ به AT&T در فروشگاه جنوبی Glynn خیابان پس از یک سرقت مسلحانه گزارش شده است AJC.com قبلا گزارش شده است. این حادثه صورت گرفت حدود 9:30 صبح

مرتبط با: پلیس به دنبال فایت مظنون سرقت

یک دوربین نظارت اسیر یک مرد با پوشیدن یک خاکستری UCLA hoodie, نور و رنگ شلوار و کفش های ورزشی. محققان متهم Profitt-طولانی بودن انسان شهروند گزارش شده است.

فایت سخنگوی پلیس Ann Marie agency mj به این روزنامه گفت که محققان قادر به کراوات Profitt-طولانی به سایر سرقت های مسلحانه در فروشگاه های تلفن همراه در سراسر مترو آتلانتا. این معلوم نیست که آیا او متهم شده است در ارتباط با هر گونه حوادث دیگر.

هیچ کس مجروح شد در مارس 19, سرقت, اما قربانی “قرار داده شد در ترس برای زندگی خود را با استفاده از سلاح توهین آمیز” است که چرا Profitt بلند متهم شده بود با تشدید حمله agency mj گفت.

او دستگیر شد دوشنبه در Gwinnett در حکم برجسته با توجه به زندان سوابق. همانطور که از پنج شنبه شب او باقی مانده در Fayette زندان است.

AJC.com رسیده است به فایت پلیس و Fayette County Sheriff را برای اطلاعات بیشتر.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im