گزارش: مرد پنجه نرم می کند گناه به مرگبار Peachtree City, تیراندازی می شود 21 سال در زندان

سرب مشکوک در یک Peachtree City homicide investigation گناه التماس کرد هفته گذشته به جرم با توجه به Fayette County شهروند.

توماس جیمز Blandburg گناه التماس کرد به تیراندازی که منجر به کشته شدن 34 ساله مایکل Tolbert در ماه اوت به گزارش روزنامه. Tolbert بدن داشت در پشت یک آپارتمان مجتمع AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: مرگ انسان در Peachtree City حکم قتل پس از کالبد شکافی می یابد زخم گلوله

Blandburg, 26, از Peachtree City التماس کرد گناه را به یک تعداد داوطلبانه قتل نفس به سه فقره از تشدید حمله و اسلحه گرم در اختیار داشتن شارژ شهروند گزارش شده است. قاضی فلچر Sams او را محکوم به 21 سال زندان پس از 19 سال در مشروط شدن.

زمانی که Tolbert بدن داشت در ضخامت قلم مو در نزدیکی Joel کوان پارک وی, پلیس نیست و بلافاصله می دانم که آنچه که او را کشتند. اما یک “نقص” در نیم تنه خود را بعدها نشان داد به زخم گلوله با توجه به کالبد شکافی انجام شده توسط GBI.

Peachtree City police قبلا اعلام شده شش بازداشت های بیشتر در این مورد است. دیگران را متهم شدند یا اینکه یک حزب به جرم و جنایت و یا دروغ گفتن به محققان. وضعیت خود را در موارد نامشخص است و AJC.com رسیده به شهرستان منطقه وکیل و پلیس برای اطلاعات بیشتر.

بیشتر: 7 متهم در تیراندازی مرگبار در پشت Peachtree City, مجتمع آپارتمانی

پلیس گفت Blandburg و خود را متهم همدستان سوار از Wynnmeade محله به نزدیکی Woodsmill آپارتمان که در آن Blandburg کردم و اخراج نزدیک به یک دوجین عکس با 9 میلی متر تپانچه. یکی از کسانی که عکس های ضربه Tolbert که فرار از صحنه و بعد از آن درگذشت.

دادستان گفت: Blandburg فکر می کردم یک مرد شد فروش مواد مخدر به مادر بزرگ خود را با Tolbert اقدام به عنوان منجی شهروند گزارش شده است.

روز بعد از او به ضرب گلوله Tolbert, Blandburg خال خال دیگر اتهام قاچاقچی مواد مخدر در نزدیکی صحنه شلیک چندین عکس را در ماشین خود را به گزارش روزنامه. هیچ یک از عکس های خود را ضربه هدف اما این حادثه باعث شد پلیس برای دستگیری Blandburg در بی پروا رفتار اتهامات که به روز رسانی هنگامی که Tolbert بدن داشت.

Blandburg رد شد و باقی مانده در شهرستان فایتی زندان در انتظار انتقال او به یک زندان ایالتی. دیگران دستگیر و در این مورد منتشر شده است از زندان با توجه به سوابق آنلاین.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im