محتوای مقاله

کن روزنتال از فاکس اسپورتس و اتلتیک روز سه شنبه گزارش داد که سرگرد لیگ بیسبال به دنبال برگزاری جام حذفی در دو محیط «حباب» در ماه آینده است.

روزنتال که در FS1 صحبت می کرد، گزارش داد که ای.اف.ای و اتحادیه بازیکنان در حال بحث در مورد فرمت حباب هستند اما اصول اولیه لیگ آمریکا را خواهد داشت که در کالیفرنیای جنوبی و لیگ ملی در تگزاس بازی می کند.

پر روزنتال، بازی های حذفی AL می تواند در دو پارک از سه پارک بزرگ لیگ در کالیفرنیای جنوبی برگزار شود: ورزشگاه آنجل در آناهایم، ورزشگاه داجر در لس آنجلس و پتکو پارک در سن دیگو.

بازی های حذفی NL در دقیقه خدمتکار پارک در هیوستون و گلوب زندگی پارک در آرلینگتون، تگزاس برگزار می شود، با پارک توپ خانه جدید رنجرز نیز به عنوان سایت سری جهانی خدمت می کنند.

یک تکه پازل که نامشخص باقی می ماند، به گفته روزنتال، بهترین دور از سه کارت وحشی است که بازی های حذفی را باز خواهد کرد. این احتمال وجود دارد که آن سریال ها به جای اینکه در حباب ها نگهداری شوند، در پارک های خانگی باشگاه ها پخش شوند.

روزنتال گفت: “همچنین صحبت از خاموش کردن یا قفل کردن مدعیان که در خانه هستند که هفته پایانی فصل وجود دارد تا مطمئن شوید که آنها را از طریق دوره جوجه کشی و شروع بازی بدون هیچ گونه آزمایش مثبت،” روزنتال گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im