گزارش: بازیکنان NBA می تواند بازگشت به برخی از تیم امکانات جمعه

بازیکنان NBA اجازه خواهد داشت برای بازگشت به تیم آموزش امکانات شروع جمعه آسوشیتد پرس در گزارش ارائه شده است که خود دولت های محلی ندارند اقامت در خانه سفارش منع چنین جنبش هنوز در جای خود به عنوان بخشی از پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

هر تمرین است که می تواند داوطلبانه و محدود به جلسات فردی تنها با توجه به یک فرد آشنا با لیگ تصمیم. فرد خطاب به AP در شنبه خواست نامش فاش نشود به این دلیل که دستورات از لیگ منتشر نکرده بودند publicly.

گروه شیوه اجازه داده نمی شود در عین حال و تیم را هنوز رتبهدهی نشده است به گزارش سازماندهی در فرد تمرینات.

اما به عنوان برخی از کشورهای خاص و شهرداری شروع به شل شدن محدودیت های شخصی, جنبش, NBA تصمیم گرفت از آن زمان به بازیکنان اجازه بازگشت به آنها عمل دادگاه — اگر تنها به صورت محدود. گرجستان و اوکلاهما در میان آمده است که اجازه داده اند برخی از کسب و کار به بازگشایی و برخی از شهرستانها در فلوریدا در حال انتظار برای نرم کردن اقامت خود را در خانه سیاست در روزهای آینده حتی اگر مقامات بهداشتی هشدار می دهند که این حرکت در حال ساخته شده بیش از حد به سرعت.

برای این تیم در شهرستانها که در آن اقامت-در-خانه سفارشات هنوز هم چنین بازگشت غیر ممکن NBA گفت: این امر کار را برای پیدا کردن “جایگزین ترتیبات” فرد با آگاهی از این موضوع گفت.

این حرکت به این معنا نیست که یک سر گیری بازی های قریب الوقوع است.

هنوز هم تصمیم به اجازه تیم را به امکانات یک گام مهم.

ESPN اول گزارش جزئیات NBA تصمیم گیری است.

بسیاری از بازیکنان گفته اند که آنها حتی تا به حال دسترسی به یک سبد از لیگ دستور داد تیم به تمرین و امکانات در 19 مارس ، همه ستاره جیمی باتلر ارسال سبد به Miami Heat تیمی در اوایل این ماه اما برخی از بازیکنان دیگر در سراسر لیگ گفت: آنها حتی نمی لمس یک بسکتبال در طول خاموش کردن.

اگر آنها خیلی تمایل که هم اکنون می توانید تغییر دهید. وجود شاخص در مورد زمانی که کامل بازگشت به سازماندهی تیم تمرینات از سر گرفته خواهد شد اما.

کمیسر NBA آدم نقره است گفت: در موارد متعدد که در لیگ اتفاق پیش بینی نشده است که قادر به تصمیم می گیرید تا مدتی در مه — در اولین — اگر یک سر گیری های نجومی امکان پذیر است.

NBA معلق فصل 11 مارس. آن دستور داد تیم به شاتر امکانات خود را هشت روز بعد از آن گفت: در آن زمان انجام شد پس “در نور به سرعت در حال توسعه coronavirus وضعیت و مداوم در حال تحول با مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چگونه به ترویج فردی و بهداشت عمومی در حالی که به حداقل رساندن گسترش ویروس.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im