گزارش: پیش نویس NFL برگزار می شود در استودیو نیست وگاس

اگر چه NFL گوهر تاج از offseason پیش نویس را ادامه دهید به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 23-25 آن را نمی خواهد اتفاق می افتد در لاس وگاس به عنوان اصل برنامه ریزی شده لس آنجلس تایمز در گزارش روز شنبه.

این بار ذکر دو منابع ناشناس که گفت: پیش نویس خواهد بود اجرا از یک استودیو تلویزیونی — نه در لاس وگاس — با انتظار زنده برش-ins از تیم های مختلف ستاد در سراسر لیگ.

این آخرین حرکت توسط NFL در واکنش به ادامه coronavirus بیماری همه گیر.

جزئیات یک تجدید نظر در پیش نویس NFL ارائه نشده است نشان داد علنا دیگر از لیگ که قبلا اعلام آن را هنوز هم نگه دارید و پیش نویس آن برنامه ریزی تاریخ — تنها با طرفداران در حال حاضر و با تمام وقایع عمومی لغو شد.

این گزارش با ذکر جزئیات در مورد چگونگی NFL خواهد تنظیم هر یک از آن معمول تلاش های تبلیغاتی در اطراف این رویداد است که به طور معمول شامل دعوت از حدود 20-30 چشم انداز بالا به میزبان شهرستان برای حضور و مصاحبه. بازیکنان و اعضای خانواده حضور در این پیش نویس پس از آن تبدیل شدن به live داستان در طول تعطیلات آخر هفته با بازیکنان راه رفتن روی صحنه به لرزش دست با NFL کمیسر راجر Goodell پس از انتخاب شدن.

در یک ایمیل داخلی ارسال به تمام NFL کارکنان در روز پنج شنبه Goodell اشاره کرد که برخی از تغییرات آینده به این رویداد را سال.

“برنامه ریزی برای پیش نویس یک مثال خوب از چگونه ما نیاز به فکر می کنم متفاوت در آغوش فن آوری و همکاری” Goodell نوشت. “ما همچنین با استفاده از پیش نویس برای کمک به حمایت از طرفداران و کسانی که مردم نهفته در جوامع ما است.”

با این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث تعلیق تقریبا در هر حرفه ای و کالج و دبیرستان ورزش فوتبال در آمریکای شمالی NFL اولیه offseason تقویم همچنان ادامه دارد و نسبتا بدون تغییر تا کنون. رایگان آژانس آغاز دوره در برنامه این هفته با محدودیت های اصلی مربوط به تاخیر در برخی از امتحانات فیزیکی و اطلاعیه های رسمی به دلیل زمان محدودیت های مسافرتی.

با توجه به Pro Football بحث یک یادداشت از NFL افسر ارشد پزشکی آلن آستانه شد بنا به گزارش ارسال شده به بازیکنان از طریق بازیکنان NFL انجمن گذاشتن درپوش مراحل که در لیگ گرفته شده بیش از 10 روز گذشته در پاسخ به COVID-19 شیوع بیماری از جمله برنامه های برگزاری این پیش نویس بدون طرفداران در حال حاضر.

آستانه نوشت: در بخش “پیش نویس NFL نگاه متفاوت این سال است. باشگاه’ انتخاب بازیکنان اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 23-25. اما رویدادهای عمومی در لاس وگاس در حال لغو شد. طرفداران هنوز هم می تواند به دنبال پیش نویس روز هیجان در تلویزیون و NFL در حال بررسی گزینه های نوآورانه برای چگونگی روند انجام خواهد شد و خواهد شد به اشتراک گذاری است که اطلاعات آن را به عنوان در دسترس می شود.”

هیچ NFL بازیکن شناخته شده است به آزمایش مثبت برای COVID-19 اما Saints سر مربی شان Payton را اعلام روز شنبه که او به ویروس.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de