گزارش: NHL عملیات بازگشت با 24 تیم پلی آف

NHL و NHL بازیکنان ارتباط هستند خانههای گلی خالی بازگشت به اقدام در این تابستان با یک حذفی فرمت شامل 24 تیم در یک کنفرانس مبتنی بر راه اندازی SportsNet گزارش شنبه شب.

بحث در nhl on nbc اجرایی کمیته می تواند به عنوان اوایل روز شنبه با توجه به SportsNet گزارش ESPN.

بر اساس این طرح چهار دانه در هر کنفرانس بر اساس امتیاز را کسب byes به دور دوم بر اساس امتیاز در صد از مارس 12, وقتی NHL متوقف فصل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

بر اساس آن چهار دانه در کنفرانس شرق خواهد بود بوستون برونز Tampa Bay Lightning واشنگتن پایتخت و Philadelphia Flyers. چهار کنفرانس غرب تیم خواهد بود St. Louis Blues, کلرادو, بهمن, وگاس شوالیه طلایی و ستاره دالاس. این تیم را در سه بازی مسابقات به ماندن تیز SportsNet گزارش شده است.

دیگر 16 تیم را در بهترین و پنج بازی در دور اول.

بقیه کروشه حذفی فرمت را 5 برابر 12 برنده بازی چهارم بذر 6 در مقابل 11 برنده بازی سه دانه 7 در مقابل 10 برنده بازی کردن دو دانه و 8 برابر 9 برنده بازی یک دانه در بهترین هفت سری با توجه به گزارش. تمام باقی مانده سری خواهد بود بهترین هفت ،

ESPN گزارش داد که دو hub شهرستانها خواهد بود استفاده شده اگر این طرح تصویب شده است و طرفداران اجازه داده نمی شود در این عرصه است.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>