گزارش: Cowboys مجموعه برای ورود به حالت تعلیق در د Aldon اسمیت

حتی قبل از دریافت بازگشت از NFL دفاعی پایان Aldon اسمیت یک تیم جدید به انتظارنشسته بودند.

اسمیت از فوتبال پس 2015, توافق به یک سال مقابله با دالاس کاوبویز رسانه های متعدد گزارش شده است. با توجه به NFL شبکه اسمیت دریافت 2 میلیون دلار گارانتی با 2 میلیون دلار در دسترس مشوق بر اساس کیسه.

NFL شبکه گزارش داد که روند گرفتن اسمیت دوباره با لیگ را آغاز کرده است.

30 سال میسوری محصول انتخاب شده بود با هفتمین کلی انتخاب در سال 2011 پیش نویس توسط San Francisco 49ers. اسمیت تا به حال 14 کیسه به عنوان یک تازه کار, سپس افزود: 19.5 کیسه در سال 2012 انتخاب شد اولین-تیم All-Pro.

اما اسمیت به اتهام DUI در ژانویه 2012 و دوباره در سپتامبر 2013 و او نشسته پنج بازی در سال 2013 در حالی که رفتن را از طریق نوتوانی.

او معلق توسط NFL برای اولین بار نه بازی های 2014 فصل برای نقض ماده-سوء استفاده شخصی و رفتار سیاست.

پس از اسمیت دستگیر شد بار سوم به اتهام DUI (همراه با آمار-و-اجرا و خرابکاری) در ماه اوت 2015, 49ers او منتشر شد. او امضا شده با اظهارات یک ماه بعد و او 3.5 کیسه در نه بازی برای اوکلند قبل از او به حالت تعلیق برای یک سال توسط NFL برای نقض ماده-سوء استفاده از سیاست.

اسمیت امضا دو سال مقابله با مهاجمان در مارس 2016 اما هرگز ابقاء شد با لیگ. اوکلند در نهایت قطع او در مارس سال 2018 پس از دو اتهام خشونت کشیده شده است.

در 59 حرفه ای NFL بازی ها (37 شروع می شود) اسمیت است 47.5 کیسه 180 پردازد و شش مجبور گیر میکنه دو اشتباه بهبود و یکی رهگیری.

باید Smith تاریخ کابوی او خواهد بود پیوست با جدید دالاس خط دفاعی مربی جیم Tomsula برگزار شد که همان موقعیت در سان فرانسیسکو در طول اسمیت زمان وجود دارد.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im