گزارش: پیستون’ چوب آزمایش مثبت برای coronavirus

دیترویت پیستونز به جلو مسیحی چوب آزمایش مثبت برای coronavirus چندین رسانه گزارش شنبه شب.

چوب تبدیل به سومین بازیکن NBA شناخته شده برای تست مثبت برای ویروس. رودی Gobert و داناون میچل از یوتا جاز که پیستون در هفته گذشته هستند ،

پیستون تایید کرد بعد از آن شنبه شب که یک بازیکن در تیم خود تا به حال آزمایش مثبت اما آنها نمی انتشار هویت. این باشگاه گفت: این بازیکن تا به حال شده است در خود به انزوا پس از چهار شنبه شب.

“مقدماتی نتیجه مثبت آمد در 14 مارس” این باشگاه در بیانیه ای گفت. “سلامت و ایمنی بازیکنان ما سازمان ما کسانی که در طول لیگ ما و تمام کسانی که به طور بالقوه تحت تاثیر این وضعیت میباشد.

“ما در حال همکاری نزدیک با تیم پزشکی کارکنان دولت و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی و NBA در گزارش. فرد باقی خواهد ماند و در انزوا و تحت مراقبت تیم پزشکی کارکنان.”

ورزشی گزارش داد که چوب و احساس “ظریف علائم” در روز پنج شنبه و تصمیم گرفت برای آزمایش به عنوان یک احتیاط.

چوب را عامل آدم Pensack گفت: پس به اخبار دیترویت در شنبه شب در مورد چوب: “او احساس می کند 100 درصد خوب است.”

چوب بالا رفت و در برابر جاز و Gobert در 7 مارس در دیترویت و دو مخلوط کردم تا در یک حادثه که منجر به دو ویژگی های خطا.

چوب تا به حال 30 امتیاز و 11 پرتاب ریباند در این بازی در حالی که Gobert تا به حال 10 امتیاز و 12 ریباند. ویدئوها از بازی نشان می دهد بسیاری از موارد که در آن بدن خود گرد هم می آیند و یا عرق چهره ها در نزدیکی.

24-year-old چوب بود در میان یک برک آوت فصل قبل بازی در حال تعلیق شنبه شب پس از Gobert مثبت تست. میچل آزمون برگشتم مثبت در روز پنج شنبه.

چوب به طور متوسط 13.1 امتیاز و 6.3 ریباند در 62 بازی. UNLV محصول تا به حال حرفه ای-بهترین 32 امتیاز در برابر فیلادلفیا 76ers در روز چهارشنبه.

در ضمن رسمی کورتنی کرکلند را coronavirus آزمون برگشتم منفی, ESPN گزارش روز شنبه.

کرکلند یکی از مقامات اختصاص داده شده به بازی روز چهارشنبه بین New Orleans Pelicans و میزبان ساکرامنتو کینگز بود که به تعویق افتاد.

کرکلند کار کرده بود جاز بازی روز دوشنبه در سالت لیک سیتی در برابر تورنتو رپتورز. پس از اخبار Gobert مثبت آزمون را شکست بازیکنان در این پلیکان و پادشاهان آگاه شد که کرکلند به حال officiated بازی شامل Gobert و ابراز بی میلی خود را به بازی بازی به NBA مقامات.

بازی لغو شد یک زمان کوتاه بعد.

با توجه به ESPN کرکلند در حال حاضر پاک به ترک ساکرامنتو و می توانید از سرگیری فعالیت بدون محدودیت.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im