استراحت در صلح و آرامش, پرستار Kellye

بازیگر و هنرمند Kellye Nakahara بهترین و شناخته شده برای بازی پرستار سرهنگ Kellye Yamato در طولانی مدت سریال M*A*S*H, در گذشت, در سن 72. پوشش از سی ان ان, خبرنگار هالیوود, سرگرمی هفتگی ،

گذشته از همیشه آوردن گرما و محبت به نقش خود به عنوان یک پرستار او همچنین یک آمریکایی-آسیایی آیکون که ستاره دار در 167 قسمت در زمانی که آسیایی, شخصیت های پراکنده و یا تنها شامل می شود لب به لب از شوخی. در زمین شکستن قسمت “هی نگاه من” است که مراکز در Kellye او scolds چندساله مرد خانمها Hawkeye برای داشتن چشم را برای هر پرستار, اما هرگز واقعا از دیدن او به عنوان یک امکان:

“برای اطلاع شما من به اتفاق فوق العاده حس شوخ طبعی یک شخصیت شامپانی و من گرم و حساس مانند شما نمی خواهد باور. من هم آواز خواندن و نواختن گیتار و من یادگیری به رقص ضربه بزنید. و در بالای همه که من به اتفاق زیبا را به عنوان جهنم!”

در سال 2016 پس از یک پست وبلاگ ویروسی رفت و ستایش او دستیابی به موفقیت نقش او صحبت کرد به NPR مدت کوتاهی پس از آن:

NAKAHARA: اول از همه من نمی فکر می کنم از خودم به عنوان کوتاه.

مارتین: (خنده).

NAKAHARA: شماره یک. شماره دو من نمی فکر می کنم از خودم به عنوان ، من خودم فکر می کنم فقط به عنوان یک فرد با نرم گوشه. آنچه او به من یک فرد واقعی که نبود در نگاه در همان راه به عنوان پر زرق و برق دختران بودند که از طریق ترکیب.

و هنگامی که او فقط ایستاده بود تا به Hawkeye و گفت: او را او روشن ساخته است که وجود دارد خیلی بیشتر به من از شما فکر می کنید وجود دارد. و من got mail. من هنوز ایمیل. من از افرادی که می گویند به عنوان دور به عنوان اسیایی, شما اول مدل نقش است که من تا به حال از یک آسیایی بود که به تصویر کشیده شده به عنوان یک آسیایی, فقط به عنوان یک فرد.

و من فکر می کنم که بود – آن را در زمان یک مدت طولانی من فکر می کنم که به اطراف. من امیدوارم که این شروع به تغییر در حال حاضر. اما من فکر می کنم آن را گرفته شده از یک مدت زمان طولانی.

ارسال شده توسط bluecore (22 کل نظرات) 5 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

.
ارسال شده توسط AlonzoMosleyFBI در 5:25 PM در فوریه 18
.
ارسال شده توسط Joey مایکلز در 5:27 PM در فوریه 18
به نظر می رسد در هر قسمت از این مجموعه…

مرسی.

.
ارسال شده توسط Windopaene در 5:31 PM در فوریه 18 [4 علاقه]

پرستار Kellye بود چنین شخصیت بزرگ و من همیشه آرزو او بدست می خواهم بیشتر pup. coupon drop in. آلن آلدا و گفت: یکی از بزرگ پشیمانی در مورد خمیر شد که وجود ندارد و بیشتر و بزرگتر نقش زنان در آن است. من نمی دانم چرا که نمی رخ می دهد به هر کسی در آن زمان است. منظورم…. آنها تا به حال تمام کسانی که پرستاران در سمت راست وجود داردو گذشته از عمده مارگارت Houlihan (که در درمان خیلی بد راه بسیاری از زمان یعنی “بابا”) و پرستار Kellye آنها تقریبا تمام بی نام nonentities وجود دارد گفت: “بله دکتر” و برای Hawkeye به تاریخ/رسید.
ارسال شده توسط نارنجی قو در 5:33 PM در فوریه 18 [3 علاقه]
او بسیار به ارمغان آورد بشریت به آن نشان می دهد.

.
ارسال شده توسط allthinky در 5:37 PM در فوریه 18 [1 علاقه]

.
ارسال شده توسط praemunire در 5:38 PM در فوریه 18
من به یاد داشته باشید تماشای مشهد و دیدن پرستار Kellye حرکت از یک پس زمینه شخصیت به چیزی خیلی بزرگتر است. آن را شاید اولین بار من آگاه بود که چگونه تلویزیون را نشان می دهد می تواند انجام دهد که با شخصیت.

مشهد به پایان رسید در سال 1983 زمانی که من 15… پس از آن تا به حال شده است در تلویزیون اساسا من کل آگاه زندگی است. آن را مرتب کردن بر اساس از قسمت درجه یک نفس و پشت وقتی سه نفر وجود دارد از شبکه و سپس UHF بنابراین هر کس در حال محدود انتخاب کند. همه من می دانستم که تماشا مش. آن زمان های مختلف.

.
ارسال شده توسط hippybear در 5:38 PM در فوریه 18 [3 علاقه]

.
ارسال شده توسط jabo در 5:43 PM در فوریه 18
پرستار Kellye بود راستش یکی از اولین تلویزیون له.

.
ارسال شده توسط hanov3r در 5:50 PM در فوریه 18 [1 علاقه]

.

ژن رینولدز درگذشت فقط یک زن و شوهر از هفته پیش ،

آنها تقریبا همه nameless nonentities وجود دارد گفت: “بله دکتر” و برای Hawkeye به تاریخ/آمار در

من فکر می کنم نشان می دهد تکامل یافته در یک بزرگ راه در مورد تصویر از زنان و Hawkeye نگرش نسبت به آنها. وجود دارد تمام انواع چیزهای در اوایل فصل که مجموعه ای خاموش با صدای بلند klaxons زمانی که نگاه از منظر 2020 اما Alda بود هل دادن فمینیسم در راه برگشت وقتی که فقط گیج کننده و آزار دهنده به مقدار امریکا (آلن آلدا است که تقریبا همیشه عالی) که منجر به چیزهای مانند مارگارت تبدیل شدن به یک مقدار عمیق تر و غنی تر شخصیت و Kellye در حال ظهور از پس زمینه برای تبدیل شدن به یک بسیار چابک حضور یابم. نشان می دهد از دست رفته برخی از آن طنز لبه در انتقال برخی از واقعی آب در فرانک و لب های داغ بودن چنین ریاکارانه محافظه کار ninnies اما آنچه آن را از دست در می خندد آن را برای ساخته شده در متنوع همدلانه داستان سرایی. نشان می دهد رشد. ما نمی توانیم از آنها بخواهید برای یک شبکه سری ساخته شده در دهه هفتاد برای همیشه مترقی در همان ما می خواهم و تقاضا نشان می دهد امروز ساخته شده اما آنها مطمئن شوید که تلاش خود را, و در بسیاری از راه های آن دهه جلوتر از زمان خود.
ارسال شده توسط اورسولا هیتلر در 5:55 PM در فوریه 18 [8 علاقه]

من به تازگی دوباره به تماشای فیلم سرنخ در کابل teevee. او با بازی آشپز و من فکر کردم او نگاه آشنا.
.
ارسال شده توسط SoberHighland در 5:55 PM در فوریه 18
Koi توسط Kellye Nakahara کیف پول; بیشتر از هنر اگر شما پایین اینجا.

[و با رابط, زمان, Mag, شرح, است که عکس “Kellye Nakahara کیف پول, لباس زیر, خدمتکار, یونیفرم, در حالی که کشیدن یک سیگار در یک صحنه از فیلم Clue, 1985” — او با پوشیدن یک toque چرا که او یک آشپز است.]
ارسال شده توسط Iris جست و خیز کردن در 5:57 PM در فوریه 18 [1 علاقه]

.
ارسال شده توسط MrGuilt در 6:05 PM در فوریه 18
.
ارسال شده توسط kathrynm در 6:09 PM در فوریه 18
.
ارسال شده توسط ریشه یابی لغات در 6:17 PM در فوریه 18
.
ارسال شده توسط valkane در 6:23 PM در فوریه 18
.
ارسال شده توسط سکس در 6:24 PM در فوریه 18
.
ارسال شده توسط oneswellfoop در 7:19 PM در فوریه 18
داستان واقعی: من کالج رفیق لی است — یا من حدس می زنم بود — او پسر در قانون است. او عاشق او بسیار است. او با تمام حساب های استثنایی و فوق العاده است.
ارسال شده توسط uberchet در 7:37 PM در فوریه 18 [1 علاقه]
.
ارسال شده توسط davelog در 9:02 PM در فوریه 18
. او مهم بود که به عنوان پرستار Kellye برای من.
ارسال شده توسط رودخانهای در 9:08 PM در فوریه 18
پرستار Kellye بود به طوری غیر معمول نقش و شخصیت او بود و محزون می خوانی مورد استفاده قرارگرفته است. گذشته از شخصیت اصلی عمده Houlihan دیگر در این نمایش به یاد ماندنی بود در تمام راه پرستار Kellye شد. همه آنها به معنای واقعی کلمه قابل تعویض برش کوکی پرستاران با نادر خط. پرستار Kellye متفاوت بود. همیشه تشخیص ثبات و آرامش حضور بر روی صفحه نمایش. و که یک قسمت! چه با شکوه بود که اعلامیه خود عزت!

نشان می دهد به عنوان آشنا به عنوان یک کفش قدیمی و در عین حال پرستار Kellye هنوز تساوی توجه من برای چند لحظه وقتی که او به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. با تشکر از خانم Nakahara. در ذهن شما همیشه یاد می شود که برای.
ارسال شده توسط 2N2222 در 9:47 PM در فوریه 18

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im