بقیه در قدرت فیلیس لیون

حقوق مدنی پیشگام و چهره گی ازدواج می میرد سن 95. گی, حقوق پیشگام فیلیس لیون به رهبری یک زندگی مشخص و تعهد به فعالیت و حقوق قانونی برای همه است. او به مرگ طبیعی مرده و در خانه او در سان فرانسیسکو در سن 95. لیون زندگی می کردند زندگی با “شادی و تعجب گفت:” کیت Kendell یک دوست و مدیر اجرایی سابق مرکز ملی برای حقوق. او گفت: لیون و همسر او دل Martin شد فعالان و مربیان مدتها قبل از وجود یک جنبش و یا جامعه است.

“قبل از تلفن های همراه آنها همیشه به حال شماره تلفن خود را در دفترچه تلفن ذکر شده در مورد هر جوان یا وحشت زده LGBTQ فرد نیاز به کمک و یا حمایت از” او گفت:. “و آنها سابقه ده ها تن از تماس های تلفنی در طول سال است.”

بیشتر بر روی بسیاری از دستاوردهای اینجا فقط چند ذکر شده در زیر:
لیون شد یک روزنامه نگار که او را ملاقات مادام العمر عشق مارتین در حالی که کار در یک مجله در سیاتل. زن و شوهر نقل مکان کرد به سان فرانسیسکو در سال 1953. آنها تاسیس با دیگر زوج لزبین دختران Bilitis سیاسی و اجتماعی سازمان ، آنها منتشر شده ملی ماهانه برای لزبین ها و در سال 1972 یک کتاب به نام های لزبین/زن. در سال 1964 لیون و مارتین کمک به پیدا شورای دین و همجنسگرا با سرش یادبود Methodist Church. این بود که گروه اول در ایالات متحده به استفاده از کلمه “همجنسگرا” در نام آن است.

در سال 1978 این جفت ارز به ریاست سان فرانسیسکوییها در برابر گزاره 6 (Briggs ابتکار). با Cleve جونز و متعدد دیگر جامعه تجاوز رهبران آنها نیز تاسیس شد همکاران از خلیج سان فرانسیسکو بار. زیر سال, فعالان تاسیس لیون-Martin خدمات بهداشتی و نام آن را پس از آنها. در حال حاضر یک برنامه HealthRight 360, لیون-Martin خدمات بهداشت و درمان در ادامه به ارائه تخصصی غیر قضاوت بهداشت و درمان به زنان و تجاوز به افراد است.

ارسال شده توسط stillmoving (5 نظر تعداد) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

..
ارسال شده توسط pipoquinha در 12:07 PM در مارس 10 [1 علاقه]
او می شود دو
ارسال شده توسط pipoquinha در 12:07 PM در مارس 10 [1 علاقه]
👭
ارسال شده توسط: ضعف در 12:33 بعد از ظهر در مارس 10 [1 علاقه]
او و همسر او شد و هر دو بسیار شگفت انگیز – و من برای نگه داشتن تفکر از فعالیت آنها انجام می دهند در 1950s(!).
ارسال شده توسط jb در 1:49 PM در مارس 10 [1 علاقه]
..
ارسال شده توسط صدای فش فش در 1:49 PM در آوریل 10

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de