بازگشت به حالت عادی خواسته های بی سابقه ای افزایش, تست کارشناسان هشدار می دهند

گرجستان وزارت بهداشت را اعلام اخیر این امر گسترش آزمایش رمان coronavirus آورده ستایش و آه امداد از آن نگران است که دولت رتبه در میان بدترین ها در بسیاری از شهروندان تست شده است.

در حال حاضر که هر ساکن با علائم واجد شرایط مقامات بهداشت عمومی خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بیماری را گرفتن در دولت و چه کسی است که درد و رنج بیشتر.

اما گسترش تست و زیرساخت های مورد نیاز برای گرجستان به توقف گسترش COVID-19 ممکن است از یک جهت متفاوت از قدر به طور کامل و کارشناسان بهداشت عمومی, دولت, سلامت, مراقبت از رهبران و دیگران هشدار داد, به خصوص در حال حاضر که رژیم صهیونیستی. برایان کمپ بی سر و صدا شروع به کار بر روی یک طرح به سهولت مستند.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

دولت توانایی بازگشایی اقتصاد بدون ایجاد مرگ و میر بیشتر مبتنی بر ظرفیت خود را برای آزمون شناسایی و پیگیری بسیار بیشتری در صد از کسانی که به این بیماری است. برآورد تعداد آزمایشات مورد نیاز متفاوت باشد اما ملت پیشرو کارشناسان معتقدند متحده باید شناسایی و پیگیری تمام علامتی coronavirus موارد به این بیماری همه گیر تحت کنترل است.

“این یک تعهد بزرگ است اما ما باید آن را انجام دهد” گفت: دکتر مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی (ASTHO) های غیر انتفاعی است که نشان دهنده کشور بهداشت عمومی سازمان.

“اگر ما می خواهیم برای باز کردن اقتصاد ما باید این بیماری را تحت کنترل در غیر این صورت ما حق بازگشت به جایی که ما قبل از” گفت: Plescia که قبلا با کارولینای شمالی بخش بهداشت عمومی و مدیر ملی کنترل سرطان برنامه ها در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“مرتبط با: کمپ ابداع برنامه ریزی برای بازگشایی گرجستان برای کسب و کار

“مطلب: سردرگمی کمبود منجر به اتفاقی تست در دولت ویروس پاسخ

گرجستان باید انجام تست تشخیصی به عنوان بسیاری از مردم آن را به عنوان طول می کشد به نگه داشتن مرگ و میر در پایین ترین نرخ ممکن است گفت: دکتر هوارد کوه سابق ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, معاون وزیر تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. او قبلا زد ماساچوست’ عمومی وزارت بهداشت.

“هر دولت به این تعهد گفت:” کوه یک دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه. “هر ایالت به گام تا و این پایدار اولویت برای آینده نامحدود.”

تست مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید نقشه راه برای بازگشایی این کشور است. مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد سه فاز تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس.

تست در گرجستان شده است مانع ناهموار در دسترس بودن تست کیت دنده محافظ مورد نیاز برای اداره آنها و به اندازه کافی labs به پردازش آنها است. آزمایشگاه ظرفیت بهبود یافته است اما کمبود سواب لباسهای کیت باقی می ماند. قابلیت تست نیز تبدیل به یک تمرکز بحث های اخیر به عنوان پزشکان اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آنها می تواند عملکرد نادرست نتایج منفی.

آنتی بادی آزمایش برای تشخیص اگر کسی در معرض این ویروس نیز در آینده آنلاین و ممکن است بالقوه به کمک نمودار ویروس’ گسترش هر چند کارشناسان بهداشت عمومی در ادامه به بحث چگونه مفید آنها حداقل در حال حاضر در تعیین ایمنی.

آغاز یک زیرساخت است که می تواند در تست چالش وجود دارد در گرجستان Plescia و دیگران گفت. اما برای دریافت پاسخ مناسب نیاز به سازمان های دولتی برای ساخت سیستم بهداشت عمومی مانند قبل از هرگز تجهیز منابع نقدی و نیروی انسانی است که برخی از نگرانی در حال حاضر دروغ فراتر از آن برسد.

مقامات دولتی هنوز به توصیف علنا هر کوتاه یا دراز مدت استراتژی تست و یا افشای آنچه که عوامل آنها با توجه به عنوان آنها به شکل یک. اما اعضای دولتی کمپ را coronavirus نیروی کار گفت: این بحث در حال وقوع است.

وزارت امور خارجه از سلامت عمومی (DPH) را ندارد مقامات آن نظر در دسترس بر روی آن تست استراتژی و زیرساخت ها است. سخنران برای گرجستان اضطراری مدیریت و امنیت داخلی آژانس که پیدا کردن و توزیع لوازم مورد نیاز نیست پاسخ به درخواست های مکرر برای اطلاعات در مورد آنچه که نقش آن را بازی در گرداندن مراکز فساد تست لوازم.

مقامات دولتی باید اذعان کرد که آزمایش سیستم کاستی و گفت: در حقیقت قبل از محدودیت در تست تنها پرسنل پزشکی اولین پاسخ دهندگان در معرض خطر (افراد بسیار بیمار بودند احتمالا بیش از حد تنگ است.

“ما قطعا می تواند انجام بیش از ما در حال انجام” کمپ گفت: پنج شنبه. “ما قطعا می تواند کمک کند اما ما نیاز بخش خصوصی به گام تا. ما نیاز به یک آزمایش که در آن مردم می توانند اساسا بلافاصله آزمون خود را قبل از آنها ترک خانه و رفتن به محل کار.”

“دولت در نظر من است که نمی تواند پاسخ” کمپ گفت.

گرجستان بهبود یافته و موقعیت خود را در هفته گذشته از 45 به 42nd سراسر کشور در آزمون سرانه اما نیویورک لوئیزیانا و رود آیلند تست شده اند ساکنان آن در نرخ چهار بار به گرجستان, یک AJC تجزیه و تحلیل داده ها از طریق پنج شنبه در بر داشت. هنوز ملت به عنوان یک کل عقب کره جنوبی و کشورهای دیگر که در حال تنظیم استاندارد جهانی برای تست.

تنظیم استراتژی

جمله به یاد ماندنی تست اهداف بلند سفارش برای هر دولت و ممکن است دشوار است به خصوص در گرجستان که در آن هزینه در هر ساکن در بهداشت عمومی در رتبه 37 در کشور است.

زمان تست زیرساخت در سراسر گرجستان 18 بهداشت عمومی مناطق پوشش گرجستان 159 استان ها است “پر از لکه,” دکتر گفت: Harry J. Heiman بالینی دانشیار در این دانشگاه دانشکده بهداشت عمومی.

“ما تحت سرمایه گذاری در بهداشت عمومی برای همیشه” Heiman گفت. “بهداشت عمومی یکی از آن چیزهایی که هیچ کس در مورد مراقبت تا زمانی که کسی که بیمار می شود.”

مانند بسیاری از ایالت های جنوبی گرجستان رتبه در نزدیکی پایین در سلامت و بهداشت نابرابری. آن را بیشتر در افراد چاق نسبت به بسیاری از کشورها و نرخ بالاتر از فشار خون بالا, بیماری های کلیوی, بیماری های ریوی و دیابت و سایر شرایط بر اساس آن coronavirus تمایل به شکار.

مناطق روستایی مانند آلبانی است که خانه را به یکی از بدترین شیوع بیماری در جهان بر اساس نرخ مرگ و رتبه در میان دولت بدترین.

دولت بهداشت عمومی دفاتر تجربه کسب ردیابی و نظارت بر موارد بالقوه به عنوان بخشی از یک تلاش ملی برای توقف گسترش 2014 ویروس ابولا شیوع بیماری در غرب آفریقا است.

اما علاقه ای به هزینه های دولت دلار برای ساخت این زیرساخت ها به نظر می رسد پایین گفت: Laura هارکر ارشد تحلیلگر سیاست در گرجستان بودجه و سیاست های موسسه.

“من نمی دانم اگر من را به افزایش دولت سرمایه گذاری” هارکر گفت.

هر چه سیاسی و چالش های بودجه دولت چهره محیط امن و به موقع و موثر استراتژی برای رسیدن به چنین اهداف بسیار مهم است در هفته های آینده گفت: Koh. باید آن را راه حل مناسب به نیازهای بیماران و توزیع منابع عادلانه.

مقامات دولتی مسئول برای اطمینان از گرجستان به اندازه کافی تامین نیروی انسانی و فضا و باید هماهنگی بین بین خصوصی و عمومی تلاش های کوه گفت. آنها باید پیگیری و نظارت بر دولت را تست ظرفیت از همه منابع از جمله سایت های تجاری و آزمایشگاه.

“این چیزی است که بهداشت عمومی می کند — برای اطمینان مردم از یک سیستم در حال کار بر طرف آنها” کوه گفت.

بخش خصوصی کمک کند

اما دولت منابع کافی نخواهد بود گفت: Allison چمبرلین سرپرست از اموری مرکز بهداشت آمادگی و پژوهش است.

“عظیم سرمایه گذاری که در حال رفتن به دریافت ما به عنوان سرعت که در آن ما نیاز به بود ؟ و یا می تواند ما را در تکمیل آنچه که ما را با بخش خصوصی است ؟ به من آن را به هر دو” چمبرلین گفت.

چمبرلین پیش بینی دولت فشار کارفرمایان برای شانه مسئولیت برای تست خیلی دوست دارم که چگونه بسیاری از شرکت های ارائه واکسن آنفولانزا به کارگران است.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس یکی از این کشور بزرگترین کارفرمایان خواستار چشمگیر سطح شیب دار تا از تست و e-commerce غول پیکر در حال توسعه خود را در آزمایشگاه به طور بالقوه آزمون آن نیروی کار جهانی.

گرجستان نیاز به هماهنگی یک زنجیره تامین و نیروی انسانی است که می تواند تولید حداقل صدها هزار نفر بیشتر تست و آزمایش تجهیزات فراهم می کند که نتایج در عرض چند دقیقه و یا حداقل در عرض 24 ساعت به طور گسترده ای در دسترس است. اما تست می کند باید غیر متمرکز و شامل درگیری مهمی از بخش خصوصی که در حال حاضر فرآیندهای اکثریت قریب به اتفاق از آزمایشات است.

ASTHO و دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی اخیرا توصیه می شود که این کشور اضافه کردن برخی از 100,000 پرداخت می شود و یا کارگران داوطلب برای ردیابی و اطلاع افرادی که در تماس با کسانی که تست مثبت است.

ماساچوست تنها دولت شناخته شده اند که منتشر شد یک تست جامع و پیگیری استراتژی قصد دارد به استخدام 1,000 تماس با ردیاب. بر اساس جانز هاپکینز’ چهره های گرجستان, نیاز به استخدام برخی از 1600 نفر در یک پتانسیل هزینه بیش از 50 میلیون دلار به دنبال این رویکرد است.

بین المللی آلمان و کره جنوبی آزمایش سریع تر و در یک رای در حدود دو برابر آنچه گرجستان بود از طریق پنج شنبه و سازمان ملل مستقر گسترده تماس با ردیابی برای جداسازی موارد این بیماری است. چون گرجستان و ایالات متحده آمریکا شده اند آهسته به سطح شیب دار بالا تست شد و مجبور به قفل کردن برای عدم تماس با ردیابی گفته کارشناسان متحده ممکن است نیاز به اعزام به مراتب بیشتر آزمون از آلمان یا کره جنوبی.

تست در گرجستان

برای هفته ها تست شده و جیره بندی در گرجستان به تنها بسیار بیمار و به سلامت کارگران اولین پاسخ دهندگان و کسانی که زندگی و کار در دراز مدت مراقبت از امکانات که علائم COVID-19. روز چهارشنبه مقامات وزارت امور خارجه گفت: تست خواهد بود گسترش یافت و به مردم نمایش علائم COVID-19 که شامل تب و خستگی و سرفه خشک. مقامات دولتی می گویند افراد مبتلا به کروناویروس علائم می توانید یک قرار ملاقات برای تست توسط خود را فراخوانی شهرستان در بخش بهداشت و درمان و یا پس از ارجاع به یک دکتر. ادارات بهداشت روی صفحه نمایش خواهد شد بیماران از طریق تلفن و مستقیم آنها را به یک تست سایت.

 

گرجستان به تنهایی ممکن است نیاز به آزمون برای حداقل 20 درصد از جمعیت آن — یا به اندازه کافی برای حدود 2.1 میلیون نفر — در ماه های آینده گفت: جاستین Bellante مدیر عامل شرکت مستقر در آتلانتا BioIQ بهداشت و درمان شرکت که متصل کارفرمایان و برنامه های بهداشتی با تست.

بر اساس زمان تست میزان آن می تواند 580 روز برای رسیدن به Bellante 20% علامت یک AJC تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

سردرگمی و عوارض

در حالی که آزمایش در دسترس بودن رشد کرده است فرایند پیدا کردن یک باقی می ماند هرج و مرج و گیج کننده برای بیماران و حتی پزشکان. اطلاعات در دولت-اجرای آزمون در سایت است که آسان برای پیدا کردن, اما آنها منابع محدود و نه هر بیمار آزمایش می شود بلافاصله در آنها.

هیچ مرکزی سایت لیست تمام پزشکی, شیوه های مراقبت های فوری و مراکز دیگر سایت های خصوصی در گرجستان است که در حال حاضر برای تست عمومی — یک بخش ضروری از بیماری همه گیر در پاسخ به گفته کارشناسان.

“نباید این پیچیده” گفت: دولت تشکر. Teri Anulewicz D-Smyrna که سابقه تماس از بیمار ترکیبات که از کوره در رفته برای پیدا کردن تست.

دکتر ملانی تامپسون محقق اصلی این تحقیق ایدز کنسرسیوم آتلانتا و تمرین پزشک گفت: عمل او است که با استفاده از آن شبکه های حرفه ای و منابع برای پیدا کردن تست سایت. این مجموعه معیارهای خود را در چگونه آن را با استفاده از آزمون چند آن را دریافت از تجاری labs.

تامپسون عمل در حال حاضر به اندازه کافی منابع برای آزمون تنها پنج نفر از آن بیماران بسیاری از آنها با HIV زندگی می کنند.

“من می دانم که همه در تلاش است بسیار سخت است اما من فکر می کنم ما فاقد یک رویکرد استراتژیک و است که واقعا شروع در سطوح ایالتی و فدرال” تامپسون گفت.

پزشکان خانواده می تواند کمک به unburden دولت سیستم بیمارستان با ramping تا خود را تست اما بسیاری از شیوه های فاقد لباس سپر چهره و ماسک و ماسک مورد نیاز برای حفاظت از پرسنل خود گفت: دکتر جف سنگ یک Acworth دکتر و رئیس جمهور گرجستان آکادمی پزشکان خانواده.

“وجود دارد برخی از شیوه ها در دولت که در حال مبارزه برای به دست آوردن هر کیت” سنگ گفت.

بسیاری از بیمار گرجی احساس از دست رفته در سیستم.

جان پرسکات از نورکراس شروع به رنج می برند از بالا تب و بدن درد و تورم در گلو و آزار دهنده سرفه دو هفته پیش. دکتر او را به حال او صبر در یک چادر در خارج پس از پر کردن یک فرم در مورد علائم خود را.

در نمودار خود او در بر داشت به همین دلیل است. “مشکوک COVID-19” آن گفت:.

پرسکات شد swabbed برای گلودرد که برگشتم منفی اما نه برای coronavirus. او گفت که او نمی تواند یک انتصاب در مرکز تست در جورجيا و نزدیک به مراقبت فوری را ندارد بیمه خود را.

پرسکات که با این نسخهها کار برای یک شرکت تحویل گفت که او مجاز به بازگشت به کار تا او را مورد آزمایش قرار.

“من احساس می کنم خوب در حال حاضر, اما این بدان معنا نیست که من لازم نیست که آن را” پرسکات گفت. “من می تواند آن را به کسی و من نمی خواهم به انجام این کار است. من نیاز به بازگشت به کار. من محرک چک کنید اما آن را تنها تا زمانی.”

“ما نباید دلسرد’

گرجستان مقامات را مجبور به خلاق به مقیاس آن تست ظرفیت به سرعت. اما خبر خوب این است که وجود دارد مقدار زیادی از راه حل های بالقوه ،

دولت قوه مقننه می تواند افزایش 400 میلیون دلار برای آزمایش و دیگر coronavirus پاسخ نیازهای وضع موجود پیشنهاد برای افزایش مالیات بر توتون و تنباکو است که در حال حاضر سوم پایین ترین در کشور تحلیلگر سیاست هارکر گفت. گسترش مدیکید می تواند حتی بیشتر. دموکرات کنگره نیز فشار شامل 30 میلیارد دلار برای سرعت بخشیدن به تست در آینده تخصیص بودجه برای این بیماری همه گیر.

نوع جدیدی از آنتی بادی آزمون در حال حاضر در حال توسعه, از جمله یکی در اموری می تواند نشان دهد که تا به حال COVID-19 در گذشته است. مطالعه بیشتر از آنتی بادی ممکن است آشکار است اگر هر گونه حفاظت در برابر این بیماری و در نهایت ممکن است منجر به درمان هر چند کارشناسان نگرانی های جدی در مورد اینکه آیا آنها می تواند نشان دهد یک گیرنده محافظت از ابتلا به بیماری دوباره. با اینحال یادگیری بود که این ویروس می تواند مکمل داده که بیمار با آن و ارائه یک تصویر واضح تر از چگونه آن را گسترش.

سازمان های دولتی می تواند تکیه بر فن آوری به طور خودکار برخی از تماس با ردیابی و جذب دانش آموزان در بهداشت عمومی مدارس به کار با سازمان های محلی برای تقویت صفوف خود را اموری متخصص چمبرلین پیشنهاد شده است.

در هر شهر و شهرستان می تواند پست که در آن تست در دسترس است در وب سایت خود کوه گفت.

تماس با ردیاب نیست و نیاز به درجه پیشرفته بنابراین بهداشت عمومی بخش می توانید در استخدام کارگران furloughed و یا بیکار از YMCA, کلیسا, سازمان ها و گروه های دیگر که اغلب در همکاری با دولت های محلی و ایالتی در خدمات عمومی پروژه گفت: Plescia سر از این گروه برای ملت عمومی سازمان بهداشت و درمان. اگر دولت استخدام فرآیندهای بیش از حد آن می تواند قرارداد با دانشگاه های محلی به استخدام و آموزش آنها.

متحده باید واضح و فرصت برای به دست آوردن کنترل بیشتر بر این بیماری همه گیر Plescia گفت و منابع در حال آمدن است.

“بله ما باید برای انجام این کار,” او گفت:. “ما نباید دلسرد شده است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>