پاداش ارائه شده در جستجو برای سریال دزد که در خانواده, دلار, کارمند

FBI است که هنوز هم به دنبال یک مرد متصل به هفت سرقت مسلحانه در فروشگاه دلار و در حال حاضر محققان می گویند جنایات خود در حال افزایش است.

“پس از چند هفته او به آمار چهار برابر بیشتر و ما بدترین ترس شده است متوجه شدم” FBI آتلانتا سخنگوی کوین Rowson گفت. “او از کار اخراج شدند عکس در یکی از آخرین سرقت.”

این حادثه که تشدید به تیراندازی اتفاق افتاده در خانواده فروشگاه دلار در منظره بزرگراه در لاورنسویل در مارس 10, Rowson گفت. کارمند که به ضرب گلوله کشته شد در نبود آمار, او گفت:.

مقامات روز دوشنبه اعلام کرد که 10.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری این مرد است که هدف فروشگاه های متعدد پس Jan. 9 اف بی آی گفت. قبلی حوادث اتفاق افتاده در فروشگاه در فولتن و شهرستانهای دکالب اما مطلب اخیر سرقت شده تقسیم بین فرودگاه دکالب کاب Gwinnett و کلیتون شهرستانهای استان است.

مربوط به: اف بی آی به دنبال دزد مسلح با هدف قرار دادن خانواده فروشگاه دلار در مترو آتلانتا

مشکوک است و تصور می شود مسئول پس از سرقت:

Jan. 9 در 3460 شرق Ponce de Leon خیابان سکتدل; Jan. 16 در 3201 تاکر نورکراس جاده تاکر; Jan. 21 در 5404 کاوینگتن بزرگراه دکتور; Jan. 22 در 3412 Clairmont جاده بروکهیون; Jan. 23 در 1616 ویرجینیا خیابان آتلانتا; Jan. 31 در 6871 خیابان اصلی Lithonia; Feb. 2 در 1125 شمال هند نهر درایو Lithonia; مارس 1 در 1291 کلمبیا درایو دکتور; 5 مارس در 3824 پودر چشمه جاده چشمه پودر; 10 مارس در 249 منظره بزرگراه لاورنسویل; 11 مارس در 2335 بزرگراه 138 شرق جنسبرو.

مرد مسلح با تفنگ دستور داد کارکنان برای باز کردن امن و در زمان پول داخل FBI گفت. او به عنوان توضیح داده شده در مورد 5-پا-8 و 150 پوند است. او به طور معمول می پوشد تیره-رنگ روپوش دار گرمکن تحت یک رنگ تیره واژن, ژاکت, شلوار تیره و قهوهای مایل به زرد-رنگ تیمبرلند-چکمه های سبک با توجه به محققان.

هر کسی با اطلاعات در مورد مشکوک و یا سرقت ها خواسته است برای تماس Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-راهنمایی (8477).

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>