بازنویسی تاریخ موسیقی, re-معرفی زن آهنگسازان

او یک استعداد قابل ملاحظه ای فرانسوی آهنگساز پیانیست و خواننده با صدای فوق العاده محدوده و رنگ. روسینی گفت: مخاطبان پس از یکی از اوایل کنسرت: “علامت گذاری کلمات من شما را بشنود خیلی بیشتر از او. به یاد داشته باشید که روسینی گفت شما این است.” Liszt نوشت که با این نسخهها کار با نر معاصران بودند صرف جزئي نسبت به سال 1870 opera Astarté. در عین حال ما پیدا کردن مطبوعات از روز خود را به جای تمرکز بر روی توصیف زیبایی و جذابیت و گمانه زنی در مورد امور و در حال حاضر او است که به نام یک جزئی رقم در میان آهنگسازان فرانسوی از زمان (تمام موسیقی بیوگرافی). آناستازیا Belina می نویسد: برای نگهبان جشن آگوستا Holmès و دیگر زنان پاک از موسیقی کانن.

در مورد نوشتن رنوار را دختران Catulle chris duarte این ملاقات حتی پایین نمرات مادر خود را به عنوان “هنرمند پیانیست آگوستا Holmès.”

Belina اشاره می کند که به تاریخ وجود دارد اما یک ضبط Holmès کار (Discogs; یوتیوب لیست پخش official audio) هر چند او چند مطلب نوشتن و تنظیم اعتبارات در جای دیگر. Aurélie Loilier انجام شده تعدادی از قطعات خود را قرار داده و دو در یوتیوب: Barcarolle و Charme du jour. یکی دیگر از قطعه ای در اجرای برنامه های مختلف: Fantasie, توسط Thiago توارث در کلارینت و سیلاس در بربسا پیانو; و دانیل بکر در کلارینت با جان LeTellier در پیانو.

دکتر آناستازیا Belina-جانسون معرفی آگوستا Holmès از کالج سلطنتی موسیقی.

بازگشت به آناستازیا Belina مقاله با لینک های اضافه شده به شرح حال و نمونه برداری صوتی در یوتیوب:

در Holmès روز ناشران موسیقی به ندرت در زمان خطرات با ارکستر کار می کند نوشته شده توسط زنان و آن را به طور کلی انتظار می رود که یک آهنگساز در قرن 19 می نوشتن سالن موسیقی و یا آهنگ.

اما به مراتب از نوشتن خوش طعم سالن قطعات بسیاری از Holmès زنان معاصران نیز ایجاد قابل توجهی در مقیاس بزرگ کار می کند. در میان آنها سوئدی آهنگسازان Valborg Aulin (1860-1928) و Elfrida Andreé (1841-1929) [هر دو لینک به سوئدی میراث موسیقی زندگی نامه]. Aulin نوشت متعدد آثار برای پیانو از جمله خیره کننده گراند Sonate Sérieuse (1885) و اتاق بازرگانی و ارگان موسیقی [به عنوان به خوبی به عنوان قطعه کرال]. در میان Andrée را ترکیب سمفونی اپرا و دیگر آثار ارکستری [پاداش لیست پخش: کامل آثار پیانو]. آهنگساز آلمانی امیلی مایر (1812-83) [تئوری موسیقی نمونه توسط زنان] نوشت: هشت سمفونی اپرا یک پیانو کنسرتو و تعدادی از ارکستر پیشنهادهای. این آهنگساز فرانسوی ماری Jaëll (1846-1925) [Pegah Derks] ایجاد دو پیانو کنسرتو های اپرا و آثار برای ارکستر و صدای [پاداش لیست پخش: Complete Works for Piano Vol. 1, Vol. 2 جلد. 3 جلد. 4]. در انگلستان مری آلیس اسمیت (1839-84) نوشت: تعداد زیادی از سکولار و مقدس کرال آثار پیشنهادهای, سمفونی و کنسرتو کلارینت اما هیچ ناشر بود علاقه مند در هر چیزی به غیر از آهنگ ها و موسیقی پیانو [پاداش: سونات برای کلارینت و پیانو].

همچنین نگاه کنید به: زنان پاک از تاریخ موسیقی — در روز جهانی 2018, BBC Radio 3 پخش یک کنسرت موسیقی توسط پنج “فراموش شده” زنان آهنگسازان.

و خیلی بیشتر: تئوری موسیقی نمونه توسط زنان که یک لیست بزرگ از آهنگسازان طبقه بندی شده اند توسط پیش-باروک باروک کلاسیک رمانتیک و مدرن دوره یا سبک های, در علاوه بر این به زن موسیقی پردازان و تئوری موسیقی نمونه.

ارسال شده توسط گه نور دزد (3 نظر تعداد) 8 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

چه یک پست فوق العاده! قطعا نیاز به صرف برخی از زمان با تمام این لینک کلیک کنید!
ارسال شده توسط acidnova در 2:32 ب. ظ در مارس 8
من در شارژ از کنار هم قرار دادن موسیقی است که بازی در یک باغ دو بار در روز به مدت 25 دقیقه. من قرار داده ایم و تلاش قابل توجهی به پیدا کردن موسیقی کلاسیک است که فقط توسط مردان سفید پوست. با تشکر از شما برای ارسال این پست فوق العاده است که من مطمئن هستم که به من کمک خواهد کرد تا حد زیادی.
ارسال شده توسط sciencegeek در 2:42 ب. ظ در مارس 8
آشکار ترین مثال از تقسیم است فانی مندلسون فلیکس ، آنها آغاز شده مشابه با استعداد موسیقی اما در حالی که او را تشویق به تبدیل شدن به یک آهنگساز با تمام اعضای خانواده او ناامید شد. او منتشر شده یک مجموعه از آهنگ های در طول عمر خود. عید پاک سوناتا که او نوشت کشف شد در سال 1970 و نسبت به برادر او تا سال 2010.
ارسال شده توسط dannyboybell در 3:38 PM در مارس 8

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im