رکس مورفی در COVID-19: قدرت به سانسور سخنرانی و دیگر ایده های بزرگ از ما لیبرال اربابان

اگر وجود دارد یک چیز مثبت است که می توان گفت در مورد این وحشتناک طاعون ما پایدار است که در حال حاضر و سپس آن را می دهد ترودو دولت برخی واقعا ایده های بزرگ است.

مطمئن شوید که آن را تنها یک زن و شوهر از هفته پیش که لیبرال ها با این ایده که آنها یک اقلیت در مجلس به یاد داشته باشید — باید به خود قدرت به مالیات و صرف برای دو سال آینده بدون نیاز به گرفتن مجلس تصویب. آن را واقعا یک ایده درخشان به جز که آن را نادیده گرفته و این واقعیت است که تصویب مخارج دولت یکی از مهم ترین وظایف مجلس است. دور قدرت خود را بیش از هزینه های دولت و مجلس عوام ممکن است فقط به عنوان به خوبی می شود هر سالن یکنوع بازی شبیه لوتو و یا با کمی تخیلی نوسازی یک-از-نوع فروشگاه Costco.

در حال حاضر تعارف از مستراح رئیس شورای Dominic LeBlanc ما آموخته است که دولت لیبرال است نظر قانون آن را جرم به عنوان یک CBC گزارش آن را “آگاهانه گسترش اطلاعات غلط است که می تواند به ضرر مردم است.” به زبان ساده این است که دولت آشکارا به فکر ساخت خود را رسمی سانسور از آنچه که می توانید و نمی توان گفت در مورد COVID-19. خالص درخشش دوباره شما را قبول ندارند ؟


نخست وزیر جاستین ترودو راست پذیرای مستراح رئیس شورای Dominic LeBlanc در سال 2019.

Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات

در واقع هیچ. حتی نمی فکر می کنم از آن. بهتر است هنوز هم به قرض گرفتن یک عبارت از گرتا Thunberg: چگونه جرات شما ؟ در حال حاضر وجود دارد یک دولت که در آن قدرت و در برخی موارد اعمال وحشیانه آن است. است که دولت از حزب کمونیست چین است.

و چه آن را انجام دهد با این قدرت ؟ آن را منع گفتن حقیقت در مورد COVID-19 و به جای آن دروغ گفته در مورد آن. در جایی که این اتفاق افتاد زمانی که آن اتفاق افتاد که چگونه از آن اتفاق افتاده است و چگونه آن را گسترش دولت چین سر در گم اشتباه و دروغ در مورد طاعون که در حال حاضر hobbled کل سیاره. و چین “رسما مواخذه” دکتر که در ابتدا سعی در هشدار دادن به مردم در مورد کوروناویروس و کسی که با ترس و طنز در واقع از آن درگذشت. (یک postmortem به دنبال عذرخواهی از دولت است. که مطمئنا کمک کرده است.) تحسین دولت چین اگر چیزی که شما اما در این موضوع آن است که به عنوان مثال به دنبال داشته باشد.

بیایید این شیر مار از یک ایده در آن سر کوچک قبل از آن دندان های نیش ظهور و آن را توسعه واقعی اشتها. مشکل با دولت داشتن کنترل بیش از آنچه که گفته و نوشته شده است به طور کامل جدا از آن که مطلق تناقض از لیبرال دموکراسی است که دولت ها — به خصوص در یک موضوع مانند این بیماری همه گیر — به سادگی صالح به اندازه کافی به دانستن چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است.


قانونگذاران در مجلس عوام تشکیل به دولت قدرت به تزریق میلیاردها دلار پول نقد اضطراری برای کمک به افراد و کسب و کار از طریق بحران اقتصادی ناشی از شیوع بیماری های کروناویروس در پارلمان هیل, مارس 11 سال 2020 است.

بلر شیروانی/ایسنا

آنچه مورد نیاز است برای یک دولت به تصویب یک قانون در برابر اطلاعات غلط? برای شروع با این فرض اثبات قدرت که قادر به قضاوت در مورد آنچه است یا نه اطلاعات صحیح. حتی بدتر از آن فرض دولت این توانایی قضاوت کردن در مورد یک موضوع که incontestably است که هنوز به طور کامل درک هر کسی.

این ویروس جدید است. بررسی ماهیت آن و انتقال و بهترین سیاست برای مقابله با آن میزان پاسخ به آن حتی طبیعت از پاسخ همه این عناصر در بهترین حالت ناقص و اوایل مرحله از درک.

کارشناسان درجات مختلفی از مهارت و دانش است. اگر کارشناسان اختلاف نظر دارند که اغلب اتفاق می افتد خواهد شد برخی از آنها سکوت می شود? در واقع یک اختلاف نظرات می تواند به عنوان یک مسیر به حقیقت کامل در حال ظهور. اما این نمی تواند اتفاق می افتد اگر دولت شوخی کسانی که ممکن است به نظر می رسد اشتباه در لحظه حاضر است.


یک مرد می پوشد یک ماسک به عنوان او راه می رود و در گذشته یک نقاشی دیواری نشان دادن یک تصویر را تغییر حزب کمونیست چین آرم در شانگهای در Jan. 28.

Aly آهنگ/ایسنا

در صرفا سیاسی جبهه وجود دارد برابر با اعتراض به سانسور دولتی قدرت. دولتها را به گسترش قدرت خود را مانند خرس عسل. بیشتر قدرت آنها بیشتر آنها بر این باورند که آنها به تنهایی باید ورزش آن است. قدرت متورم نفس است. اضافه کردن قدرت بیشتر و اگر شما به دنبال این قیاس کمی بالون به زودی فکر می کند این Hindenburg. و یک دولت متورم با قدرت نمی مانند صدای دیگر.

آن را تنها یک زن و شوهر از هفته پیش که نخست وزیر جاستین ترودو محروم رهبر مخالفان از پیوستن به مذاکرات با دیگر رهبران اپوزیسیون زیرا در ترودو خود را به یاد ماندنی کلمات محافظه کار رهبر اندرو Scheer “رد صلاحیت خود را از سازنده بحث و گفتگو با او غیر قابل قبول گفتار اوایل امروز.”

در عین حال آن را برای ترودو و یا هر گونه دیگر نخست وزیر برای تعیین آنچه که “قابل قبول گفتار” از قانون اساسی قرار منتقد رهبر مخالفان. و نه آن است که مناسب برای این دولت اقلیت است که تا به حال به اندازه کافی تلاش خود را بیش از اطلاعات غلط در ماسک های غربالگری در فرودگاه ما نسبت امنیتی از این بیماری همه گیر به تصمیم می گیرید چه بقیه از ما می تواند و نمی گویند و یا نوشتن در مورد منحصر به فرد این بحران است.

ملی پست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im