رکس مورفی: تاثیر مالی از COVID-19 کافی است تا کانادایی بیمار با نگرانی

کانادا رفتن را از طریق منحصر به فرد دوره بزرگترین بحران در عمر بسیار قدیمی ترین ما است. یک بیماری همه گیر بیماری حدت که ما هنوز هم مناسب و اندازه گیری است و در حال تکان کل ملت است. این تاثیر به معنای واقعی کلمه در هر واحد کانادا.

این اقدامات اضطراری که با درجه شده اند در محل قرار داده و آنهایی که ممکن است به دنبال به ارمغان آورد و کشور را به چیزی بسیار نزدیک به وقفه.

کانادایی ها باید در اصلی پاسخ با ستوده درک و پذیرش به توصیه های ما, مقامات بهداشت و درمان و به توصیه ها و پیشنهادات از همه رهبران هنرپیشه ی برجسته و نخست وزیر. گفت: بنابراین به این معنا نیست که آنها رها انتقادی خود قضاوت است که یک چیز بسیار خوب است. کانادایی ها در حال آماده به انتقاد از زمانی که لازم است و واکنش نشان می دهند با روح — همانطور که دیدیم با تلاش در نفس بیش از حد سیاسی اقلیت لیبرال دولت — زمانی که آنها درک و یا نگه داشتن شک و تردید جدی در مورد, هر, ویژه ولگرد دوره از عمل و یا سیاست.

این تاثیر به معنای واقعی کلمه در هر واحد کانادا

که گفت:, در حال حاضر آنها بالاتر از همه در رابطه با بهداشت و درمان شهروندان خود و خانواده و عزیزان خود. که نگرانی برج بیش از همه دیگران است که آشکار و فقط به دلیل آنها اذعان به تغییرات گسترده در زندگی روزمره و عادی اجرا از مسائل روزمره — خود-انزوای اجتماعی-دورى لغو جلسات — مجازی shutdown در سراسر کشور از عادی تماس های اجتماعی و ارز.

برای همه سخت است در یک زمان از اضطراب. ساخته شده و حتی بیشتر از آن به دلیل آن می آید با حضور و جبرا بنابراین با نگرانی های دیگر. همراه با مستمر دلهره COVID-19 به ارمغان می آورد به ذهن هر کس اکثر مردم یک میزبان ثانویه ثانویه, اما بسیار مهم — نگرانی برای مقابله با.

بالاترین در لیست سمت راست در کنار همه گیر است “اشتغال” در وسیعترین مفهوم — آیا کسانی که کار برای زندگی باور آنها می تواند تحمل دوره از مستند بدون عادی خود دستمزد حتی با این فاصله کمک دولت برنامه های امداد رسانی. حیاتی روال چگونه مردم موفق شده اند خود را مهم ترین نگرانی های مالی بوده است مختل و بسیاری از باید حتی در این مرحله از بحران مداوم نگران دیدن این طریق به این بیماری همه گیر است هنوز ناشناخته پایان.


مردم خط در یک سرویس کانادا در مونترال در یک فایل عکس از 19 مارس سال 2020 است.

پل Chiasson/کانادا مطبوعات

خواهد شغل خود را وجود دارد در تمام زمانی که مسائل برگرداندن به چیزی شبیه عادی است ؟ “چه اتفاقی می افتد بعد از این ؟” سوال این است که عذاب بسیاری از ذهن در حالی که همان کسانی که ذهن تحمل اضطراب ناشی از بحران بهداشت و درمان خود را.

وجود دارد یک گروه دیگر کسانی که کار است که در واقع کسب و کار خود را. در مورد ده ها هزاران و حتی صدها هزار نفر از واقعا کسب و کارهای کوچک این shutdown — و منظورم هیچ توهین به مقدسات است — شخصی خود را Calvary.

بسیاری تلاش کرده اند برای پنج, 10, 20 و حتی 30 سال مشغول به کار طولانی ترین ساعت زندگی در یک بودجه شخصی خود را کسب و کار — گوشه فروشگاه حق رای دادن عملیات سالن مو, کتاب, فروشگاه, تاکسی سرویس — لیست بی پایان است — آمده برای برخی از ثبات و سود. دیگران در “تجمع” مرحله داشتن بیشتر یا کمتر به تازگی راه اندازی یک کافی شاپ یک بوتیک کوچک تعمیر لوازم نجاری و کسب و کار. آنها هنوز به “ثبات” نقطه و بر دوش دارد با بدهی های سربار اجاره. در حال حاضر آنها در صورت تصادف. در برخی از موارد این است که بی رحمانه پایان زندگی خود را با جاه طلبی. چه نگرانی و غم و اندوه این روح خوب در حال حاضر باید تحمل کنند.

در برخی از موارد این است که بی رحمانه پایان زندگی خود را با جاه طلبی

حتی همه این است که می گویند هیچ چیز از کشاورزان و جنگل بانان و کارگران نفت لژیون از کارگران ما در منابع مختلف و صنایع بودند که با چکش شدن حتی قبل از COVID-19 گسترش بی رحمانه دست در سراسر اقتصاد جهانی است. حتی در تخیل آن را دشوار است به درک که چگونه آنها باید در تمام خود را به تعداد زیاد احساس می شود.

COVID-19 تا به حال این یکی از تاثیر عظیم است که ما می تواند اندازه گیری. آن را فلج کرده است از اقتصاد کشور و در نتیجه فلج شخصی اقتصاد میلیون ها کانادایی.

آن را تحمیل کرده است یک بیماری همه گیر اقتصادی استرس و اضطراب در ما کل جمعیت.

این نقطه که در آن سلامت و اقتصاد به یکدیگر مربوط است. اقتصاد باید تابع برای ما سلامت سیستم به عملکرد و توان پایدار است. شخصی و اقتصادی نگرانی در حالی که بدیهی است که یک بیماری در خود به ناچار اگر به اندازه کافی شدید و گسترده تشکیل یک بحران مساوی در مقیاس اگر نه حتی بیشتر از آن است که ما در حال حاضر پایدار.


کشاورز لبنی در حمل محل, Ont., تمایل به گاو یک روز پس از اینکه دولت فدرال اعلام کرد این امر ارائه اضافی 5 میلیارد دلار خط اعتباری برای کشاورزان و تولید کنندگان کشاورزی برای کمک به آنها را از طریق COVID-19 بحران در مارس 24 سال 2020 است.

الکس فیلیپ/ایسنا

من نمی دانم اگر ممکن است در وسط یک اصل ملی بحران به جمع آوری فکری و منابع مالی برای مقابله با آینده, اما قریب الوقوع یک. مقیاس از بحران اقتصادی ما مواجه می شود باید به نحوی پیدا کردن توجه جدی و برنامه ریزی و ضرورت ما در حال آوردن به COVID-19. حتی در تاریکترین ironies ما هنوز در تلاش برای مبارزه با کروناویروس.

این یک واقعیت غیر قابل اجتناب یک اصل قسم خورده منطق است که ما باید در مقابله با بحران ، اما بحران اقتصادی آمده است که در حال حاضر جوش زیر ما. زندگی در حال حاضر طرح میتوانست. ثبات از زمان عادی است در اختلال. و میلیون ها نفر از طریق روز خود را آشفته در روح و به احتمال زیاد سلامت روان خود را به عنوان به خوبی.

باید آن را به نحوی آماده می شود, به هر درجه آن را می توان در حال حاضر ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im