رکس مورفی: چه کسی اول در COVID عوام? چرا آن را ترودو و Blanchet

تا زمانی که ما تواین Leacock و Wodehouse ما در قفسه وجود دارد بدون نیاز به رفتن به اخبار روز به صورت طنز. که است که می گویند که دومی نمی آمد در سراسر با گاه به گاه خندیدن و حتی یک بار در یک اتفاق نادر در حالی که یک زانو-slapper.

در این گریم و یکنواخت بار ما نیاز به مومیایی کردن از شوخ طبعی بیش از همیشه و ما آن را هر کجا که می توان آن را یافت. کسانی که با توجه به سیاست فدرال به تازگی Brady Bunch نشست جاستین ترودو دنیوی soliloquies زیر چادر عوام شده اند خواهد شد پاداش با یکی از خنده دار ترین شوخی از این و یا هر زمان.

همانطور که با هر خط پانچ کمی راه اندازی مورد نیاز است. ایو-François Blanchet, رهبر جدایی طلب در پارلمان فدرال به نظر می رسد به رشد کمی کج خلق با صبح Briefer. یک بیت از تعجب از او و آقای ترودو به نظر می رسد که با بهره گیری شده است چیزی از کنکورد تا به حال.

در این گریم و یکنواخت بار ما نیاز به مومیایی کردن از طنز بیشتر از همیشه

Blanchet را آشکار disinclination به چیزی برای انجام با رهبر محافظه کار اندرو Scheer و به همان اندازه آشکار “در homeness” با ترودو است که لیبرال ها’ امنیت پتو. چه چیز دیگری مجاز است لیبرالها به upend ارجمند سنت مجلس شورای اسلامی و در صرف ولگردی و قانونی شکنی که جدايه دولت خود به عنوان Imelda Marcos مدرن دموکراسی?

بلوک و لیبرالها در ضمنی اتحاد Jagmeet سینگ و NDP در سیاسی خود انزوا که بسیار ما می دانیم و آن این است که همه ما نیاز به دانستن است. اما همانطور که گفت: همانطور که با هر عاشقانه بدون در نظر گرفتن چگونه بی سر و صدا انجام یک کمی اصطکاک آنچه که اغلب به نام “tiff” را بوجود می آیند. و Blanchet این هفته پس از ارائه لیست لباس های شسته شده از آنچه که او می خواهم برای دیدن در طول COVID فترت و با اشاره به برخی از ساقط بسیاری از لغزش در ترودو استادانی تعهدات آمار را سیاسی amour.

این شکوفا به عنوان شما را به سرعت به توافق برسند به جالب ترین ارز پس ابوت و کاستلو عرضه خود را خنده دار “چه کسی برای اولین بار ؟” معمول است.


بلوک کبک رهبر ایو-فرانسوا Blanchet در حال سخنرانی در جلسه ویژه کمیته COVID-19 شیوع در مجلس عوام در مارس 20, 2020.

بلر شیروانی/ایسنا

در حال حاضر Blanchet, به عنوان رهبر بلوک و مسیح شکسته کانادا است که هیچ دوست پارلمان کانادا. خواب خود را باید در یک زمین بازی از رویاهای برای روز هنگامی که اتاوا مجلس است نه بیشتر; که, تجزیه طلبی, پیروزی, کانادا ما شناخته شده برای یک قرن و نیم و مجلس است که آن ابزار و محافظ هر دو پوسته از شکوه سابق خود را.

پس چه چیزی او را, چه arrow آیا او از قرعه کشی تاکتیکی خود را تیردان را ترودو به زانو در بلوک آخرین خواسته? چه تهدید او می تواند در حال حاضر به نخست وزیر چه معضل بنابراین ترس که ترودو باید تسلیم به خود Blanchet را تقریرات?

خوب (می گروهبان-در-آغوش انجام موزیک لطفا) در اینجا آن است که:

“بلوک کبک تهدید به حمایت از سرگیری فرد در نشست مجلس عوام پنج روز در هفته اگر ترودو دولت موافق نیست به تعدادی از خواسته است.”

این فقط بیش از حد خوب

من باید تامل است. این فقط بیش از حد خوب است. در کلمات (چند تغییر) فوق العاده موفق تلویزیون کمدی “این است که طلا, جاستین! طلا!”

اجازه دهید تا مزه دار پوینت: بلوک های جدایی طلب نیروی عظیم منهدم کننده است “تهدید” یک سرگیری فرد در نشست مجلس عوام. طلا من بگویم بله.

باید وجود داشته باشد یک نسخه ویژه از Hansard, به تنهایی و چاپ با بالاترین کیفیت کاغذ نقش برجسته, برای همیشه لطفا برای ساخت ضریح این اعلامیه.

به نقد و بررسی: زمانی که بلوک رهبر می رسد برای او سنگین توپخانه علیه نخست وزیر کانادا او را تهدید می کند او با … بازگشت به مجلس عوام به عملکرد پارلمان فدرال.

بسیار معروف کانادایی در معروف ترین سخن یک بار پرسید: “چه کسی برای کانادا؟” خوب ما درهم و برهم بیماری همه گیر جهانی است که می تواند M. ایو-François Blanchet افتخار تجزیه طلب و رهبر بلوک. و است که مقاومت در برابر این تماس برای بهره برداری از کانادا در مجلس عوام? که خواهد بود, M., Justin Trudeau, federalist و نخست وزیر کانادا. خانم ها و آقایان این است که به سیاست به عنوان foie gras به کام یک رغبت خیلی خوب آن را تقریبا تبخیر به عنوان نمونه شما از آن.


نخست وزیر, Justin Trudeau, مرکز حضور در جلسه یک کمیته ویژه در COVID-19 pandemic به عنوان نمایندگان مجلس عمل اجتماعی فاصله در تقریبا خالی مجلس عوام در روز 13 مه سال 2020 در اتاوا.

دیو چان/خبرگزاری گتی ایماژ

به چه تصویب کرده اند ما آمد که این پایه از سیاست در کانادا و بویژه معبد از آن مذاکرات و بحث ما در مجلس عوام این است که یک تجزیه طلب کرد ؟ و هنگامی که کسانی که رد و یا کاهش برخی از بازگشت به حداقل خود جزئی عملکرد سیاستمداران در حال حاضر (نمی گویم مجلس عوام یک خطرناک تر محل از محله خود را Sobeys و یا گوشه ای از فروشگاه) هستند متوالی لیبرال ها این NDP و (به طور طبیعی) هر دسته سه تایی از رنگ سبز نمایندگان مجلس ؟

این کشور مواد غذایی کارمندان شده اند “جلسه” در حال حاضر برای مدت زمان بیماری همه گیر. اتاق از مجلس عوام است به مراتب بزرگتر از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی. من آمار قبل از من اما من معتقدم که مواد غذایی کارمندان پرداخت می شود کمتر از کانادا اعضای پارلمان و در نظر گرفته می شوند (برخی) به کمتر تحت تاثیر قرار چگونه تمام بقیه از ما هستند اداره می شود.

این کشور مواد غذایی کارمندان شده اند ‘دیدار’ در حال حاضر برای مدت زمان از همه گیر

آنها همچنین موفق به ارائه به روز رسانی مالی (قبض رسید) در زمان واقعی مصرف هر روز. پس از آن مناسب برای پرسیدن چرا (به عنوان من مطمئن هستم که Blanchet تعجب است) اگر مواد غذایی کارمندان می توانند کار خود را هشت تا 12 ساعت در شخص هر روز به همین دلیل اعضای پارلمان (اگر تنها بخشی از آنها و برای نیم ساعت و به مراتب کمتر قرار گرفتن در معرض) نمی تواند انجام همان?

من با تجزیه طلبان. آقای Blanchet شما انجام می دهند ما سیستم فدرال یک سرویس بزرگ.

اجازه بدهید دولت را از زیر حیاط جلو چادر و آن را به مجلس عوام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net