RJ شکارچی بازگشت به آتلانتا در تلاش برای بازگشت به NBA

پس از نزدیک به یک سال دور از آتلانتا RJ شکارچی در بر داشت راه خود را به شهر نزدیک به قلب خود را. می توانید آن را تنها در نیمه راه در سراسر جهان است.

“این همیشه خوب است به بازگشت (به آتلانتا),” شکارچی گفت. “حتی در طول یک فصل است که من در ایالات متحده بوده است و من را وادار به بازگشت به خانه آن را همیشه خوب است. من قصد دارم اینجا زندگی می کنند برای یک مدت زمان طولانی پس من آن را به خانه.”

شکارچی دو خورشید در زمان کمربند بازیکن سال در گرجستان, دولت, بازگشت به آتلانتا در ماه گذشته و امضا شده با کالج پارک Skyhawks G لیگ سهامداران از بازها, on Feb. 7.

در سه فصل در گرجستان دولت شکارچی شد پلنگ’ تمام وقت به ثمر رساند رهبر با 1,819 فتح کند گرفته شد امتیاز-زمان رهبر در 3-اشاره گر ساخته شده (253). او منتخب به چشم پوشی ارشد خود را در فصل انتخاب شد با 28th انتخاب کنید در 2015 NBA پیش نویس توسط سلتیکز. او به نظر می رسد در مجموع از 45 NBA بازی با سلتیکز گاو و راکت قبلی چهار فصل.

در اوایل این فصل شکارچی, بازی های برگزار شده برای Turk Telekom یک تیم مستقر در آنکارا است که نقش در ترکیه, بسکتبال سوپر لیگ. او حدود شش ماه در خارج از کشور ظاهر می شود در 16 بازی و به طور متوسط 9.8 امتیاز و 3.3 کمک در بازی.

“هر لیگ و بیش در اینجا این است که برای رفتن به سریع گام و بیشتر شما نسبت به اروپا بیشتر از آن را کند می کند” شکارچی گفت. “این بیشتر در مورد اموال کیفیت بیش از وجود دارد (در ترکیه). آنها واقعا هر اختیار و هر بازی بسیار جدی است.”

شکارچی قدردانی سبک از بازی تصدیق کرد که می شود کارآمد تر و عمدی هر بار که او توپ را لمس کرد کمک کرد تا بازی خود را.

اما نه هر تجربه یادگیری در ترکیه آسان بود. در حالی که خدا را شکر این فرصت برای یادگیری در مورد فرهنگ های مختلف از خود شکارچی در زمان تلاش بدون خانواده و یا دوستان نزدیک در این نزدیکی هست. آن بود که در این لحظات که او آموخته است.

“فقط تصور کنید که شما توسط خودتان در نیمه راه در سراسر جهان است. هنگامی که خانواده خود را در خواب است شما تا زمانی که آنها در حال رفتن به خواب شما. بنابراین شما واقعا صحبت کردن به کسی در خارج از آپارتمان خود را و یا هر جای دیگری نیست چرا که بسیاری از مردم انگلیسی صحبت می کنند” شکارچی گفت. “این یک جزیره است. بسکتبال دو ساعت از روز خود را و سپس شما باید بیست (ساعت) به جایی که در آن شما هیچ ایده چه خبر است. که آسیب پذیری می آموزد به شما مقدار زیادی در مورد خودتان است.”

پس شکارچی شروع به پریدن کرد در این فرصت را برای بازگشت به آمریکا به خصوص زمانی که فرصت بود با محلی Skyhawks.

بازگشت به آتلانتا به معنای یک فرصت برای زندگی می کنند و نزدیک به خانواده و به طور خاص مادرش امی و خواهرش, یاس. پدرش ران که قبلا مربی در گرجستان دولت از 2011-19 قبل از پذیرش سر کار مربیگری در دانشگاه Tulane. هنوز پدر و پسر جفت متنی و یا تماس های روزانه و صرف زمان با هم وقتی ران می شود فرصتی برای سفر به آتلانتا.

RJ همچنین آشنایی با G لیگ پس از صرف زمان در فهرست اسامی از رشد و نمو تیم در بوستون و بروکلین, شیکاگو, شیکاگو و آتلانتا سازمان. درک خواسته های لیگ به او اجازه تمرین صبر در هنگام پیوستن به Skyhawks پس از فصل میدوی نقطه.

“اتصالات پشت در است که احتمالا سخت ترین قسمت است. من شده است در G لیگ بنابراین من می دانم که فداکاری و فقدان منابع و سفر و چیزهایی که شما باید انجام دهید” شکارچی گفت. “من باید بسیار محتاط با نفوذ چیزهایی که (این Skyhawks) در حال حاضر تاسیس شده است. این طول می کشد بسیاری از فقط نشستن و نگاه کردن و دیدن که در آن شما مناسب و رفتن از وجود دارد.”

شکارچی است که هنوز هم به دنبال پیدا کردن جای پای خود را در کالج پارک پس از یک لرزان شروع می شود. در طول ماه گذشته شکارچی به نظر می رسد در هفت بازی به طور متوسط 7.4 امتیاز و چهار ریباند در هر بازی. او تلاش تیراندازی توپ, اتصال فقط 31 درصد از عکس های خود را از زمین و 28 درصد از فراتر از arc.

اما شکارچی باقی می ماند خوش بین در مورد بازی های خود را. او اعتبار ارتباط راحت او در حال حاضر ساخته شده با Skyhawks’ کارکنان مربیگری یک گروه است که او سال گذشته از طریق قبلی خود را از روی لئامت دادن در داخل Hawks سازمان است.

“ما هر دو فقط باید احترام متقابل برای هر یک از دیگر” شکارچی گفت. “در یک زمان و نقطه در زندگی حرفه ای من که من نمی باید اعتماد به نفس زیادی و من نوع گیر آنها به من کمک کرد و به من داد بسیاری از مسئولیت و سلطنت رایگان. که به من خیلی کمک کرد در یک نقطه که در آن من نمی دانم که در آن من می زنیم.”

به عنوان شکارچی به نظر می رسد به آینده, بازگشت به NBA باقی مانده هدف اصلی باشد. در 45 بازی در بسکتبال بالاترین سطح او به طور متوسط فقط سه امتیاز در هر بازی.

اما در طول زمان خود را در حال پخش حرفه ای هر دو در G لیگ و در ترکیه, شکارچی متوجه شدم فراوانی از بسکتبال ، به عنوان یک نتیجه او با آرامش در حال کار بر روی بازی خود را و اعتماد به هر کجا که ورزش او را طول می کشد.

“NBA همیشه هدف است. در این نقطه من فقط در تلاش برای به حداکثر رساندن من استعداد” شکارچی گفت. “وجود نخبگان بازیکنان در سراسر جهان است که زندگی عالی, زندگی, ساخت پول بزرگ و ساخت یک نام برای خود. تا آنجا که NBA رشد جهانی این بازی نیز ، وجود دارد بسیاری از واقعا واقعا بازیکنان خوب در خارج از کشور.

“هر کجا که (بسکتبال) به من طول می کشد آن را به من طول می کشد. من بوده ام در پلی آف NBA را شروع کردم NBA بازی من تا به حال واقعا خوب بازی در NBA. من باید یک ایده از آنچه که است و در صورتی که کار نمی کند, آن کار نمی کند. اما وجود دارد بسیاری از فرصت های دیگر خارج وجود دارد.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im