جاده در حال اجرا نکات ایمنی تمام دوندگان باید ذهن

جاده در حال اجرا ارائه می دهد طیف بی پایان از مسیرهای دیدنی و اغلب متوقف می شود استراحت.

کسانی که آن را انتخاب کنید با این حال اجرای یک خطر آسیب. برای برخی از دوندگان وجود دارد خیابان ها که اشاره به آن مایل به سیستم وارد شده در آنها مهم نیست که خطرات. اگر شما انتخاب می کنید برای آموزش با ترافیک شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال انجام این کار در امن ترین راه ممکن است.

“مرتبط با: AJC هتل هفت افراز جاده مسابقه

     

اجرا در برابر ترافیک. در حالی که دوچرخه ملزم به پیروی از قوانین ترافیک دونده و یا به سادگی با حرکت سریع پیاده نمی شوند. حرکت در خلاف جهت ترافیک اجازه می دهد تا شما را به همیشه آماده برای عمل اگر یک خودرو در حال نزدیک شدن است. اما شما باید در ذهن بسیاری دیگر از قوانین راهنمایی و رانندگی برای ایمنی خود و ایمنی ترافیک اطراف. برای مثال توقف در توقف علائم هرگز جی اجرا و آن را هرگز لطمه می زند به استفاده از سیگنال های دست به عنوان شما ممکن است دیده می شود استفاده از دوچرخه سواران.

همیشه فرض می دوزند خودرو شما را نمی بینم. اکثر رانندگان با ادب و هشدار. اگر ممکن است آنها را یا کاهش سرعت خود را و یا کمی تغییر به شما بیشتر در اتاق تنفس. نه همه رانندگان بسیار آگاه است. همیشه فرض کنیم شما در حال ملاقات با یک فرد بی اطلاع راننده. خود را اجرا و به دور از خیابانی که ممکن است حتی اگر این بدان معناست که کاهش سرعت خود را به گرفتن بر روی زمین در کنار جاده.

“مرتبط با: 4 شایع ترین آسیب های در حال اجرا (و چگونه به آنها اجتناب کنند)

لباس را متوجه شود. شما می خواهید به تقلید از یک مزاحم, زرق و برق دار, وب تبلیغات وقتی که شما لباس خود را کنار جاده ای اجرا شود. رنگ های روشن و منعکس کننده, فلاش چراغ بارق که کلیپ به شما عالی هستند لباس انتخاب کند. بیشتر از این موارد بهتر است. یک ناتان Strobelight بسیار موثر است و شما به سختی متوجه شما با پوشیدن آن است.

خلاص شدن از شر هدفون. جاده در حال اجرا نیاز به توجه undivided خود. اگر شما مایل به قربانی کردن لیست پخش خود را عاقلانه خواهد بود به چوب به در حال اجرا در پارک محلی خود.

جلوگیری از کم نور کنار جاده ای در حال اجرا است. برای مثال اگر شما در حال اجرا یک جاده در صبح زود, شما به طور معمول اجرا به مردم رفت و آمد صبح خود را آغاز کردند. خود چراغهای جلو را کور شما در این ساعت.

استفاده از عقل سلیم خود را. اگر شما فکر می کنم یک خیابان است که مشکوک به اجرا در نمی بر روی آن اجرا کنید. این شامل مناطق ترافیک بالا سرعت بالا در مناطق و جاده های باریک. جاده در حال اجرا را می توان امن و لذت بخش اما شما می خواهید را انتخاب کنید بیشتر گذاشته پشت جاده ها در منطقه خود را از قبیل تقسیم بندی ها و کنار جاده ها.

“مرتبط با: جست و خیز پیاده رو: آتلانتا بهترین مسیرهای پیاده روی در حال اجرا

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im