صحبت کردن با رسانه ها در CoolToday پارک بریوز’ بهار جدید آموزش خانه در یکشنبه مانفرد بود پرسید: اگر او می خواهم صحبت با بریوز در مورد شعار است که بخشی از بریوز’ فرهنگ از 1990s شروع شد.

مانفرد توضیح داده شده ریز ریز به سادگی در میان MLB اولویت در حال حاضر. بیس بال بوده و وظیفه رسیدگی به آستروس’ تقلب و رسوایی که تا به حال در سراسر اثر موج دار شدن این ورزش و گسترش آتش سوزی از گفت و گو و بحث.

“من متاسفم برای این اعتراف اما با همه که رفتن من صادقانه می گویند من تا به حال یک گفتگو با بریوز مورد tomahawk ریز ریز کردن” مانفرد گفت. “این است که من را درک نمی کنند و این مسئله آن را فقط به سادگی بیش از حد می گذرد و من در اطراف آن بدست.”

در اکتبر NLDS بازی 5 در SunTrust پارک (در حال حاضر Truist پارک) این تیم تصمیم به توزیع فوم tomahawks پس از انجام این کار برای بازی های 1 و 2 از سری. آنها همچنین گفتند که محدود کردن مقدار آنها پمپ, سفت, ques از طریق بلندگوهای ورزشگاه در طول بازی به پایان رسید که با بریوز در حال حذف از postseason.

تغییر ناگهانی باعث شده نظرات از کاردینالها پارچ Ryan Helsley که خانواده دارای ریشه های عمیق در چروکی ملت است. در مصاحبه با سنت لوئیس اعزام Helsley توصیف شعار به عنوان “بی احترامی” و “نوع غارنشین-نوع.”

وقتی پرسید که آیا او شخصا می خواهد ریز ریز برداشته شده از بریوز’, ارائه, مانفرد ارائه نمی دهد بتن بله یا نه. او تصریح کرد MLB در نهایت بحث در مورد این موضوع با این باشگاه است.

“من فکر می کنم که در سراسر ورزشی ما دیده جوامع مختلف با سطوح مختلف تحمل در مسائل خاص” او گفت:. “من تا به حال فرصتی برای صحبت با آتلانتا در این مورد به عنوان یک پیگیری به آنچه که ما در فصل گذشته. آن اتفاق می افتد ، ما نیاز به فکر می کنم از طریق چگونه نزدیک ما می خواهیم برای تنظیم چه می رود به ویژه در جوامع و به ویژه در ballparks در یک دست.

“از سوی دیگر من قطعا درک حساسیت این موضوع شده اند و فعال در نظر بومیان آمریکا نگرانی با توجه به سرخپوستان آرم. بنابراین آن چیزی که باقی می ماند یک موضوع گفتگو.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im