راجرز نشان می دهد برخی از عشق به هکرها پیش نویس انتخاب

خلیج سبز کارفرمایی آرون راجرز اولین تعامل با وارث او آشکار بود و صمیمی هکرها دور اول پیش نویس اردن عشق روز جمعه گفت.

صحبت کردن با ESPN ماریا تیلور عشق گفت: از هم تیمی های جدید خود را, “آره, من قادر به صحبت کردن با او را پیش از آن. شما می دانید واقعا پسر خوب. (او) فقط تبریک من بود و من فقط اجازه دادن به او را می دانم که من را هیجان زده می شود قادر به کار با او.”

ESPN با استناد به یک منبع ناشناس گزارش داد که راجرز بود که رسیده به عشق.

هکرها معامله تا 26 کلی انتخاب در پیش نویس روز پنج شنبه برای انتخاب عشق اشتباه کاربر از ایالتی یوتا. خلیج سبز پرداخته 30th کلی انتخاب و یک چهارم-دور انتخاب کنید به میامی دلفین ها برای گرفتن 26th حافظه.

راجرز, 36, ورود 16 فصل NFL حرفه ای است که شامل دو جایزه MVP هشت Pro کاسه انتخاب و سوپر باول XLV قهرمانی.

عشق گفت تیلور از آنچه آن را مانند به راجرز هم تیمی: “این یک مقدار زیادی از چیزهایی که قادر به یادگیری است. من فقط میخوام آن را گام به گام. Um فقط تلاش برای بدست آوردن پشت سر او آموخت که همه چیز را او انجام و درک روند.”

عشق تقریبا به طور قطع خواهد شد زمان برای جذب راجرز درس. راجرز است برای شروع اولین سال از چهار سال $134 میلیون فرمت او امضا شده در ماه اوت سال 2018 است. او کلاه بازدید از $21.6 میلیون $36.4 میلیون دلار $39.9 میلیون و 28.4 میلیون دلار طی چهار فصل.

هکرها همچنان به اضافه کردن به جرم آنها را به عنوان پیش نویس اقدام در روز جمعه انتخاب کالج بوستون در حال اجرا بازگشت امیرحسین دیلون (دور دوم 62 کلی) و سینسیناتی تنگ پایان Josiah Deguara (دور سوم 94 به طور کلی).

Green Bay رفت 13-3 فصل گذشته برنده NFC شمالی عنوان و پیشرفت به NFC قهرمانی در بازی قبل از سقوط 37-20 به San Francisco 49ers.

هکرها رتبه 18 در مجموع جرم در سال 2019 از جمله 17 در عبور از جرم در 233.3 متری در هر بازی. آنها دارای رتبه 15 را در مجموع دفاع.

عشق انداخت برای 3,402 متری و 20 touchdowns در سال 2019 شلیک یک FBS-17 interceptions در حالی که جمع آوری یک 61.9 درصد از اتمام رای دادن. سال گذشته او متصل در 64 درصد از خود عبور برای 3,567 متری با 32 touchdowns و شش interceptions.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>