رادنی Howard ممکن است یک بسکتبال برای اولین بار در میان یوگا-Georgia Tech نقل و انتقالات

هوارد گفت که او دریافت اجتماعی-پیام های رسانه ای از برخی از گرجستان طرفداران ناراضی با مقصد خود را.

“من یک زن و شوهر پیام های صحبت کردن در مورد ‘گرجستان رفتن به whup خانواده را (لب به لب),’ blah blah blah” هوارد گفت: AJC. “‘شما اشتباه انتخاب مدرسه.’ ‘میشم خورد.’ ‘من نمی توانم صبر کنید به ضرب و شتم میشم.’ “

پس از آن می رود, برای بهتر یا بدتر در “پاک کهنه پرست متنفرم.”

“من درک می کنم” هوارد گفت. “من رفتن به مدرسه رقیب. این امر می شده اند متفاوت است اگر من می رفت و در جایی دیگر.”

در عبور از آن تقسیم هوارد ساخته شده اند ممکن است تاریخ است. ورزشی اطلاعات مدیران در مدارس آگاه بودند نه از یک بسکتبال مردان بازیکنی که تا به حال منتقل شده به طور مستقیم از مدرسه به طرف دیگر. لی Goza شده در یوگا در 1978-79 فصل و بعد از دو فصل در Tech اما او یک فصل از تاریخ-توپ کالج در میان است.

دانیل میلر امضا نامه ای از قصد برای بازی در UGA در سال 2008 منتشر شد اما پس از Bulldogs مربی دنیس Felton اخراج شد و به پایان رسید تا بازی به صورت Tech.

شده اند وجود دارد چند نقل و انتقالات در فوتبال, مشهورترین جان Dewberry این کارفرمایی که در سمت چپ یوگا در سال 1982 و پس از آن فناوری led به برنده بیش از Bulldogs در سال 1984 و 1985. اخیرا J. J. سبز بازی در حال اجرا پشت Bulldogs در سال های 2013 و 2014 فصل منتقل به پایان رسید و از کار خود را به عنوان یک بازگشت برای کت در سال 2016 و 2017 فصل است.

هوارد نمی هاربر بسیار دشمنی برای تکنولوژی در فصل خود را در آتن و او گمان او نمی ساخت تا بسیار نفرت برای Bulldogs رفتن به جلو.

ارائه NCAA عبور از قانون به عنوان انتظار می رود به اجازه همه من بخش ورزشکاران برای انتقال بار و مجبور به نشستن در یک فصل Howard ارقام به واجد شرایط برای بازی در برابر سابق خود Bulldogs تیمی که با تکنولوژی و یوگا در دیدار سالانه خود را matchup برگزار شود فصل آینده در McCamish غرفه.

“من نفرت نیست, اونا,” او گفت:. “من با آنها را برای تقریبا یک سال. و آنها تا به حال شده است در استخدام من برای یک مدت زمان طولانی است.”

هوارد گفت: او نمی دهد خیلی فکر کردم به رقابت زمانی که او تصمیم به انتقال به فن آوری. آن را به یک انتخاب منطقی برای او داده می شود که او تصمیم گرفت گرجستان Tech بیرون آمدن از مدرسه بالا است و او در حال حاضر زندگی در الفرتا.

“اما من احساس می کنم آن را برای رفتن به سرگرم کننده” هوارد گفت. “این احتمالا برای کمک به بازگرداندن رقابت بین دو مدرسه در یک راه خوب. بنابراین من فکر می کنم آن را به بیشتر از یک لبه با گرجستان اثبات شما باید چپ و گرجستان گفت: “این محل’ نوع معامله است.”

فناوری می تواند با استفاده از Howard کمک کند. در این سری the Bulldogs برنده در پنج بازی گذشته.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>