رول آپ رول آپ: مجارستان سیرک ضربان ویروس با تبدیل شدن به پارک صفری

SZADA — مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار Jozsef ریشتر تا به حال به بسته خود را به سیرک در مجارستان مستند برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus اما او پیدا کرده است یکی دیگر از راه سرگرم کننده بازدید کنندگان در حالی که احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

مردم می توانید ببینید در حال حاضر حدود 100 سیرک حیوانات از آسایش خود را از اتومبیل خود را در Szada سافاری پارک که باز دروازه های خود را در روز چهارشنبه. پنج هکتار پارک یک درایو کوتاه از شرق بوداپست ،

این حیوانات عبارتند از: شتر و فیل و زرافه حتی دو “zonkeys” – متقاطع بین یک سیرک گورخر و خر.

“من به مدت طولانی از ایجاد چنین پارک اما آن را بسیار سخت به آن عمل کنار سیرک” ریشتر گفت. “در حال حاضر… ما تا به حال نزدیک به چند ماه است, بنابراین من فکر کردم این امر می تواند زمان است.”

بازدید کنندگان در حال رتبه بندی در حال حاضر برای دیدن حیوانات که ریشتر گفت: همه عادت کرده اند به انسان نزدیکی و توجه است.

شتر فشار با نوک انگشت سر خود را از طریق پنجره ماشین به صورت چماق از هویج. زرافه ها و فیل ها نیز در رسیدن به کمک خود را به گیاهی درمان.

“مردم به ماندن در اتومبیل های خود را وجود دارد (انسان-به-انسان) تماس” ریشتر گفت. “حیوانات در حال مطیع و مورد استفاده مردم است.”

این پارک همچنین می اندازد مالی تاسیسات برای کسب و کار خود را. هزینه ورودی برای بزرگسالان 2,000 forints ($6.25) و برای کودکان و نوجوانان از 1500 forints.

“این کمک می کند تا ما برای زنده ماندن (بسته شدن) گفت:” ریشتر. “ذخایر می تواند اجرا… این بهتر از تکیه خیریه و یا درخواست برای کمک و ما را از مخاطبان ما را سرگرم.”

“من فکر می کنم حیوانات نیز لذت بردن از گرفتن کمی رفتار و بودن در محل موردتوجه وتماشای عموم ،

یکی از اولین بازدید کنندگان به پارک هفت ساله Ildiko Nandori گفت که او لذت می برد بازدیدها: “این خوب است چرا که ما می تواند به نزدیکی و حتی لمس حیوانات.” ($1 = 319.8700 forints) (نوشتن با Marton Dunai ویرایش توسط گرت جونز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im