روس نفت به فروش می رساند دارایی ونزوئلا به روسیه پس از تحریم های ایالات متحده تا سطح شیب دار

مسکو — روسیه بزرگترین تولید کننده نفت, روس نفت گفت: در روز شنبه آن را به حال خاتمه عملیات در ونزوئلا و فروش دارایی های مرتبط به عملیات خود در جنوب آمریکا ملت به نام شرکت متعلق به دولت روسیه است.

تاثیر این حرکت اعلام کرد در زمانی که قیمت نفت بیحال در حدود 25 دلار در هر بشکه در روس نفت را بالادست سرمایه گذاری مشترک با شرکت نفت دولتی ونزوئلا Petroleos de Venezuela روشن نشد.

دولت ایالات متحده ramped تا فشار بر رئیس جمهوری ونزوئلا با رهبر دولت, از جمله اعمال تحریم در دو سوئیس مبتنی بر روس نفت واحد – روس نفت تجاری و TNK تجارت بین المللی – که در واشنگتن گفت: ارائه PDVSA تاسیسات توسط اقدام به عنوان واسطه برای آن نفت خام است.

تغییر مالکیت در روز شنبه اعلام کرد به معنی هر آینده تحریم های ایالات متحده بر روسیه-کنترل عملیات نفتی در ونزوئلا را هدف دولت روسیه به طور مستقیم.

روسیه از طریق شرکت دولتی Rosneftegaz صاحب کمی بیش از 50 درصد از کرملین کنترل روس نفت پایتخت. بین المللی سهامداران شامل BP که 19.75 درصد و قطر از طریق QH نفت سرمایه گذاری LLC که صاحب یکی دیگر از 18.93%.

خروج از ونزوئلا و عبور از دارایی های خود را به یک نهاد متعلق به مسکو روس نفت به رهبری ایگور Sechin یک متحد نزدیک ولادیمیر پوتین رئیس جمهور, نقل و انتقالات, خطرات مرتبط با آن ونزوئلا عملیات به دولت روسیه است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

روس نفت: سخنگوی میخائیل Leontiyev به رویترز گفت این تصمیم به خاتمه عملیات در ونزوئلا به معنای حفاظت از سهامداران شرکت.

“ما در دفاع از منافع ما سهامداران و آن را در یک راه موثر” Leontiyev گفت. “و به آنها خطرات رفتن است نه یک مسئله برای ما. نکته اصلی این است که این خطرات ما را ترک.”

روس نفت نمی خواهد افشای نام این شرکت که آن را به حال خود را فروخته ونزوئلا عملیات. یک سخنگوی دولت روسیه تایید کرد آن را خریداری کرده بود روس نفت عملیات در ونزوئلا است اما می گویند شرکت های درگیر در معامله.

تانکر SAIL AWAY

روس نفت تجاری و TNK در زمان بیش از یک سوم از ونزوئلا صادرات نفت در سال 2019 اجازه می دهد PDVSA به ادامه محموله های نفت خام حتی پس از ایالات متحده تحریم های اعمال شده در این شرکت بسیاری از چپ سنتی مشتریان تمایلی به کار با آن است.

اما نه شرکت برداشته خام ونزوئلا تا کنون در ماه مارس و سه تانکر اجاره توسط روس نفت به حمل و نقل برخی از 5.7 میلیون بشکه در سمت چپ آبهای کارائیب خالی در روز شنبه پس از انتظار خاموش ونزوئلا ساحل برای هفته.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر عقب نشینی آشکار خواهد منجر به لغو تحریم روس نفت تجاری و TNK. وزارت خزانه داری گفته است: “”در نظر گرفتن رفع تحریم ها برای کسانی که به بتن و معنی دار و قابل اثبات اقدامات برای حمایت از نظم دموکراتیک در ونزوئلا است.”

“در حال حاضر آن است که حق ما را به انتظار تحقق وعده های که ساخته شده بودند و علنا توسط آمریکا تنظیم کننده” یک روس نفت نماینده است.

همراه با برخی دیگر از شرکت های روسی و افراد روس نفت شده است تحت ایالات متحده مالی و تکنولوژیکی تحریم ها پس از سال 2014 در مسکو ضمیمه اوکراین در منطقه کریمه.

روس نفت گفت: ونزوئلا دارایی های فروخته شده شامل کسانی که در سرمایه گذاری مشترک از Petromonagas, Petroperija, Boqueron, Petromiranda و Petrovictoria و همچنین در میدان نفتی شرکت های خدمات تجاری و عملیات تجاری آن گفت.

مهم ترین این عملیات است Petromonagas یک پروژه که در آن روس نفت تا 40 درصد خطر که شامل یک فیلد در Orinoco نفت و کمربند سنگین نفت خام upgrader نزدیکی خوزه ترمینال.

این Petromonagas زمینه تولید 79,000 بشکه نفت خام در روز جمعه با توجه به داخلی PDVSA سند دیده می شود رویترز به نمایندگی از حدود 10 درصد از این کشور در مجموع خروجی. این upgrader اما شده آفلاین برای ماه.

PDVSA کشور و وزارت نفت را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در حالی که آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه حرکت خواهد تاثیر عملیات در آن سرمایه گذاری مشترک روسیه سفیر ونزوئلا سرگئی Melik-Bagdasarov نوشت در توییتر است که ایران اجازه می دهد که دو کشور به ادامه کار با هم.

“نگران نباشید! این است که در مورد انتقال روس نفت دارایی در ونزوئلا به روسیه را دولت به طور مستقیم. ما باقی خواهد ماند و با هم رفتن به جلو” او در توییتر نوشت. ونزوئلا مادورو را بازتوییت کرد سفیر دهید.

الیاس Matta یک مخالفت مجلس که ریاست مجلس ملی ونزوئلا انرژی کمیته گفت: هر گونه نقل و انتقال سهام در سرمایه گذاری مشترک نیاز به تایید کنگره در نظر گرفته شود مشروع است.

روس نفت گفت: این امر می تواند دریافت یک راه حل پرداخت ارزش 9.6 درصد سهم از سهام روس نفت سرمایه است که خواهد شد توسط یک شرکت تابعه. آن را می گویند نیست که از سهامداران خود مسئول انتقال 9.6 درصد از سهام. (گزارش اضافی توسط ولادیمیر Soldatkin و دریا Korsunskaya در مسکو, Marianna Parraga در مکزیکو سیتی و مت Spetalnick در واشنگتن گزارش های اضافی و نوشتن توسط لوک کوهن در نیویورک ویرایش توسط اندرو Osborn Giles Elgood و پل Simao)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de