رزول پلیس احتیاط ساکنان پس از 2 مرد متهم به سرقت پست از پستی جعبه

رزول پلیس هشدار به شهروندان از نزدیک نظارت بر حساب های بانکی خود را پس از دو مرد به اتهام سرقت مقادیر زیادی از ایمیل های از آبی پستی جعبه در اوایل این ماه.

ابراهیم Biteye, 21, از Lithonia و مارک شان Salif Sidikou 21 ساله از مریلند دستگیر شدند یک شبه مارس 6 بعد از کارآگاهان گرفتار آنها را “به زور وارد کردن” خدمات پستی مجموعه جعبه در پارکینگ Brannon مربع در Alpharetta بزرگراه رزول سخنگوی پلیس سرهنگ نوح Caplan گفت: AJC.com در روز پنج شنبه.

“کارآگاه را شناسایی کرده اند بسیاری از قربانیان که پرداخت هرگز ساخته شد یا که چک کردن مقدار تغییر شد و نقد” Caplan, گفت:, و اضافه کرد که محققان ترس وجود دارد می تواند ساکنان اضافی که ممکن است تا به حال خود را چک به سرقت رفته و بدون تحقق آن.

بیشتر: پلیس: Alpharetta مرد اشاره کرد و تفنگ در 2 زنان با پوشیدن ماسک ترس از ابتلا به کروناویروس

مردان به اتهام سرقت با در نظر گرفتن انسداد و فرار و یا تلاش برای طفره رفتن. AJC.com درخواست خود عکس لیوان.

کاپلان گفت: مقامات تنها آگاه از دزدی در این مکان اما پلیس می خواهیم هر کسی که چک کاهش یافته است و یا دیگر اشکال پرداخت به صندوق پستی در این سال به خود چک دریافت کنندگان در نظر گرفته شده و بانک ها برای اطمینان از پول تحویل داده شد.

هر کسی که معتقد است ایمیل خود را به سرقت رفته بود و خواسته به پرونده گزارش خواسته است برای تماس با رزول پلیس در 770-640-4160.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im