دور 1 از پیش نویس NFL تساوی رکورد بینندگان زیادی آتلانتا مخاطبان

دور اول پیش نویس NFL یکشنبه شب درو بزرگترین بینندگان را در تاریخ این رویداد و آتلانتا ارائه شده در یکی از بازارهای این برنامه تلویزیونی.

مخاطبان به طور متوسط بیش از 15.6 میلیون بیننده در سراسر کشور به تماشای دور 1 در سراسر ABC, ESPN NFL شبکه ESPN Deportes و کانال های دیجیتال با توجه به آمار و ارقام ارائه شده در جمعه توسط NFL. لیگ گفت: مشخص شده است که 37 درصد افزایش از 11.4 میلیون بیننده برای دور اول در سال 2019 و به راحتی صدر پیش نویس قبلی رکورد از 12.4 میلیون بیننده در سال 2014.

آتلانتا نوشته شده در هفتم-بالاترین رتبه را تلویزیون در میان ملت 56 محفظه بازار خودروی دور یک ترکیب 14.0 امتیاز. این بدان معناست که 14 درصد از خانه ها در آتلانتا بازار تلویزیون به تماشای این پیش نویس به طور متوسط در سراسر شبکه های مختلف.

>> درجه بندی پیش نویس: شاهین کسب درآمد ‘B’ در دور اول

تنها محفظه بازار با رتبه بندی بالاتر از آتلانتا بودند کلمبوس, اوهایو در 16.7 کلیولند در 15.9 سینسیناتی در 15.6 فیلادلفیا در 15.1, Kansas شهرستان در 14.3 و جکسون در 14.1.

در سراسر کشور مخاطبان تلویزیون به اوج خود رسید و با 19.6 میلیون بیننده از 8:45-9 بعد از ظهر

یک رکورد مخاطبان به طور کلی انتظار می رود به دلیل این پیش نویس هیچ رقابت در تلویزیون از دیگر رویدادهای ورزشی زندگی می کنند با هر دو NBA و MLB فصل تعطیل توسط coronavirus بیماری همه گیر. شیفتگی در مورد این لیگ برای اولین بار مجازی پیش نویس همچنین ممکن است جذب بیننده است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>