راگبی-مشکلات دوران سختی پیش رو می گوید RA, رئیس, قلعه

ملبورن — راگبی استرالیا (ره) رئیس Raelene قلعه می گوید بازیکنان می توانند انتظار را به صورت بیشتر و کاهش دستمزد در دراز مدت به عنوان بازی تنظیم به شرایط مالی سخت تر در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

RA و اتحادیه بازیکنان اعلام کرد در روز دوشنبه آنها موافقت کرده بود به 60% متوسط پرداخت برش برای این کشور 192 حرفه ای تا پایان ماه سپتامبر به نگه داشتن راگبی شناور در جهانی ورزشی shutdown.

با راگبی را سرگیری وابسته به بلند کردن اجسام از محدودیت های مسافرتی و کنترل مرز New Zealander قلعه گفت: قراردادهای موجود افتخار خواهد بود اما پیش بینی لاغر معاملات در آینده با توجه به تاثیر مالی جدید کروناویروس.

“من فکر نمی کنم وجود یک بازیکن و یا یک بازیکن عامل است که با این نسخهها کار در راگبی در سراسر جهان است که فکر می کند که همه قراردادها به خصوص در دراز مدت قرارداد لزوما تحویل داده می شود در ارزش های آنها تحویل داده شد که قبلا” قلعه به خبرنگاران گفت: در یک ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه.

“این یک گفتگو است که رفتن به تحت تاثیر قرار بازیکنان در هر رقابت ورزشی و RA خواهد بود.

“اما تا آنجا که به پایه قرارداد (نگران) بله ما کاملا رفتن به افتخار کسانی که.”

روز دوشنبه پرداخت معامله همراه با اعلام کاهش در دفتر مرکزی داده RA شش ماه از مالی یقین حتی با حداقل درآمد ایجاد شود.

سوپر راگبی متوقف شده است به طور نامحدود و کمی وجود دارد که چشم انداز قهرمانی’ جولای برنامه ریزی شده بین المللی در برابر ایرلند و فیجی پیش رفتن.

اگر خاموش میکشد به نیمه دوم سال آن را ثابت کند می تواند فاجعه آمیز برای RA که پیش بینی 120$میلیون دلار ($75.58 میلیون) ضربه به امور مالی خود را اگر کل فصل از بین برود.

ره تاکید جدی از وضعیت اسفبار خود در اواخر مارس تا زمانی که هیئت مدیره نشان داد که آنها قادر به ثبت نام خود 2019 حساب و به دنبال مشاوره در عجز از پرداخت دیون حمایت.

قلعه گفت: 2019 حساب خواهد بود امضا کردن ظرف سه هفته است که RA اعتماد به نفس بود و در برنامه های خود را برای جلوگیری از انجام داوطلبانه دولت.

بدن حاکم نیز امیدوار به دریافت کمک مالی از جهان راگبی که متعهد شده اند 100 میلیون دلار برای کمک به مبارزه راگبی سازمان ملل و دولت استرالیا.

با وجود تماس از صاحب نظران برای تغییر مدیریت قلعه گفت که او مصمم به دیدن RA از طریق بحران هر چند او ارائه چند جزئیات در مورد آنچه سوپر راگبی و برنامه های بین المللی ممکن است در نیمه دوم سال 2020 است.

ره را امیدوار تامین جدید پخش معامله برای 2021 و فراتر از آن نیز در پشت سوز.

“هر مدل به پایان می رسد تا در محل ما نیاز به مطمئن شوید که ما می توانیم موفقیت در صحنه جهانی در مردان و زنان (تیم) و المپیک بلکه با به رسمیت شناختن است که جهان را نه در راه آن بود,” او گفت:.

“بنابراین در حال رفتن به کاهش درآمد در آینده و در نهایت ما در حال رفتن به به … ما را قطع پارچه برای مطابقت با درآمد ما تا کاملا وجود دارد برخی از بحث های سختی است که نیاز به بود.”

($1 = 1.5878 دلار استرالیا) (ویرایش توسط پیتر رادرفورد)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>