راگبی-وودوارد تحسین جونز برای نادیده گرفتن ‘صدا’ بیش از انگلستان انتخاب

انگلستان سر مربی ادی جونز سزاوار ستایش برای چسبیدن به اسلحه خود را با تیم خود انتخاب پس از چند روز غالب 24-12 پیروزی ایرلند در شش ملل مربی سابق کلایو وودوارد گفته است.

جونز انتخاب شده بود در بررسی پس از یک 24-17 شکست در فرانسه و بدون زرق و برق 13-6 تیم اسکاتلند در Murrayfield اما انگلستان بودند فوق العاده در نیمه اول مقابل ایرلند و رهبری 17-0 در شکستن.

“انگلستان شد و در یک فضای خوب و من فقط می توانم بگویم احسنت به ادی جونز به صورت چسبیده به او اسلحه” وودوارد که به رهبری انگلستان به شکوه جام جهانی در سال 2003 نوشت: در یک ستون https://www.dailymail.co.uk/sport/rugbyunion/article-8035597/SIR-CLIVE-WOODWARD-England-proved-wrong-strong-disciplined-display-Ireland-victory.html برای ایمیل های روزانه.

“او می دانست که این تیم است که او می خواست و او مصمم به پریشان سر و صدای اطراف خود را انتخاب. هنگامی که شما برنده یک مسابقه تست انتخاب خود را همیشه درست است.

“من در انتظار یک کتک کاری در گوشهای … من نگران بود در مورد برخی از انگلستان انتخاب و عصبی در مورد نتیجه. اما آنچه … بود قوی و منظم در برابر ایرلند که نمی تواند پیدا کردن یک راه از وارد شدن به مسابقه.”

انگلستان دوم هستند با نه امتیاز از سه بازی و وودوارد گفت: طرف هنوز نمی رسید top gear.

“این به بعد و به سمت بالا در حال حاضر وجود دارد بیشتر به آمده از این طرف و نزد ولز در حال اجرا در Twickenham در دو هفته زمان ممکن است نور touchpaper,” وودوارد اضافه شده است. (گزارش شده توسط Shrivathsa Sridhar در بنگلور; ویرایش توسط پیتر رادرفورد )

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im