روستایی درمانگاه تصدیق به ارائه مراقبت در میان مرگ و میر مادران بحران

در طول بارداری از 33 سال دیویس دچار پره اکلامپسی یک فشار خون بالا اختلال است که یکی از کشور های پیشرو در علل مرگ و میر مادران. در حال حاضر فشار خون خیلی بالا و پزشکان او می ترسید او در آستانه سکته مغزی.

مادر سه جان سالم به در برد. در حال حاضر هر چند Davis, بازگو,, “شما در واقع می تواند احساس می کنید چشم خود را غرق.”

آمریکا را در مرگ و مير مادران در میان بالاترین در جهان توسعه یافته است. گرجستان همواره رتبه در میان بدترین کشورهای ایالات متحده آمریکا و بیشتر از نه – 60% از زمان, با توجه به یک حالت اخیر برآورد – کسانی که مرگ و میر قابل پیشگیری بودند. بیشترین مرگ و میر اتفاق می افتد نه در طول زایمان, اما در ماه های بعد.

در ماه گذشته دو حزبی کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان که مطالعه عمیق تر شدن بحران تحویل 19 توصیه. بالای آن بپرسید: برای دولت به گسترش پوشش مدیکید برای مادران فقیر به یک سال پس از زایمان از دو ماه در حال حاضر.

چندین بالا گرجستان مقامات از جمله رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و مجلس دیوید Ralston, می گویند این موضوع یک اولویت است. اما گسترده تر بودجه مبارزه با تهدید به حاشیه این جلسه قانونی. مذاکرات برای کاهش هزینه های کلی و رقابت اولویت های معنی وجود دارد می تواند حتی کمتر از بودجه در دسترس برای مقابله با مشکل.

در حالی که داده ها پر از لکه های اخیر دولت مطالعه برآورد مادران جدید در گرجستان شد 52 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ در سال اول پس از زایمان از سراسر کشور در 25.9 مرگ و میر در هر 100000 تولد زنده در مقایسه با 17 بر اساس 2012-14 داده است. وضعیت به مراتب بدتر برای کسانی که زندگی در مناطق روستایی از دولت و یا بیش از 35.

واضحترین اختلاف است که توسط نژاد. سیاه در گرجستان به سه تا چهار برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از زنان سفید پوست, با توجه به مطالعه است.

“این مهم است که به در نظر گرفتن تاثیر است که از دست دادن یک مادر در خانواده ها و جوامع” گفت: Elise Blasingame مدیر اجرایی سالم مادران نوزادان سالم ائتلاف گرجستان است.

کسانی که مرگ را به کل داستان. کار و تحویل اغلب ترک مادران در کاهش مشکلات سلامتی اگر به درستی بررسی شود. بارداری و مسائل مربوط به مانند افسردگی پس از زایمان, فشار خون بالا و قلب شرایط گاهی اوقات ظهور بیش از 60 روز پس از زایمان که در آن زمان پزشکی تمام شده است و بسیاری از کم درآمد مادران بدون بیمه.

عواملی که باید نگه داشته گرجستان در پایین ایالات متحده در حال پیچیده و به هم پیوسته.

یک تاریخچه پزشکی و سلامت جسمی قبل از بارداری, بازی نقش عمده ای — چاقی به عنوان یک عامل ترکیبات به عنوان دیابت و فشار خون بالا. گرجستان تمایل به گسترش مدیکید به همه دولت بزرگسالان فقیر قرار می دهد فشار خاص در بیمه مادران است. بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد استرس در ارتباط با یک زن سیاه و سفید است یکی دیگر از عوامل و همچنین تعصبات در میان کارکنان پزشکی که تطهیر درد تجربه شده توسط زنان از رنگ.

پس از آن وجود دارد گرجستان فزاینده بهداشت و درمان روستایی بحران است. نیمی از دولت 159 شهرستانهای ندارد و یک OBGYN و بیمارستان ها که در حال مبارزه مالی اغلب خود را از بین بردن obstetric خدمات اول.

مونتی Veazey رئیس انجمن حمایت از گرجستان اتحاد جامعه و بیمارستان و برآورد حداقل یک در هشت نفر از گرجستان 160 بیمارستان ها را کاهش خود را obstetric واحد بیش از پنج سال گذشته است.

“این بسیار تخصصی و گران قیمت” برای بیمارستان ها برای حفظ گفت: Veazey. “و سپس به استخدام یک OBGYN به یک منطقه روستایی است که تقریبا غیر ممکن است به دلیل وجود تقاضا برای به عنوان بسیاری از تحویل.”

پزشکی صخره

در میان کسانی که در خط مقدم است دکتر جفری هریس که زنان و زايمان درمانگاه در فیتزجرالد درمان بسیاری به ویژه زنان آسیب پذیر از جمله دیویس.

حدود 40 مایلی شمال غربی از نیوبرانزویک, شهرستان حدود 10000 فنر پس از جنگ داخلی و زده شده است همان مشکلات اقتصادی که دامنگیر دیگر امتداد روستایی گرجستان است. بیش از یک سوم از فیتزجرالد ساکنان در فقر زندگی می کنند.

در بسیاری از جهات فیتزجرالد است که در شکل بسیار بهتری نسبت به همسایگان خود است. Wayne County سه کار OBGYNs که تقسیم در تماس وظایف در بیمارستان محلی در هفت روز هفته. هریس گفت: او آگاه نیست هیچ مادری مرگ و میر در این شهرستان پس از او برای اولین بار شروع به تمرین وجود دارد در سال 2001.

هنوز هریس’ ساعت های طولانی و غیر قابل پیش بینی. و امور مالی می تواند تنگ: کارکنان خود را صرف ساعت در تلفن هر روز مبارزه با شرکت های بیمه که نرخ بازپرداخت اغلب یا در زیر هزینه.

“من این را به عنوان کار خدا” گفت: Harris, سابق, ارتش, دکتر, چه کسی به عنوان یک کودک قطع کردن خود را خرس عروسکی بنابراین او می تواند دوختن آنها را به عقب با هم.

هریس تخمین می زند که بیش از 80 درصد از زنان بیماران فقیر هستند به اندازه کافی برای واجد شرایط برای پزشکی یا سایر یارانه های دولتی. زنان باردار در خانواده هایی که درآمد کمتر از 200 درصد سطح فقر فدرال — و یا در مورد $34,000 برای یک خانواده دو و $52,000 برای چهار واجد شرایط برای مدیکید در گرجستان که تحت پوشش پزشکان بازديد داروهای تجویزی و خدمات بیمارستان از جمله کار و تحویل. اما تنها تا دو ماه پس از تولد.

که بودجه صخره کمک می کند تا در شکل دادن به نوع پوشش هریس می دهد و هنگامی که از آنجا که بسیاری از بیماران خود را نمی در غیر این صورت باید مراقبت های بهداشتی و یا بالا معافیت قصد دارد که غیرقابل تحمل و بدون مدیکید به عنوان یک مکمل. (ایالت تقریبا نیمی از گرجستان تولد تحت پوشش شبکه امنیت برنامه).

اغلب هریس و همکاران او در مسابقه برای هماهنگ کردن روشهای پزشکی برای مادران جدید در مورد از دست دادن خود را پزشکی از جمله اتصال آنها را با متخصصان برای روش های مانند از بین بردن gallbladders که بیشتر رایج پس از تولد. بسیاری از بیماران خود را ناپدید می شوند پس از دو ماه پس از زايمان بسته شدن پنجره قادر به پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی خود را صورتحساب.

“تیک تاک ساعت است” هریس گفت. “نه تنها شما می خواهید برای دریافت عمل جراحی انجام می شود, شما می خواهید مطمئن شوید که وجود دارد زمان کافی پس از آن برای پیگیری در مورد وجود یک عارضه است.”

سریع نزدیک شدن مدیکید مهلت بود که در بالا از ذهن یک خسته-به دنبال شادی دارنده به عنوان او وارد هریس’ با او 16 روز مادر شاهزاده های اخیر یک هوای بارانی پنج شنبه.

30 سال نمی خواهد که بیمه پس از او مدیکید منقضی می شود در این بهار — او ترک او خرده فروشی کار قبل از تولد — و او نگران از دست دادن این داروها گران این برنامه کمک کرده است پوشش و همچنین مراقبت از سنگ کلیه که گرفتار او در ماه های آخر بارداری.

دارنده شد افسرده زمانی که یک پرستار پرسید که آیا او می خواست به لوله های گره خورده در هفته پیش رو است. دولت قانون نیاز به 30 روز مدت زمان انتظار پس مادران در پزشکی تصمیم به این روش ترک یک پنجره کوچک برای بیماران مبتلا به تصمیم گیری پس از زايمان. نه تنها این, اما دارنده می ترسید این روش بهبود زمان آن را دشوار است برای مراقبت از شاهزاده.

“وجود دارد بسیار کمی که من در رفتن و من باید برای انجام تمام آن و بالا بردن یک کودک به تنهایی و گفت:” دارنده.

دارنده خود را ندارد یک ماشین راه می رود و همه از او قرار ملاقات از آپارتمان او در حدود یک مایل دور. پس از بررسی در هریس’ کلینیک او جمع شاهزاده به سیاه و سفید و خاکستری پرسه زن یک نقطه رقص لهستانی پولکا پوشک کیسه پرتاب بیش از شانه خود را. سپس او درنگ خارج لابی برای بارانى به تصویب قبل از تنظیم.

هریس تخمین می زند که در هر روز داده شده حدود یک چهارم از بیماران خود هستند-نشان می دهد که برخی از آنها به دلیل عدم وجود حمل و نقل, دیگران چون آنها دیگر نمی توانیم خدمات خود را پس از آنها خود را از دست مدیکید.

“نمی خواهم بدهی’

در سال 2018 گرجستان مقننه شروع به کنار گذاشتن پول برای رسیدگی به این دولت بالاتر مرگ و میر مادران ، آن اختصاص 2 میلیون دلار برای بیمارستان ها در مناطق محروم به منظور بهبود مراقبت مادرانه.

پول کمک کرده است و صندوق کمک های مالی برای بیمارستان های روستایی برای مقابله با علل مرگ و میر مادران مانند فشار خون شدید. و چند گرجستان دانشگاهها از جمله مرسر این Morehouse دانشکده پزشکی اموری و کالج پزشکی از گرجستان را آغاز کرده اند که اختصاص منابع به سمت مبارزه با این مشکل است.

هنوز خرج کردن است که احساس در فیتزجرالد وین بنای یادبود که ارائه می شود در حدود 60 بچه ها یک ماه است و این شهرستان تنها بیمارستان.

“ما در حال چیدن سنگین تر بیمار بار با همان کارکنان همان ارائه دهندگان. ما پزشکان باید فشار بیشتر و بیشتر از آنها خواسته ام تا به حال گفت:” لوئیس Hershberger, یک پری ناتال پرستار در بیمارستان است. “در یک منطقه روستایی می افزاید که به مقدار زیادی از استرس و خیلی بیشتر درآمد.”

این بیمارستان به تازگی موفق به کسب یک public-private $100,000 در سال, پنج سال کمک هزینه برای پیاده سازی بهترین شیوه برای برخی از مهم ترین علل قابل پیشگیری مرگ و میر مادران. Hershberger اتحادش را تغییر پروتکل را به حدس زدن اندازه گیری خون از دست دادن زمانی که بیمار خونریزی و مجهز به یک سبد با تمام تجهیزات لازم و داروها و دستورالعمل های ساده مراقبت در طول این یک اورژانس است.

“ما نمی باید سه لایه پری ناتال ICU” مانند شهرهای بزرگتر او گفت:. “بنابراین من پروتکل را نگاه متفاوت از آتلانتا یا ساوانا (بیمارستان).”

در دولت و کنگره وجود دارد به نظر می رسد برخی از اجماع اطراف گسترش مدیکید برای مادران جدید حتی در میان رهبران جمهوری خواه که رد گسترش برنامه برای بقیه گرجستان جمعیت. رژیم صهیونیستی. کمپ در بیانیه ای به مجله آتلانتا قانون اساسی گفت: دولت آمار مرگ و میر مادران هستند “نگران کننده است و نیاز به اقدام” اما “راه حل های جامع زمان خواهد بود.”

هزینه های باقی مانده عامل بزرگ به عنوان قانونگذاران وزن ليزينگ دیگر اولویت های بودجه که شامل یک معلم پرداخت افزایش درآمد و کاهش مالیات. که باعث شد برخی از نمایندگان مجلس به شناور شش ماه پس از زايمان پزشکی دوره به عنوان یک جایگزین. بحث این است انتظار می رود به حرارت تا در هفته پیش رو به دولت به عنوان قوه مقننه آغاز می شود پیش نویس بودجه برای سال 2021 سال مالی.

واقعیت در هریس’ کلینیک — دیوارهای آن پوشیده شده با عکس از نوزادان تحویل محلی و ورزشی لیگ های حمایت شده — این است که بسیاری از بیماران در معرض خطر مرگ ناشی از بارداری و عوامل مرتبط با آن تا زمانی که تغییرات ساخته شده به دلیل آنها نمی تواند استطاعت دراز مدت مراقبت از.

Hariette Doomes یک زن 39 ساله بیمار این است که در بسیاری از راه های در معرض خطر را مورد. او یک مادر است و اضافه وزن و فشار خون بالا داشتند در طول های اخیر دوران بارداری. او بازدید ER دو بار پس از ارائه دخترش وعده در اواخر ماه دسامبر.

Doomes گفت که او را واجد شرایط برای بیمه سلامت از طریق کار خود را به عنوان مدیر یک رستوران فست فود, اما نرخ اغلب غیرقابل تحمل شده است. هنگامی که او پزشکی اجرا می شود, او به احتمال زیاد خواهید چشم پوشیدن بهداشت و درمان “تا زمانی که من مجبور به رفتن” چرا که “من نمی خواهم بدهی,” او گفت:.

دیویس در ضمن مصمم است برای جلوگیری از اورژانس بماند حتی اگر او دریافت بیمه از طریق کار خود را. او در حال حاضر نزدیک به تماشای او مصرف نمک و تلاش برای ورزش بیشتر به از دست دادن وزن و فشار خون خود را تحت کنترل است. او گفت که او احساس اطمینان هر زمان که او می بیند هریس.

پیدا کردن پزشکان مانند او هر چند در حال تبدیل شدن به یک چالش رو به رشدی در روستایی در گرجستان است.

دولت برخی از معافیت های مالیاتی و مشوق های برای پر کردن موقعیت خود را در مناطق روستایی اما Veazey از گرجستان اتحاد جامعه بيمارستان گفت: بیشتر قدرت پردازش مورد نیاز برای فریب پزشکان برای مراقبت های بهداشتی بیابان.

هریس و همسرش آنتونیا آموزش دیده مددکار اجتماعی که مدیریت دفتر در فیتزجرالد درمانگاه در اوایل 60s و امید به بازنشستگی و یا حداقل مقیاس در سال های پیش رو است. اما او مطمئن نیست که جایگزین او شود.

“آن را خوب انجام نمی دهد هر صورت (قانونگذاران) به گسترش مدیکید برای یک سال تمام اگر ما هیچ کس به ارائه مراقبت” گفت: هریس. روستایی پزشکان او گفت: “یا مرگ یا بازنشسته و چه کسی را برای رفتن به سمت چپ برای اجرای کشتی؟”

نویسنده کارکنان آریل هارت کمک به این مقاله است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin instagram takipçi satın alucuz takipçi satın algüvenilir takipçi satın alkusadasi escortElektronik sigara