عجله Propst می گوید مربیگری Valdosta خواهد بود یک تجربه متفاوت

عجله Propst, یکی از دولت در بحث مربیگری و ارقام گفت: او را در رویکرد جدید خود را در Valdosta به عنوان یک فروتن مربی.

Propst به نظر می رسد روز شنبه در “گرجستان دبستان ورزش: از راه دور” پادکست ویدئویی و خود را سرزنش حذف به عنوان Colquitt County مربی در سال 2019 به عنوان “حرفه ای حسادت است.”

Propst اخراج شد در بهار سال 2019 پس از رسیدگی به رهبری Colquitt County را سرپرست ادعا که Propst از دست داده بود کنترل کردن تیم با دخالت استخدام یک اصل تجویز دارو به ورزشکاران و بدهکار هزار نفر در مالیات بر درآمد.

Propst, 62 گفت که برخی از افراد در پشت این تصمیم به او اجازه رفتن “را در دستور کار خود” رفتن تا آنجا که به برچسب های مختلفی از حوادث ذکر شده به عنوان ساختگی.

سازمان دیده بان مصاحبه

پس از اخراج خود را در Colquitt County, Propst — آلاباما — مادری رفت تا داوطلب به عنوان دستیار مربی در آلاباما-بیرمنگام در پاییز گذشته.

او گفت که برای سال های بسیاری از او می خواهم نگه داشته و چشم خود را بر روی Valdosta با اشاره به آن به عنوان کانون فوتبال دبیرستان شغل. اعمال او برای این کار یک بار قبل از اینکه در سال 2006. او تصمیم گرفت به دنبال موقعیت پس از افتتاح آن در ماه ژانویه و پس از اخراج از آلن Rodemaker با وجود این تیم 10-3 در پایان 2019 و 36-17 رکورد کلی در چهار فصل. Rodemaker led Valdosta به دولت عنوان در سال 2016.

“من نگه داشته ام من چشم در Valdosta برای مدت زمان طولانی” گفت: Propst که استخدام شد هفته گذشته پس از 5-4 رای دادن. او همچنین توضیح داد که او به دنبال شغل در آلاباما و می سی سی پی.

Propst برای اولین بار به گرجستان در سال 2008 از هوور بالا در خارج از بیرمنگام, جایی که او برنده پنج دولت عنوان. او وارد یک 119-35 ضبط بیش از 11 فصل در Colquitt County است. Propst را Packers تیم های برنده دولت عنوان در بالاترین رده بندی با شکست نخوردگان تیم در سال 2014 و 2015.

Valdosta را 932 پیروزی بیش از بیش از 100 سال ترین در تاریخ سراسر کشور. جنوب گرجستان مدرسه موفق به کسب 24 دولت عنوان.

او گفت: او را نزدیک خود را شانس دوم در جورجیا با تواضع و تمرکز با شروع وظایف خود را به عنوان یک مربی.

“رفتن به جلو من به همه چیز نگاه متفاوت” او گفت:. “راش Propst در حال رفتن به خرد کردن و من قصد دارم به درگیر به عنوان یک OC-نوع مرد در فراخوانی از نمایشنامه.

“همه ما در برخی از نقطه در حرفه ما نیاز به دوباره اختراع خودمان است.”

فراتر از میدان به او قول داد به یک رویکرد دیپلماتیک و اشاره کرد که روابط خود را با Colquitt County مقامات رنج می برد به عنوان یک نتیجه از brashness.

“ما نمی خواهد به نفع خود در Valdosta همان راه برنده در Columbus,” Propst گفت. “بزرگترین چیزی که باید بدانند چه چیزی بهترین را برای Valdosta.”

دوشنبه Propst در روز اول در مدرسه.

او گفت که او امیدوار به اندازه کافی زمان به بازیکنان prepped و مطبوع برای این فصل است.

با مدارس توقیف با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدول زمانی برای آن نامشخص است.

Propst گفت که لابی برای حداقل هفت هفته از مطبوع با شیوه های اضافی در پد.

“من نگران صدمات می تواند تمام زمان بالا” بدون زمان برای آماده سازی Propst گفت. او حمایت حتی در حال حرکت در این فصل بازگشت به آن را امن تر برای بازیکنان است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>