روسیه انجام ضد ماهواره آزمایش موشکی -نظامی ایالات متحده

واشنگتن — روسیه انجام یک آزمایش ضد ماهواره موشکی روز چهارشنبه نظامی آمریکا گفت: این یک نمونه از تهدیدات ایالات متحده مواجه شده در فضا است.

این حرکت به عنوان مقامات گفته اند که فضا را به طور فزاینده ای تبدیل شدن به مهم دامنه برای جنگ با آمریکا و دیگر کشورهایی مانند روسیه و چین پله نظامی خود را در حالت پایین-مدار زمین و در نزدیکی ماه.

کارشناسان می گویند که ضد ماهواره سلاح است که خرد خود را به اهداف مطرح فضا خطر با ایجاد یک ابر از قطعات است که می تواند با اشیاء دیگر برخورد بالقوه تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای از پرتابه از طریق مدار زمین.

“ایالات متحده آماده است و متعهد به جلوگیری تجاوز و دفاع از ملت ما متحدان و منافع آمریکا از اعمال خصمانه در فضای عمومی” جان ریموند فرمانده فضایی آمریکا فرماندهی در بیانیه ای گفت:.

ریموند اضافه شده که در این آزمون اثبات شد از “روسیه ریاکارانه حمایت از فضا کنترل تسلیحات پیشنهادات … در حالی که به وضوح داشتن هیچ وجه قصد توقف خود را counterspace سلاح های برنامه است.”

روسی حریم هوایی اعلامیه نشان می دهد که تست انجام شد حدود پنج شنبه صبح. آن را به نظر نمی رسد که این تلفن همراه سیستم موشکی بود که با هدف قرار دادن هر گونه ماهواره ها در فضا اساس داده های ماهواره ای با توجه به تحلیلگران.

آزمون از روسیه جدید Nudol ضد ماهواره ای سیستم موشکی تحلیلگران پیش بینی راه اندازی از Plesetsk Cosmodrome در حدود 800 متر (497 مایل) در شمال مسکو.

ارتش ایالات متحده به طور فزاینده ای وابسته به ماهواره ها برای تعیین آنچه در آن می کند بر روی زمین هدایت مهمات با فضای مبتنی بر لیزر و ماهواره ها و همچنین با استفاده از چنین دارایی برای نظارت بر موشک راه اندازی و پیگیری نیروهای خود را.

ایالات متحده و چین انجام شده مشابه ضد ماهواره ای تست. در ماه مارس هند راه اندازی اخیر ضد ماهواره آزمایش موشکی در برابر یک ماهواره در مدار زمین کم ایجاد زمینه تاثیر باقی مانده که قطعاتی در ادامه به مدار زمین امروز. (گزارش شده توسط ادریس علی و جوی رولت; ویرایش توسط استفان Coates)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de