‘روسیه است که شما به کمک’ – دموکرات هدف ساندرز در مناظره ریاست جمهوری

چارلستون — دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز برنی ساندرز به سرعت تحت حمله از رقبای خود در روز سه شنبه به هفت نامزد رقابت به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر مورد بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است.

در اینجا به نقل از تلویزیونی رویداد:

الیزابت وارن

“برنی و من با شما موافقم در بسیاری از چیزها اما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی” سناتور از ایالت ماساچوست گفت. “و دلیل آن این است که گرفتن یک دستور کار مترقی تصویب شده است برای رفتن به واقعا سخت است و آن را به کسی که حفاری به جزئیات آن را به اتفاق می افتد.”

“ما نیاز به یک رئیس جمهور که در حال رفتن به حفاری و در واقع انجام کار سخت” او گفت:. “من حفر شده در, من این کار و سپس برنی تیم سطل آشغال من برای آن است.”

جو بایدن

معاون سابق رئيس جمهور با اشاره به ساندرز’ رای گیری در برابر 1993 بردی لایحه که تحمیل اجباری چک های پس زمینه و دوره انتظار برای خرید تفنگ.

“برنی رای دادند و پنج بار در برابر بردی لایحه … و می خواستم یک دوره انتظار 12 ساعت می شود.”

با اشاره به 2015 تیراندازی دسته جمعی در یک کلیسا در نزدیکی محل بحث بایدن افزود: “من نمی گویم (ساندرز است) مسئول نه مرگ, اما که نمی خواهد قادر بوده اند که برای دریافت سلاح با دوره انتظار.”

مایکل بلومبرگ

“ولادیمیر پوتین فکر می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او” سابق شهردار نیویورک گفت: به ساندرز با اشاره به گزارش های اخیر که روسیه در تلاش بود برای کمک به سناتور ورمونت پیروزی نامزدی حزب دموکرات.

تام Steyer

“برنی ساندرز’ تجزیه و تحلیل مناسب است. تفاوت در این است که من نمی خواهم راه حل های خود را. من اعتقاد ندارم که دولت تصاحب بخش های بزرگی از اقتصاد را می سازد هیچ حس برای مردم کار و یا برای خانواده ها.”

(گزارش اضافی توسط زنجبیل گیبسون و Doina Chiacu ویرایش توسط کالین جنکینز و جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im