روسیه زندان های دریایی سابق آمریکا برای نه سال در پلیس حمله شارژ


محتوای مقاله در ادامه

روسیه محکوم شهروند ایالات متحده پل Whelan پیشین دریایی در ماه گذشته از جاسوسی و او را محکوم به 16 سال در زندان است. Whelan را تکذیب کرد تخلف است. ایالات متحده سرمایه گذار مایکل کلوی برگزار شد تحت بازداشت خانگی در اتهام تقلب او را انکار می کند.

Whelan وکیل گفت: او معتقد است که مسکو می خواهد به تبادل Whelan برای یک فروشنده اسلحه ویکتور تقلا و دیگر روسیه برگزار می شود در ایالات متحده در زندان است.

دادستان متهم نی از گرفتن یک افسر پلیس است که در پشت چرخ از یک ماشین پس از آمریکا بازداشت شد on Aug. 15. که گفتند ناشی از وسیله نقلیه منحرف خطرناکی. او همچنین متهم elbowing یک افسر دوم.

نی گفت که او در سفر به مسکو در ماه مه سال گذشته برای یادگیری روسی و خود دوست دختر روسی. او را به اشک پشت سر هم در دادگاه و همراهی در خارج پس از ادای سوگند با صدای بلند در طول حکم.

“این محکومیت و حکم نه سال برای ارتکاب جرم است که بنابراین بدیهی است که نمی رخ می دهد مضحک است” گفت: جان سالیوان سفیر ایالات متحده در مسکو. “این تئاتر پوچ.”

نی پدر جوی گفت که او برنامه ریزی شده به درخواست تجدید نظر عموم به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور را به دخالت در این مورد.

“اعتقاد ما (در این مورد) اتفاق افتاده است به یک دلیل – او تصادفا او را به بازداشت پلیس به خاطر او بود مست و هنگامی که آنها را دیدم آنها تا به حال یک دریایی سابق آمریکا آنها گفت: ‘ما قصد داریم به نگه داشتن این مرد’,” او گفت:. (گزارش اضافی توسط ماکسیم Rodionov و Dmitriy Turlyun; نوشتن توسط تام Balmforth; ویرایش توسط اندرو Osborn و تیموتی میراث فرهنگی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net