روسیه سبقت چین با کروناویروس موارد در 87,000

مسکو — روسیه پیشی گرفت و چین در تعداد تایید coronavirus موارد در روز دوشنبه هنگامی که آن شمارش بالاتر رفته 87,000, به عنوان افزایش فشار بر دولت برای در نظر گرفتن کاهش مستند محدودیت های برای کسب و کار برای کمک به تقویت لرزاند اقتصاد است.

روسیه بزرگترین کشور توسط خاک شده است در مستند از رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اعلام کرد که بسته شدن بسیاری از فضاهای عمومی در 25 مارس. این اقدامات با توجه به پایان می رسد در 30 آوریل و پوتین هنوز رتبهدهی نشده است گفت: اگر او قصد دارد به گسترش آنها.

آنا Popova سر از روسیه ایمنی watchdog Rospotrebnadzor گفته تلویزیون دولتی روز دوشنبه که در محدودیت باید در محل تا زمانی که ممکن است 12.

پیشتر نخست وزیر میخائیل Mishushin خواسته خود را به دولت ارائه پیشنهاد توسط سهشنبه به کاهش برخی از محدودیت در کسب و کار. بسیاری از شرکت ها هشدار داده اند که آنها در معرض خطر ورشکستگی اگر این مستند همچنان ادامه دارد و هزاران شغل باید گذاشته شده است.

“به محض این که وضعیت را تغییر خوب ما نیاز به در نظر گرفتن یک گام به گام لغو محدودیت های اعمال شده در برخی از شرکت های… عملیات” Mishustin گفت آنلاین جلسه دولت.

روز دوشنبه مقامات گزارش 6,198 موارد جدیدی از کروناویروس جدید, آوردن مجموع به 87,147 با 794 مرگ و میر.

بخش انرژی در تمرکز

روسیه یکی از جهان نفت و گاز صادر کنندگان است که به ویژه آسیب پذیر به گسترش coronavirus در محل توليد ، بسیاری از آنها در واقع در مناطق دور افتاده در دسترس تنها با هوا به این معنی که کارگران در مجاورت نزدیک افزایش خطر ابتلا به عفونت.

با استناد به مقامات محلی اینترفاکس روز دوشنبه گفت که یک فرودگاه در Sabetta در شمال شبه جزیره Yamal شده بود تعطیل برای قرنطینه پس از موارد جدید کروناویروس تشخیص داده شد در Yamal LNG تولید سایت کنترل Novatek .

در مجموع 143 نفر تایید در Sabetta محلی بحران پاسخ گفت: مرکز به طور جداگانه.

در شمال غربی منطقه مورمانسک که در آن Novatek در حال ساخت یک کارخانه برای عرضه آن بعد LNG پروژه قطب شمال LNG 2 بیش از 800 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus محلی بحران مرکز پاسخ گفت.

Velesstroy یک پیمانکار فرعی برای گیاه به طور موقت به حالت تعلیق در سایت در نزدیکی مورمانسک اما در بیانیه ای گفت: به دنبال این است که این پروژه باقی خواهد ماند در برنامه.

به منظور محدود کردن خطر سرایت در بیش از 1000 نیروگاه در روسیه از جمله هسته ای آنهایی که بیش از 200 ، 000 کارکنان – و یا نزدیک به یک سوم شد و به تازگی آزمایش ویروس وزارت انرژی گفت.

آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از کسانی که تست بازگشت مثبت است.

سرزمین اصلی چین که در آن جدید کروناویروس اولین ظهور, گزارش مجموع 82,830 موارد در روز دوشنبه. چین در حال حاضر مبارزه با افزایش تعداد موارد جدید در آینده از روسیه است. (گزارش شده توسط گلب Stolyarov ماریا Tsvetkova آنتون Zverev ولادیمیر Soldatkin و آناستازیا Lyrchikova نوشتن توسط کاتیا Golubkova ویرایش توسط Raissa Kasolowsky)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>