روسیه مرز می شود چین در خط مقدم مبارزه با دومین موج ویروس

SUIFENHE — چین شرقی مرز با روسیه تبدیل شده است در خط مقدم در مبارزه با یک تجدید حیات از بیماری کروناویروس جدید روزانه موارد افزایش یافت و به بالاترین میزان در شش هفته – با بیش از 90 درصد مربوط به افرادی که از خارج از کشور.

داشتن تا حد زیادی مهر داخلی انتقال این بیماری در چین شده است به آرامی کاهش محدودیت در حرکت آن را به عنوان تلاش می کند تا اقتصاد خود را در مسیر بازگشت اما نگرانی وجود دارد که افزایش وارداتی موارد می تواند جرقه موج دوم COVID-19.

در مجموع 108 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین روز یکشنبه از 99 روز زودتر مارک بالاترین روزانه شمارش پس از 5 مارس.

وارداتی موارد اختصاص یک رکورد 98. نیم درگیر اتباع چینی از بازگشت از روسیه در منطقه فدرال شرق دور به شهر ولادی وستک که دوباره وارد چین از طریق گذرگاه های مرزی در استان هیلونگجیانگ.

“شهر کوچک ما در اینجا ما فکر آن را بی خطر ترین محل” گفت: یکی از ساکنان شهرستان مرزی Suifenhe که تنها به نام خانوادگی خود را به عنوان زو.

“برخی از شهروندان چینی – آنها می خواهند به بازگشت اما آن را بسیار معقول آنچه شما انجام می دهند در آینده در اینجا؟”

مرز بسته است به جز برای اتباع چینی و زمین مسیر از طریق شهرستان در حال تبدیل شدن به یکی از چند گزینه های در دسترس برای مردم در تلاش برای بازگشت به خانه پس از روسیه را متوقف و پروازها به مقصد چین به جز برای کسانی که تخلیه مردم است.

خیابان در Suifenhe شد و عملا خالی در یکشنبه شب به علت محدودیت حرکت و تجمعات هفته گذشته اعلام کرد که مقامات در زمان اقدامات پیشگیرانه شبیه به آن اعمال شده در ووهان مرکزی شهر چینی که در آن همه گیر تبدیل دور برای اولین بار در جهان پدید آمده در اواخر سال گذشته.

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین در حال حاضر در 82,160 یکشنبه و در اوج موج اول اپیدمی در Feb 12 وجود دارد بیش از 15 ، 000 مورد جدید.

هر چند تعداد روزانه عفونت در سراسر چین به شدت کاهش یافته است که از قله چین دیده می شود روزانه تلفات خزش بالاتر پس از هدف قرار دادن یک تغار در 12 مارس به دلیل افزایش وارداتی موارد است.

چینی شهرهای نزدیک روسیه frontier در حال محکم کردن کنترل مرز و اعمال سختگیرانه تر قرنطينه در پاسخ.

Suifenhe و هاربین در استان هیلونگجیانگ در حال حاضر الزامی 28 روز از قرنطینه به عنوان به خوبی به عنوان نوکلئیک اسید و آنتی بادی آزمایش برای همه تازه واردان از خارج از کشور.

در شانگهای مقامات یافت که 60 نفر که وارد Aeroflot پرواز SU208 از مسکو در مارس 10 باید coronavirus ژنگ جین سخنگوی شانگهای شهری کمیسیون بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

ساکنان در Suifenhe گفت: بسیاری از مردم در حال ترک این شهر از ترس سرایت اما دیگران قرار دادن اعتماد خود را در مقامات مهار اقدامات است.

“من نمی باید به نگرانی” Zhao Wei دیگر Suifenhe ساکن و گفتگو کرد. “اگر وجود دارد یک انتقال محلی, من می خواهم, اما وجود دارد نه یکی. همه آنها از مرز, اما همه آنها فرستاده شده است به قرنطینه.” (گزارش شده توسط سرخدار لوان تیان و Huizhong وو در Suifenhe Se Young Lee و Lusha ژانگ در پکن; ویرایش توسط Simon کامرون-مور)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im