روسی هواپیما طول می کشد خاموش برای ایالات متحده با کروناویروس کمک پردازنده – تلویزیون دولتی

مسکو — یک نظامی روسیه حمل و نقل هواپیما در زمان خاموش از یک فرودگاه در خارج از مسکو در اوایل روز چهارشنبه و در راس ایالات متحده با یک بار تجهیزات پزشکی و ماسک به کمک واشنگتن مبارزه با کروناویروس, روسی, تلویزیون دولتی گزارش شده است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور ارائه کمک روسیه در یک مکالمه تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه هنگامی که رهبران دو کشور مورد بحث چگونه به بهترین پاسخ به این ویروس.

پرواز بود که سازمان یافته با وزارت دفاع است به احتمال زیاد به منفور با برخی از منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن که خواست او را به نگه داشتن فاصله خود را از پوتین و کسانی که استدلال می کنند که مسکو با استفاده از این کمک ها به عنوان یک جغرافیای سیاسی و ابزار تبلیغاتی برای پیشبرد نفوذ آن چیزی کرملین را رد می کند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سپاسگزاری پذیرش این کمک های انسان دوستانه” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت ذکر شد توسط اینترفاکس آژانس خبری سه شنبه شب. مغلوب ساختن پیشی جستن خودش صحبت می کرد با شوق و ذوق در مورد روسیه به کمک های خود را در تماس با پوتین.

روسیه Rossiya 24 کانال صبح روز چهارشنبه نشان داد هواپیما مصرف کردن از یک پایگاه هوایی نظامی در خارج از مسکو در تاریکی است. محموله خود را نگه دارید پر شده بود از جعبه های مقوایی و بسته های دیگر.

تایید ایالات متحده موارد باید رسید به 187,000 و تقریبا 3,900 مردم که در حال حاضر مرده وجود دارد از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در روسیه که در آن برخی از پزشکان سوال دقت داده های رسمی رسمی شمارش از موارد تایید شده است 2,337 موارد با 17 مرگ و میر.

روابط میان مسکو و واشنگتن را تیره و تار شده است در سال های اخیر توسط همه چیز را از سوریه به اوکراین برای انتخابات دخالت روسیه چیزی را انکار می کند.

Peskov پوتین گفت مسکو امیدوار است ایالات متحده همچنین ممکن است قادر به ارائه کمک های پزشکی به روسیه در صورت لزوم هنگامی که زمان آمد.

“این مهم است که توجه داشته باشید که در هنگام ارائه کمک به ایالات متحده همکاران رئیس جمهور (پوتین) فرض می کند که هنگامی که ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و مواد شتاب آنها همچنین قادر خواهد بود برای مقابله به مثل در صورت لزوم” Peskov گفت ذکر شد.

Peskov که شکایت در مورد مشکلات تسریع کمک به ایالات متحده پرتاب می شود توسط برخی از مقامات ایالات متحده نقل عنوان کرد و گفت که روسیه و چین همکاری در یک روش مشابه به دلیل “در زمانی که وضعیت کنونی را تحت تاثیر قرار همه بدون استثنا وجود دارد هیچ جایگزینی برای کار با هم در یک روح همکاری و کمک متقابل است.”

روسیه همچنین استفاده نظامی خود را برای ارسال planeloads کمک به ایتالیا برای مبارزه با گسترش coronavirus افشای اتحادیه اروپا عدم ارائه سویفت کمک به یک عضو در بحران و توزیع پوتین تبلیغاتی کودتا در خانه و خارج از کشور. (ویرایش توسط Chizu Nomiyama, آلیسون ویلیامز و اندرو آسمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de