S. Africa coronavirus موارد بیش از 900, Ramaphosa خواستار G20 کمک

پرتوریا — تعداد coronavirus موارد در آفریقای جنوبی شروع به پریدن کرد بیش از 900 روز پنج شنبه و رئیس جمهور سیریل Ramaphosa به نام برای غنی تر کشورها برای کمک به کشورهای آفریقایی در مقابله با, اقتصادی, خرید اینترنتی, ساعت قبل از شروع سراسر کشور مستند.

رئیس جمهور تحت آزمون در روز سه شنبه در مشاوره از پزشکان و دریافت یک نتیجه منفی در شب چهارشنبه.

“ما در حال حاضر بیش از 900 افرادی که آلوده به عنوان وزیر به من گفت و ما از ترس است که آن را ممکن است افزایش یابد و حتی بسیار بیشتر از آن” رئيس جمهور گفت: در پرتوریا.

“ما به آفریقا را بر نام کشورهای G20 به خصوص بیشتر اقتصادهای توسعه یافته برای حمایت از محرک بسته به آفریقا,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها تا به حال نیز نامیده می شود برای صندوق بین المللی پول و بانک جهانی بدهی.

Ramaphosa ستایش شده است برای سفارش برخی از سخت ترین اقدامات در این قاره از جمله 21-day مستند برای شروع در صبح روز جمعه از نیمه شب. او اعزام شده ارتش برای حمایت از پلیس.

اما این مستند را تهدید به فلج یک اقتصاد در حال حاضر به ستوه با کاهش قدرت و کاهش پس از پایان سال گذشته است.

“من دو ماه پول نقد در بانک. هیچ چیز بیشتر. پس از آن ما نزدیک به پایین” راجان Govender, 51 گفت: در خانواده-اجرای رستوران هندی در حومه ژوهانسبورگ به عنوان او آماده به ارسال کارکنان اجباری پرداخت را ترک کنند.

“ما می توانیم آب و هوا چند هفته اما نه دیگر.”

معدن و فلز پالایش شرکت های هسته ای آفریقای جنوبی اقتصاد هستند یا کاهش یا قطع تولید در دسترس نباشد.

معادن وزیر Gwede Mantashe گفت: آفریقای جنوبی ادامه خواهد داد به روند پلاتین گروه فلزات حتی طلا و کروم و منگنز در حال کوچک.

برامدگی لبه طبقات سنگ به hovered حدود چهار سال پایین برای گذشته دو هفته و نیم و در روز پنج شنبه آن را ضعیف از یک استراحت کوتاه به عنوان تسکین پژمرده بر اعلام بانک مرکزی از کاهش کمی برنامه.

دولت برق Eskom اعمال خود انتقادی کارکنان را معاف از اقامت در خانه سفارش بنابراین لوازم برق را قطع نمی شود. آن است گفت: زغال سنگ تجهیزات کافی هستند.

کسب و کار نیروبخش برای آسیب بیشتر از این مستند با Airlink تبدیل شدن به آخرین محلی خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها از نیمه شب روز پنج شنبه. دولتی South African Airways (SAA) در حال حاضر انبوه سود و با یک بدهی غیر قابل تحمل بار نیز پروازهای لغو شده.

SAA را به طلبکاران را مجاز تمدید مهلت شرکت هواپیمایی کسب و کار طرح نجات تا 29 مه هواپیمایی مدیران گفت: در روز پنج شنبه.

ارتباط بانکی از آفریقای جنوبی (BASA) گفت: این صنعت خواهد سعی کنید برای کمک به مشتریان با رنج و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus اما بدون این نوع از سیاست بازگشت به بالا در ارائه جاهای دیگر در جهان گزینه های خود بودند و نسبتا محدود است.

بانک ها را مورد به مورد و بر اساس کمک به مشتریان بودند که در جایگاه خوبی و تا به امروز بر تعهدات خود را با گزینه های از جمله تعویق پرداخت بدهی و یا تغییر ساختار وام های پل بازالت گفت.

“اگر دولت قادر به ایجاد برخی از مالی فضا برای ما پس از آن ما می توانیم بیشتر,” BASA مدیر عامل Cas Coovadia به رویترز گفت اضافه کردن این بخش می تواند گامی که صدمه خواهد اعتبار خود را. (گزارش اضافی توسط تیم خروس Mfuneko Toyana اما Rumney و Tanisha Heiberg در ژوهانسبورگ نوشتن توسط تیم خروس ویرایش توسط آنگوس MacSwan و نیک Macfie)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>