S. پسر کره گروه BTS به تعویق انداختن متحده آمریکا کانادا تور بیش از coronavirus

سئول — کره جنوبی گروه پسر BTS به تعویق انداختن آن در آمریکای شمالی تور که برنامه ریزی شده بود به پا زدن کردن در ماه آوریل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus همه گیر مدیریت آن گفت: در روز جمعه.

هفت عضو K-pop آمار گروه برنامه ریزی شده بود به شروع تور خود را از ایالات متحده و کانادا در تاریخ 25 آوریل در سانتا کلارا از جمله توقف در لس آنجلس و دالاس, اورلاندو, آتلانتا, New Jersey, واشنگتن و تورنتو قبل از بسته بندی در شیکاگو در ماه ژوئن.

ضربه بزرگ سرگرمی گفت: تاریخ جدید شد تنظیم نشده اما همه محفوظ بلیط معتبر باقی می ماند.

“ما از نزدیک نظارت و زیر هدایت همه دولت های محلی در مورد رویدادهای عمومی به اطمینان حاصل شود که ما در حال ارائه یک محیط امن برای همه درگیر به عنوان ما همچنان برای به روز رسانی تور ما طرح” ضربه بزرگ در بیانیه ای گفت در جامعه فن نرم افزار به نام Weverse.

تاخیر آمد که ایالات متحده پیشی گرفتن چین و ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین coronavirus موارد با هزاران نفر از عفونت های جدید در هر روز است.

ماه گذشته BTS لغو آن کنسرت سئول نیز برنامه ریزی شده برای ماه آوریل به کره جنوبی بود دست و پنجه نرم کردن با خود outbreak. (گزارش شده توسط Hyonhee شین و Minwoo پارک; ویرایش توسط Jacqueline ونگ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im