S. Korea اعلام جدید ‘مراقبت های ویژه منطقه’ به عنوان coronavirus گسترش

سئول — کره جنوبی اعلام کرد یک “مراقبت های ویژه منطقه” روز پنج شنبه در اطراف شهر دوم ضربه سخت coronavirus و نظامی ایالات متحده تایید دو مورد جدید در میان بستگان نیروهای خود در این کشور آن را به عنوان جنگ بزرگترین اپیدمی در خارج از چین است.

استرالیا شد, آخرین کشور به اعمال محدودیت های مسافرتی در کره جنوبی با تقریبا 100 سازمان ملل در حال حاضر محدود کردن ورود از شرق کشور آسیایی است که گزارش 438 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه در مجموع 5,766.

کره جنوبی دولت اعلام کرد “مراقبت های ویژه” منطقه اطراف Gyeongsan شهر مورد 275,000 مردم 250 کیلومتر (150 مایل) جنوب شرقی سئول امیدوار کننده منابع اضافی مانند ماسک و هشدار در برابر سفر وجود دارد.

Gyeongsan شاهد افزایش موارد جدید در روزهای اخیر بسیاری از آنها مربوط به یک حاشیه مسیحی در مرکز کره جنوبی شیوع. مشابه مناطق اعلام شده در سراسر کشور همسایه Daegu شهرستان و Cheongdo شهرستان است.

حدود 75 ٪ از تمام موارد در کره جنوبی هستند و در اطراف دائگو در کشور چهارم بزرگترین شهرستان, با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC).

“هر روز غمگین است و سخت مثل جنگ. اما ما Daegu شهروندان در حال نشان دادن تعجب حکمت و شجاعت” Daegu شهردار Kwon Young-jin به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

در مورد 2,120 بيماران در حال انتظار برای تخت بیمارستان در دائگو شهرستان خبر داد. ده ها تن از به تازگی راه اندازی شده پرستاران نظامی بودند با توجه به شروع به کار در این شهر روز پنج شنبه وزارت بهداشت گفت.

این KCDC گزارش پنج بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس در آوردن کل در کشور به 37. آنفولانزا مانند ویروس پدید آمده است که از چین در اواخر سال گذشته نیز آلوده کرده است بیش از 95,300 نفر کشته و تقریبا 3,300 در سراسر جهان عمدتا در چین با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

KCDC معاون Kwon Jun-wook توصیه تمام کره جنوبی به ماندن در خانه و جلوگیری از “هر گونه اجتماعات و به خصوص کسانی که در اماکن محصور با بسیاری از مردم مانند مراسم مذهبی.”

او همچنین توصیه کارفرمایان در آسیا چهارم-اقتصاد خانه به تکنولوژی غول های مانند سامسونگ الکترونیک شرکت با مسئولیت محدود به کار از خانه.

‘عمیقا تاسف’

نیروهای آمریکایی و کره جنوبی (USFK) گزارش دو مورد جدید در مجموع از شش مورد در سربازان و کارکنان و یا افراد مرتبط با تقریبا 28,500 نیروهای مستقر در کره جنوبی.

با وجود جدید موارد USFK تا به حال از سر فرستادن سربازان به پایگاه های خود در Daegu و مناطق اطراف آن با توجه به نظامی روزنامه ستاره و راه راه.

فرماندهان معتقد پایگاه محافظت می شدند از خارج از جمعیت و نیروهای نظامی چرخش مورد نیاز برای حفظ آمادگی در صورت ادامه تهدیدات هسته ای کره شمالی به گزارش روزنامه.

استرالیا حرکت به ممنوعیت ورود اتباع خارجی از کره جنوبی به سئول را به تلاش برای جلوگیری از ایالات متحده از اعمال چنین محدودیت.

“این است که عمیقا تاسف و ما از نزدیک مشورت مقامات استرالیا برای سریع ابطال اندازه گیری و به حداقل رساندن ناراحتی برای شهروندان ما” کره جنوبی سخنگوی وزارت امور خارجه کیم در-chul به خبرنگاران گفت:.

مقامات کره جنوبی ملاقات سفیر ایالات متحده در سئول در روز چهارشنبه به اصرار ایالات متحده نه برای محدود کردن سفر است. مذاکرات شبیه برگزار خواهد شد در روز جمعه با دیپلمات از کشورهای دیگر وزارت امور خارجه گفت:.

با توجه به وزارت خارجه امریکا هر کسی که با یک تب از 100.4 F (38 C) است که در حال حاضر ممنوع از شبانه روزی پرواز مستقیم از کره جنوبی به ایالات متحده است.

Korean Air Lines گفت: این امر روی صفحه نمایش تمام مسافران عازم فرودگاه اینچئون برای دماهای بالا و رد آن تلقی خطر است.

کره جنوبی با ارسال سه “پاسخ سریع” تیم به ویتنام روز پنجشنبه به کمک بیش از 270 شهروندان قرنطینه در آن کشور بیش از coronavirus نگرانی وزارت امور خارجه گفت:. (گزارش شده توسط جاش اسمیت و Hyonhee شین در سئول; گزارش های اضافی توسط Ju-min Park; ویرایش توسط استفان Coates)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de