S. Korea تعیین سخت-آمار مناطق به عنوان مناطق فاجعه

سئول — کره جنوبی روز یکشنبه گزارش داد 76 جدید کروناویروس موارد و سه, مرگ و میر, کاهش موارد جدید به دو رقم برای اولین بار در بیش از سه هفته به عنوان رئیس جمهور مون جائه-در اعلام سخت ترین ضربه استان “عمران مناطق.”

این اولین بار است که کره جنوبی اعلام کرده است در یک منطقه یک منطقه فاجعه از یک بیماری عفونی و تحت این وضعیت دولت می تواند یارانه ها را تا 50 درصد از هزینه های مرمت و معاف ساکنان از مالیات و آب و برق پرداخت.

کره جنوبی است که بیشترین تعداد از موارد در آسیا پس از چین در حال حاضر در مجموع به 8,162 تایید عفونت و 75 و میر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: (KCDC).

کره جنوبی تجربه شده است یک روند رو به پایین در موارد جدید و آخرین شماره ها به طور قابل توجهی پایین تر از اوج 909 موارد گزارش شده در فوریه. 29 و از 107 ثبت شده در شنبه.

با استناد به تمدید اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus نخست وزیر چانگ Sye-kyun کرد و گفت: “ما بریس برای همه احتمالات است. ما خواهد شد به حداقل رساندن تاثیر بر اقتصاد مردم است.”

دولت کره جنوبی ماه Jae-در اعلام Daegu و North Gyeongsang, استان “عمران مناطق” ریاست جمهوری آبی سخنگوی کاخ Kang Min-seok گفت.

چهل و یکی از جدید کروناویروس نفر از شهر Daegu که در آن مرموز یک کلیسا در مرکز شیوع واقع شده است. این کلیسا مربوط به بیش از 61 درصد از موارد KCDC معاون Kwon Jun-wook گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز یکشنبه.

در مجموع 120 بيمار منتشر شده از بيمارستان و برای سومین روز متوالی روزانه تعداد کسانی که بهبود بیش از حد که از جدید تایید موارد پس از کره جنوبی اولین مورد تایید شده در ژانویه 20.

کاهش در موارد جدید آمده پس از بسیاری از توده عفونت موارد مرتبط به اعضای کلیسا شناسایی شدند گفت: Kwon.

“چه چیزی مهم تر در حال حاضر باقی مانده خوشه از عفونت است که بی سر و صدا ساخت پیشرفت در جامعه است.”

وی با اشاره به یک مرکز تماس در سئول مراکز درمانی و خانه های پرستاری در سراسر به عنوان جدید خوشه.

شروع پنج شنبه, کره جنوبی آغاز شد و به موضوع بازدید از فرانسه و آلمان و انگلیس و اسپانیا و هلند به سختگیرانه تر مرز چک پس از اعمال قوانین مشابه برای چین و ایتالیا و ایران رنج عمده شیوع.

به غیر از اندازه گیری درجه حرارت در فرودگاه بازدید کنندگان از این کشورها در حال حاضر نیاز به دانلود یک برنامه کره جنوبی دولت نورد به گزارش آیا آنها هر گونه علائم مربوط به ویروس روزمره است.

کره جنوبی شده است تست صدها نفر از هزاران نفر از مردم و پیگیری بالقوه حامل مانند کارآگاهان با استفاده از تلفن همراه و فن آوری های ماهواره ای. (گزارش شده توسط Sangmi Cha; ویرایش توسط Michael Perry)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de