شنبه, علائم 10 روز کامل بدون NBA

کمیسر NBA آدم نقره ای می یابد خود را تقریبا به طور مداوم به دنبال در مالی اعداد و بینی. و مانند بقیه جهان است که در برخورد با زمین لرزه و اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس او هنوز مطمئن نیست که همه چیز چقدر بد خواهد شد.

نقره گفت: شنبه لیگ است و با توجه به همه گزینه — بهترین-مورد بدترین و ایده های بی شماری در بین — آن را به عنوان تلاش برای آمدن به مقابله با این طبیعی است. اما پاسخ قطعی در هر جبهه در تامین کوتاه مدت هستند.

“این خیلی زود به بگویید که چه تاثیر اقتصادی خواهد بود” نقره گفت. “ما شده است تجزیه و تحلیل سناریوهای متعدد در یک روز اگر نه صورت ساعتی و ما در ادامه به بررسی پیامدهای مالی. بدیهی است که این یک تصویر زیبا اما صرف نظر از آنچه در صنعت کار می کنند در این است که در همان قایق است.”

شنبه مشخص شده و 10 روز کامل NBA خاموش کردن یک توقف است که هزینه لیگ 75 بازی و شمارش تا کنون در مجموع است که رسیدن به سه گانه رقم در روز چهارشنبه و در نهایت رسیدن به 259 در 15 آوریل — روز فصل به طور منظم قرار بود برای پایان دادن به. بازی رفتن به ادامه آن. ضرر و زیان مالی عظیم خواهد بود و بدیهی است که فقط در حال رشد نگه دارید اگر در این فصل نمی توانند رزومه و یا اگر فصل آینده تحت تاثیر قرار است.

“آدم بدیهی است با احتیاط, با احتیاط خوش بینانه” کلیولند به جلو کوین عشق گفت: قبلا در این هفته است. “ما نمی دانیم که آنچه که در آینده نگه می دارد اما NBA شده است از طریق بسیاری را دیده ایم زیادی است و من فکر می کنم ما می تواند فوق العاده انعطاف پذیر. آن را فقط ممکن است زمان می برد.”

بازیکنان که با توجه به دریافت چک های بعدی خود را در تاریخ 1 آوریل خواهد آنها را دریافت کنید. این که آیا آن دسته از بازیکنان خود را دریافت کنید مارس 15 بررسی است که در برخی از سوال; لیگ ورزش می تواند یک بند در توافق دسته جمعی است که اجازه می دهد تا آن را به 1.08% از هر بازیکن و دستمزد برای هر بازی از دست رفته در زمان های خاص — مانند جنگ و یا در این مورد یک بیماری همه گیر.

که بند شده است اعمال می شود در عین حال از آنجا رسما به هر حال هیچ بازی لغو شده است.

“ما در حال بررسی همه گزینه ها برای از سرگیری فصل ما اگر و هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار” نقره گفت. “هیچ چیز را از روی میز.”

وجود دارد دیگر پل برای عبور ، NBA — که عمده ایالات متحده در ليگ برتر به آن می گویند خواهد بازی بدون طرفداران و اولین لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل یک بار در All-Star مرکز رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت شده است بسیار آوازی در تلاش برای به دست آوردن آن فن پایه به اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات پیشگیرانه جدی است.

“تمرکز ما در حال حاضر در حال انجام است که همه ما می توانیم برای حمایت از تعامل و آموزش عموم مردم در پاسخ به این بیماری همه گیر” نقره گفت. “ما همچنین مطمئن شوید که ما در حال آمادگی به سر فصل اگر و هنگامی که آن را تبدیل به امن برای همه نگران است.”

لیگ خواسته است تا تیم ها به صورت ساختمان در دسترس بودن تاریخ از طریق پایان ماه اوت یک شاخص است که در این فصل — اگر رزومه — ممکن است کشش عمیق به تابستان است.

تا کنون وجود دارد 14 نفر در NBA جامعه از جمله حداقل 10 بازیکن شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای COVID-19. از کسانی که تست مثبت, هفت شناخته شد علنا در روز پنج شنبه و مارکوس هوشمند از بوستون سلتیکز نشان داد که او دارای ویروس است.

“متاسفانه بر اساس همه چیز را ما می دانیم به طور قابل توجهی بیشتر موارد مثبت در لیگ ما بودند اجتناب ناپذیر” نقره گفت. “پس پنج شنبه نتایج نمی آمد به عنوان یک سورپرایز بزرگ و درست مثل هر کس دیگری ما سعی می کنیم هر روز را به عنوان آن می آید.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

ورود شنبه وجود دارد در مورد 19,000 شناخته شده موارد مثبت در آمریکا و بیش از 250 مرگ و میر مقصر ویروس. در سطح جهان وجود داشته است نزدیک به 300,000 موارد تشخیص داده شده که تا کنون با حدود 12000 مرگ و میر. این ویروس برای اولین بار منفجر شده در سرزمین اصلی چین که در آن NBA دفاتر و حدود 200 نفر پرسنل.

آنچه کارگران در چین از طریق رفت و کمک کرد تا لیگ را به سرعت درک برخی از مرتب کردن بر اساس درک از شدت. نقره ساخته شده تصمیم به تعطیل کردن لیگ قبل از هر گونه کارشناسان بهداشت عمومی توصیه NBA را که گام. او حتی صدا زنگ publicly در اواسط ماه فوریه در NBA All-Star آخر هفته در شیکاگو گفت: پس از آن بود که “عمده ملی اگر نه جهانی بهداشت از بحران” که در حال وقوع بود.

“ما آموخته ایم و بسیاری از ما دفتر چین,” نقره گفت و اشاره کرد که جلسات همواره از مجازی مختلفی وجود دارد برای چند هفته در حال حاضر.

نقره ششم فصل کامل به عنوان کمیسر NBA با آغاز لیگ وارد شدن به یک شکاف عمده با چین است. او مربی و کمیسر NBA بازنشسته دیوید Ster n دو ماه بعد درگذشت. کوبه برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کمتر از یک ماه پس از آن.

در حال حاضر او در برخورد با بزرگترین بحران از همه آنها — یک بیماری همه گیر مؤثر و تهدید تقریبا در هر گوشه ای از این سیاره است.

“این یک چالش فصل” نقره گفت. “برای همه ما است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>