روز شنبه آب و هوا-ترافیک: پس از نور صبح دوش آفتاب آمده قبل از طوفانی یکشنبه

پس از طوفان و گردباد به تازگی زده گرجستان تقریبا هر کس امیدوار است برای شکستن این آخر هفته.

شنبه ارائه خواهد شد برخی از مهلت اما جمعه را به سرعت نگاهی که به دور, با توجه به آخرین پیش بینی با کانال 2 اخبار.

خبر خوب این است که پنج شنبه 30% باران تنزل به ساعات اولیه صبح کانال 2 هواشناس براد Nitz گفت. یک جبهه سرد خواهد حرکت را از طریق گرجستان آوردن برخی از نم نم باران و نور و باران با آن است.

“جدا شده است که ممکن است با جبهه سرد اما آن خواهید بود مختصر و نور” او گفت:.

دمای عادی خواهد بود برای این زمان از سال با صبح پایین بودن در بالای 60 و بعد از ظهر در اوج کم 70s.

اما روز یکشنبه آب و هوا چیزی است که مردم باید واقعا در مورد مراقبت از Nitz گفت.

“تمرکز است که واقعا در روز یکشنبه … به عنوان یک جبهه گرم آسانسور به شمال آب و هوایی شدید در معرض خطر بالا می رود,” او گفت:.

توسط 6 بعد از ظهر یک موج شدید آب و هوا انتظار می رود که در حال حرکت از طریق مترو آتلانتا منطقه Nitz گفت.

میانه و جنوب گرجستان در یک سطح هستند 3 از 5 خطر شدید آب و هوا که به معنی گردباد ممکن است علاوه بر باران های سنگین و بادهای قوی. بخشی از گرجستان بین گریفین و آتلانتا است و در سطح 2 در معرض خطر که به معنی چرخش به بالا گردباد هنوز یک احتمال است. مناطق شمال هستند که در سطح 1 خطر است.

موج دوم به طور بالقوه طوفان شدید انتظار می رود که یک شب جمعه پس Nitz خواسته گرجی به ادامه توجه به آب و هوا پیش بینی از طریق آخر هفته به عنوان طوفان سیستم مسیر را بیشتر روشن می شود.

طوفان را تولید مقدار زیادی از باران, که بدان معنی است که بسیاری از مترو آتلانتا می توانید انتظار و اینچ یا دو تا از باران صبح روز دوشنبه با توجه به کانال 2. چند لکه در غرب گرجستان و شمال گرجستان کوه می تواند تا 4 اینچ باران.

با ایالت پناهگاه در محل سیاست هنوز هم فعال ترافیک در مترو آتلانتا در جاده ها و interstates نور خواهد بود این آخر هفته. اما چند در حال انجام پروژه های ساخت و ساز ایجاد خواهد شد چند آهسته نقاط است که رانندگان می خواهید برای جلوگیری از.

حق رو به مشرق لین از I-20 مسدود خواهد شد در نزدیکی سوریس خیابان از 9 صبح تا 3:30 بعد از ظهر با توجه به گرجستان بخش حمل و نقل است. I-20 سطح شیب دار به من-285 شمالی نیز بسته می شود از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر شنبه.

پس از آخرین طوفان های پراکنده صبح روز دوشنبه, خورشید خواهد آمد دوباره برای هفته کاری جدید اجازه می دهد درجه حرارت به بازگشت به اواسط 70s با وسط هفته.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه .

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de