روز شنبه آب و هوا-ترافیک: گرجستان با استعداد زیادی آب و هوا در میان ایالت پناهگاه در محل

گرجستان اولین آخر هفته پناه در محل استقبال خواهد شد با مقدار زیادی از نور آفتاب و قطرات باران در چشم.

گرم و آرام آب و هوا است که به لطف یک منطقه با فشار بالا معلق در هوا بیش از دولت رفع و مرج بیشتر الگوهای آب و هوایی که در حال حرکت از طریق تگزاس و میانه کانال 2 اخبار رئیس هواشناس گلن سوختگی گفت.

آتلانتا در صبح پایین در اواسط 50s در حالی که بعد از ظهر اوج خواهد رسید اواسط 70s. روز یکشنبه آب و هوا خواهد بود اما همه چیز تغییر خواهد کرد وقتی که طوفان سیستم بیش از heartland حرکت به سمت گرجستان سوختگی گفت.

مرتبط با: چه پستهایی نیاز به دانستن در مورد پناهگاه در محل سفارش

“که (منطقه) فشار بیش از ما در حال رفتن به نگه داشتن ما خوب بیش از آخر هفته اما روز دوشنبه این سیستم آب و هوا خواهد شروع به حرکت به شرق,” او گفت:. “این زمانی است که ما در حال رفتن به افزایش بارش باران در شمال گرجستان.”

با وجود این می دوزند باران در هفته آینده در این آخر هفته خواهد بود یکی از بزرگ به گرفتن برخی از ورزش در فضای باز — فقط عمل اجتماعی فاصله و اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران است.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ پناهگاه در محل سفارش رهبری به برخی از پارک های بازگشایی, در حالی که دیگران — مانند کاب کانتی — را حفظ پارک ها و مسیرهای پیاده روی به روی عموم بسته شده.

بیشتر: شهرستان کاب: کمپ اجرایی سفارش نمی بازگشایی county parks

در حالی که حجم در مترو آتلانتا interstates خواهد بود این آخر هفته تعداد خدمه ساخت و ساز خواهد شد در راه با توجه به گرجستان بخش حمل و نقل است. چند interstates تحت تاثیر قرار خواهد شد در حال انجام roadwork پروژه ها.

یک خط راست از من-75 شمال مسدود خواهد شد در نزدیکی Deering جاده از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر شنبه با توجه به DGOT. I-20 غرب نیز باید از سمت راست خط مسدود شده در نزدیکی سوریس خیابان از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر

دو راست خطوط I-85 جنوبی بسته خواهد شد در نزدیکی Clairmont جاده از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر شنبه GDOT گفت. یک خط راست از من-285 جنوب I-75 نیز مسدود شده برای roadwork بین 7 صبح و ظهر.

بیشتر: با ترافیک پایین است در حال حاضر زمان خوبی برای رفع چاههای?

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه .

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>