روز شنبه آب و هوا-ترافیک: تعطیلات آخر هفته به شروع کردن گرم با پر از لکه باران در آتلانتا

در حالی که رسمی اولین روز تابستان است و هنوز یک ماه دور شمال گرجستان را تجربه تابستان-مانند آب و الگوی این آخر هفته روز یادبود.

صبح خشک خواهد شد در حالی که بعد از ظهر خواهد شد از ویژگی های پر از لکه رگبار و طوفان که خم کردن رطوبت کانال 2 اخبار رئیس هواشناس گلن سوختگی گفت.

“ما در حال شروع کردن با یک بزرگ صبح امروز (شنبه). فضای برنامه به دنبال خوب,” او گفت:. “… با بودن هوای بسیار گرم و هوای گرم و با یک جبهه گرم در حال حرکت از طریق وجود خواهد داشت برخی از (بعد از ظهر) رگبار و رعد و برق.”

آب و هوا نیز گرم در تمام زمانها.

صبح کم در آتلانتا است 66 روز شنبه است که در چند درجه بالاتر فصلی هنجارهای. اخیر باران را تنها بالا بردن درجه حرارت آن را احساس می کنید حتی گرمتر است.

بعد از ظهر شنبه را در 87 درجه در آتلانتا است که شش بالاتر از حد متوسط می سوزد گفت. هوای گرم پس از پر از لکه دوش همچنین بدان معنی است که درجه حرارت را احساس کم 90s.

مرتبط: 7 راه برای جشن گرفتن روز یادبود 2020 در خانه

آتلانتا باران فرصتی است که 30 درصد در روز شنبه و از آن می رود تا 40% در روز یکشنبه و دوشنبه. برنز گفت که هر روز باید دوره از نور خورشید اجازه می دهد تا برای تعطیلات فعالیت های خارج از منزل.

با توجه به یادبود روز سفر را انتخاب کنید تا در سراسر مترو آتلانتا و جورجیا وزارت حمل و نقل است به حالت تعلیق در بسیاری از پروژه های ساخت و ساز به سهولت تراکم.

روز یادبود هوا: گرم با تابستان الگوی طوفان

تنها عمده استثنا خواهد بود که من-285/Ga. 400 تبادل پروژه که تجربه ساخت و ساز مربوط به بسته شدن در طول شبانه ساعت GDOT گفت.

سهشنبه ادامه خواهد داد تا آخر هفته تابستان-مانند آب و روند شمال گرجستان آغاز خواهد شد به خشک شدن برخی از روز چهارشنبه با توجه به آخرین پیش بینی است.

اما درجه حرارت هنوز هم شناور بین اواسط دهه 60 و کم 80s.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه .

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>