روز شنبه آب و هوا-ترافیک: طوفان شدید ممکن است — اما بعید است — برای مترو آتلانتا

در حالی که طوفان شدید هستند و ممکن است بعد از ظهر شنبه در منطقه آتلانتا کانال 2 اکشن اخبار رئیس هواشناس گلن سوختگی گفت: خطر بد آب و هوا بسیار باریک در مترو.

در واقع بسیاری از مترو آتلانتا نمی بینم مقدار باران — در صورت وجود — در روز شنبه با توجه به آخرین پیش بینی با کانال 2.

“اگر ما باران در همه, از آن خواهد شد کمتر از یک چهارم از یک اینچ” سوختگی گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک تعطیلات آخر هفته به طور کلی.”

درجه حرارت خواهد شد و در مرحله فصلی با هنجارهای پس از آتلانتا باید شروع در اواسط 50s و قله های بالای 70. یک گرم جلو حرکت خواهد کرد, شمال از طریق وزارت امور خارجه شنبه, تنظیم مرحله به صورت بالقوه طوفانی بعد از ظهر آب و هوا.

شمال گرجستان را تحت یک سطح 1 از 5 خطر شدید آب و هوا با توجه به خدمات ملی آب و هوا. که به معنی تگرگ سنگین باران و برف و رعد و برق ممکن است با شانس یک spin-up گردباد.

اما سوختگی گفت: آخرین پیش بینی بالاترین احتمال آب و هوای نامساعد در جنوب گرجستان کوه.

“این رفتن به یک بعد از ظهر زیبا در بیشتر قسمت ها, اما در 5 p. m. ما دیدن یک جبهه سرد همراه با احتمال جدا شده قوی و یا طوفان شدید در شمال کوه گرجستان,” او گفت:. “بسیاری از مترو خواهد بود خشک (شنبه).”

که باریک باران حمل بیش از پنج شنبه که در آن Atlantans ممکن است از خواب بیدار به یک مختصر نم نم باران, اما هیچ چیز بیشتر سوختگی گفت. پس از آن می آید نزدیک به سه روز رگه هایی از بارش باران قبل از تهدید شدید آب و هوا بازده چهارشنبه.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه .

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>