روز شنبه آب و هوا-ترافیک: در حالی که بسیاری از پناهگاه در محل گرده و آفتاب خواهد آمد به بازی

شمال گرجستان است احساس مانند تابستان گذشته یا دو روز و شنبه را تنها ادامه این روند.

اگر نیست آن را برای مقدار فراوان از گرده بسیاری از گرجی ها احتمالا فکر می کنم آن را اواسط ماه مه یا ژوئن — نمی دم-پایان ماه مارس. روز جمعه تعداد گرده آمار 5,847 که بالاترین از سال تا کنون است.

کانال 2 اخبار هواشناس براد Nitz وجود دارد گفت: نمی توان هر باران برای شستن که گرده دور در شنبه اجازه می دهد گرما خط را ادامه دهد.

“ما خواهید بود ابری اما بدون باران است که انتظار می رود,” او گفت:. “و درجه حرارت را کم 80s.”

Atlantans از خواب بیدار خواهد شد تا به درجه حرارت در اواسط دهه 60 است که بیش از 15 درجه گرمتر از نرمال برای این زمان از سال Nitz گفت. بعد از ظهر بالا از 83 نیز 15 درجه بالای فصلی هنجارهای.

با بسیاری از مترو آتلانتا تحت پناهگاه در محل سیاست ها و تمرین های اجتماعی فاصله با توجه به کروناویروس همه گیر خدمه ساخت و ساز خواهد بود که یکی از اصلی “ضروری” گروه های خارج از شنبه. و آنها خواهید بود کار در droves با توجه به گرجستان بخش حمل و نقل است.

بیشتر: گرجستان کار جاده همچنان در میان شیوع کروناویروس

از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر روز شنبه, سطح شیب دار به I-20 غرب به I-285 شمال بسته خواهد شد برای roadwork, GDOT گفت. یک خط راست از I-20 غرب را نیز مسدود شده بود از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر در نزدیکی Moreland خیابان و سوریس خیابان.

در I-75 یک راست عازم شمال خط مسدود خواهد شد در نزدیکی Deering جاده از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر GDOT گفت.

نیز وجود دارد یک راش از roadwork در I-285 که نزدیک عازم جنوب خطوط در زمان های مختلف نزدیکی مارتین لوتر کینگ جونیور درایو و I-75 با توجه به GDOT. من-285 شمال رمپ خروج به اردوگاه نهر پارک وی نیز مسدود شده و در چندین بار در طول تعطیلات آخر هفته.

این الگوی آب و هوا خواهد شیفت صبح یکشنبه به لطف یک جبهه سرد که راه خود را از طریق گرجستان است.

“که در امتداد جبهه سرد خواهد شد برخی از جدا شده, دوش, دوش گرفتن در طول روز صبح ساعت” Nitz گفت. “در بعد از ظهر ما به برخی از ابرها, اما ما به شما خشک شده است.”

درجه حرارت خواهد شد و رها کردن به 70s اما یک سیستم سنگین باران و طوفان را تغییر دهید همه چیز بیشتر در شنبه Nitz گفت. طوفان که احتمال شدید بودن را رها درجه حرارت به پایین 60s.

“برای پیش بینی دقیق, visit The Atlanta Journal-Constitution آب و هوا صفحه .

“برای به روز رسانی اطلاعات ترافیک, گوش دادن به اخبار 95.5 هستم و WSB 750 و دنبال کردن @ajcwsbtraffic در توییتر.

“دانلود The Atlanta Journal-Constitution برنامه برای هشدار آب و هوا بر روی بروید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im