عربستان سعودی ره دو موشک شلیک شده توسط نوروز

مصر — عربستان سعودی دفاع هوایی ره دو موشک های بالستیک در شب شنبه راه اندازی شده توسط ایران ایران-تراز وسط قرار دارد پیروزی به سمت ریاض و شهر جیزان عربستان سعودی وزارت امور خارجه آژانس خبری (SPA) گزارش روز یکشنبه به نقل از یک سخنگوی ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در مبارزه با شبه نظامیان است.

“دو غیرنظامی مجروح شد و اندکی به علت سقوط از ره موشک بقایای آن را به عنوان انفجار در هوا بیش از مناطق مسکونی” در ریاض آبگرم گزارش با استناد به یک عربستان مدنی دفاع سخنگوی سرهنگ, سرهنگ محمد حمادی.

هیچ مرگ و میر ثبت شده است از گلوله سقوط کرد که در ریاض در مرکز ایران و جنوب غربی شهر جیزان واقع در دریای سرخ به طور مستقیم در شمال مرز با یمن, آبگرم گفت: با استناد به سخنگوی ائتلاف سرهنگ ترکی al-ملکی.

سخنگوی اضافه شده است که شلیک موشک در این زمان توسط حوثیها و سپاه پاسداران نشان داد که تهدید واقعی این گروه و رژیم ایران حمایت از آن را مطرح و اضافه کرد که این افزایش منعکس نمی کند این گروه اعلام کرد که این استقبال از آتش بس. (گزارش شده توسط Nayera عبدالله; ویرایش توسط Daniel والیس و مسیحی Schmollinger)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>